вырезанная сцена убийства Одина Хелой

Два дні тому була опублікована вирізана сцена з фільму «Тор: Раґнарок», в якій Гела (Кейт Бланшетт) безжально вбиває Одіна (Ентоні Хопкінс).

Перший фільм Тайки Вайтіті в КВМ зустріли високою оцінкою як критики, так і фанати. Він зробив сміливий творчий вибір, перетворивши франшизу Тора з спокійної в цікаву, додавши в неї трохи комедії. Його гумор і яскраві кольорові фони, що нагадують комікси Джека Кірбі, показали зміни в особистості Бога Грому, які франшиза щосили намагалася досягти протягом довгого часу.

Зрозумівши, що Локі (Том Хіддлстон) видавав себе за Одіна, Тор (Кріс Хемсворт) тягне свого брата на Землю в надії повернути Одіна додому. Не знаючи де шукати свого батька вони звертаються за допомогою до Доктора Стренджа (Бенедикт Камбербетч), який доставляє їх до Норвегії, де Одін вже чекає на них. Їх возз’єднання тривало недовго, але Всебатько встиг попередити їх про небезпеку, яку представляє Гела, і попрощатися. Однак вирізана сцена з фільму «Тор: Раґнарок» показала зовсім інше.

Щоб відсвяткувати завершення 23-го фільму в КВМ, Marvel Studios випустили Infinity Saga Box Set, повний уривків і видалених сцен, а також альтернативні закінчення деяких з найбільш пам’ятних моментів франшизи. Одним з таких відео була сцена вбивства Гелою Одіна, незабаром після того як Локі і Тор знайшли його в провулку:

Вирізана сцена вбивства Одіна в фільмі «Тор: Раґнарок»

07/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *