кто такой Грут марвел

Це розумне інопланетне дерево використовує всю силу природи, щоб допомогти Вартовим Галактики зберегти людей Всесвіту в безпеці.

Я є Грут

Розумна і рухлива рослинна істота Грут залишив своїх родичів, Дерев-Колосів, на їх рідній Планеті X, щоб відправитися подорожувати в галактику. Як до, так і після зустрічі з генетично поліпшеною істотою, відомим як Ракета, Грут зібрав вражаючий список кримінальних звинувачень від поліцейських сил Корпусу Нови, працюючи на кримінальних босів.

Разом Грут і Ракета знайшли себе в тому, щоб стати мисливцями за головами, робота, яка привела їх у багато екзотичних світів. Вистеживши Пітера Квілла, він же Зоряний Лорд, і відправившись в Ксандар за нагородою за його голову, Грут і Ракета зіткнулися з вбивцею Гаморою і були заарештовані корпусом Нови. Вони були поміщені в тюремний комплекс Кілна разом з Квіллом і Гаморою, де вони також зустріли воїна Дракса.

Грут и Ракета

Вони об’єдналися зі своїми співкамерниками, щоб захопити Сферу, таємничий артефакт, який, як стверджував Квілл, міг бути проданий за величезне багатство, якщо Грут та інші допоможуть йому втекти з в’язниці.

Я є Грут

Він складається з матерії яка нагадує деревину, що володіє повністю функціонуючою системою мозку, Грут може “виростити” зі свого тіла все, що йому потрібно в будь-який момент часу, наприклад зброя для боротьби, захисні бар’єри для себе або інших та навіть квіти, щоб подарувати їх комусь особливому. Зазвичай не дуже балакучий, він спілкується за допомогою однією фразою:” Я є Грут”, але вона можна мати на увазі безліч речей.

Грут дарит цветок

Зазвичай спокійний і доброзичливий, Грут буквально перевтілюється в бою і може застосовувати смертельну силу, якщо вважає, що ситуація цього вимагає, і особливо якщо хтось загрожує Ракеті або його товаришам – Вартовим Галактики. В такі моменти Грута можна назвати лютим і лякаючим.

Одна з його найбільших здібностей – здатність пережити величезниу шкоду або навіть смертельну травму, “виростивши” себе навіть з маленького шматочка свого колишнього “я”. Під час цього реформаторського періоду Грут слідує циклу зростання, схожим на людський, від дитинства до підліткового віку і, нарешті, до зрілості, з кожною стадією, що приносить з собою еволюцію рівну інтелекту й особистості.

маленький грут

Коли його провокують або загрожують, Грут перетворюється з мирного дерева-людини в могутнього воїна. Як член Вартових Галактики, Грут приєднується до боротьби з космічними загрозами, такими як Ронан і Его, і, в кінцевому підсумку, Танос і його послідовники.

Дитяче втілення Грута мстить Спустошувачу на ім’я Ретч за знущання, вчинені Ретчем, під час короткого перебування Грута в якості примусового “талісмана” піратів.

Я є Грут

Ракета є найближчим компаньйоном і другом Грута, з усім, що такі відносини несуть за собою. Хоча Єнот часто здається розчарованим або навіть роздратованим дерев’яною істотою, насправді вони глибоко усвідомлюють потреби і почуття один одного.

Грут також, мабуть, дорожить своєю дружбою і товариством з іншими членами Вартових Галактики, особливо Гаморою і Пітером Квіллом, які часто виступають в якості батьків після того, як Грут відроджується в дитячій формі.

Ракета и маленький Грут

Спочатку проявляючи байдужість до Асгардського Тора, Грут в кінці кінців приходить йому на допомогу в критичний момент і б’ється разом з ним і іншими Месниками і близькими союзниками цієї прив’язаної до Землі команди.

За межами свого найближчого кола друзів Грут тяжіє до пригноблених, яких він зустрічає в своїх подорожах, особливо до дітей.

Я є Грут

Втікши від Кілна, Грут разом з Ракетою і його новими друзями відправився на астероїд, щоб зустрітися з Колекціонером, якому Квіл сподівався продати сферу. Замість цього Ронан, Обвинувач Крі, захопив кулю, в якій знаходився Камінь Нескінченності, що спонукало Грута змусити Ракету зібратися, щоб врятувати своїх нових товаришів і слідувати по сліду каменю. Ця стежка привела їх назад в Ксандар, де група друзів пробралася на корабель Ронана, щоб спробувати повернути втрачений артефакт.

Питер Квилл и маленький Грут

Грут хоробро бився з військами Ронана, і коли корабель був підбитий і врізався в Ксандар, він сформував захисну капсулу зі свого власного тіла, щоб врятувати своїх друзів при зіткненні. На жаль, він сам не вижив в аварії, але коли Ракета і інші закінчили свою битву з Ронаном, Грут почав відроджуватися до нового життя з палиці свого колишнього існування.

Незабаром після цього маленький Грут подорожував зі своїми друзями, тепер званими Вартовими Галактики, щоб виконати місію для інопланетної суверенної раси — хоча крадіжка Ракетою цінних батарей у Суверена і подальша гонитва призвели до аварійної посадки на віддаленій планеті. Коли Квілл, Гамора і Дракс пішли з давно втраченим батьком Квілла, Его, Ракета і Грут залишилися, щоб Ракета полагодив корабель. Вони зіткнулися з Опустошувачами Йонду Удонти, які взяли їх у полон на свій корабель, зкинувши самого Йонду після заколоту. Ображений екіпажем, маленький Грут з допомогою опустошувача Крагліна допоміг Ракеті і Йонду бігти, щоб повернутися в компанію своїх друзів на світі Его.

Ракета и Грут

Коли з’ясувалося, що Его не тільки несе відповідальність за смерть матері Квила, але і планує жахливе “розширення”, яке перетворить весь Всесвіт в нього самого, Ракета розробив бомбу, призначену для вибуху свідомості Его в ядрі планети. У той час як його друзі билися як з Его, так і з повернувшимся Сувереном, Груту було доручено доставити вибуховий пакет в ядро, місію, яку він з готовністю прийняв і, подолавши багато запитань щодо своєї здатності правильно пам’ятати, що робити, виконав з успіхом. Піднявшись на поверхню, він дізнався про благородну жертву Йонду для порятунку Квілла і пізніше став свідком його зворушливих похорон.

У наступні роки Грут продовжував рости і, досягнувши віку, який повинен був стати підлітковим для його раси, вступив в період похмурості і деякого легкого бунту проти своїх побратимів-Вартових. Одержимий відеогрою, Грут майже повністю ігнорував важке становище своєї команди проти тирана Таноса, навіть супроводжуючи Ракету і асгардского Тора в Нідавеллір у пошуках нової зброї для Бога Грому. Однак, коли на кону буле життя Тора, коли Асгардійцю знадобилася міцна рукоятка для його недавно викуваної магічної сокири, Грут віддав свою руку, щоб забезпечити рукоятку зброї.

Грут Стражи Галактики

Подорожуючи через Біфрост з Тором і Ракетою на Землю, Грут приземлився в африканській країні Ваканда в середині великого зіткнення між військами Ваканды, багатьма героями Землі і армією послідовників Таноса. Грут знищив багато сил Таноса і навіть вступив в бій з самим Таносом, коли раптово з’явився тиран, щоб закінчити бій і захопити останній з шести Каменів Нескінченності.

Коли Танос досяг цієї мети, він клацнув пальцями і наказав всім шести каменям знищити половину всього розумного життя у Всесвіті. Ракета з тугою спостерігав, як Грут опинився серед тих, хто зник.

16/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *