Marvel анонсировали сериал Я есть Грут

Разом з анонсом відновлення робіт над «Вартові Галактики 3», на Дні інвестора Дісней було оголошено, що Грут отримає власний серіал під назвою «Я є Грут», який вийде на Disney +.

Коли в 2014 році невідома група персонажів, відомих як Вартові Галактики, з’явилася в кінотеатрах, багато хто визнав це ризикованою авантюрою з боку Marvel. Однак завдяки внеску Джеймса Ганна, який вдало змішав гумор, музику та безліч яскравих персонажів, команда супергероїв стала основними зірками КВМ. Хоча кожен персонаж подобається глядачам, мабуть, немає персонажа більш популярного в Вартових ніж Грут, або, точніше, Малюк Грут.

Багато хто бачив в дитячій версії персонажа чудовий маркетинговий інструмент Marvel, але Ганн розглядав це не тільки як ризик, а й як спосіб створити базу для нових творчих можливостей. Не дивно, популярність персонажа викликала чутки про можливі додаткові проектах. Він Дізель, який озвучує Грута, висловив бажання зняти додатковий проект за участю Грута та Ракети. Також ходили чутки, що серіал про Грута та Ракету може приєднатися до великої кількості серіалів в рамках КВМ, які з’являться на Disney +. Однак тривалий час студія ніяк не реагували на ці чутки, але тепер ми знаємо долю цього персонажа в рамках КВМ.

На Дні інвестора Disney, крім безлічі інших цікавих новин про Вартових Галактики, було оголошено, що Disney + отримають новий оригінальний серіал під назвою «Я є Грут» з Малюком Грутом в головній ролі. Дісней написав у Твіттері: «Всіми улюблене деревце, Малюк Грут, зніметься в серії короткометражок на Disney + за участю кількох нових та незвичайних персонажів».

когда выйдет сериал Я есть Грут от Марвел

Серія короткометражок звучить як ідеальний варітант для Бебі Грута, оскільки вона не тільки дозволить Marvel та Disney випустити серіал присвячений найпопулярнішому втіленню Грута, але й зробити це таким чином, щоб він не затримувався в одному образі. Disney знають, що це ідеально працює. Вони вже створили аналогічний проект з улюбленим дітьми персонажем, Олафом з «Холодного серця», створивши для нього короткометражку під назвою «Жив-був Сніговик».

«Я є Грут» слідує цій тенденції та дозволить розширювати присутність Marvel на Disney +, а також дозволить потоковій службі додати більше контенту для залучення більш молодих глядачів. Крім того, з додаванням нових та незвичайних персонажів буде цікаво подивитися як Грут досліджується в цьому новому серіалі та які саме персонажі з коміксів Марвел у ньому з’являться.

Серіал доданий в список проектів пов’язаних з Вартовими. Фанати Marvel дізналися, що «Вартові Галактики 3» вийдуть в 2023 році, а Дісней також оголосили, що «Вартові Галактики. Різдвяний спецвипуск» вийде на Disney + в 2022 році. Ці проекти означають, що фанати побачать Малюка Грута в найближчі роки.

16/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *