Капитан Марвел мог стоить Кевину Фейджу работы

Актор КВМ Марк Руффало розповів, що Президент Marvel Studios Кевін Фейдж думав, що його можуть звільнити за зйомки сольного фільму про супергероя жінку.

Подорож до першого сольного жіночого фільму в КВМ було довгою. Фактично, у Марвел було все для зйомок подібного фільму, але DC обігнали їх випустивши «Диво Жінку» в 2017 році. Потім Marvel випустили «Людина-мураха і Оса» в 2018 році, який став першим фільмом студії зі згадуванням жіночого персонажа в назві. Однак на той момент жодна жінка з КВМ не очолювала фільм.

Ситуація змінилася, коли в минулому році Марвел випустили фільм «Капітан Марвел» з Брі Ларсон в головній ролі. На щастя, після успіху фільму, КВМ не планує припиняти випуск фільмів з головним героєм жінкою. Довгоочікуваний фільм «Чорна вдова», який, як багато хто припускав, вийде до «Капітан Марвел», вийде в травні цього року. Крім Наташі Романофф фільм покаже фанатам двох нових Чорних вдів: Рейчел Вайс і Флоренс П’ю.

В інтерв’ю The Independent Руффало розповів, що Фейдж спілкувався з ним про свою боротьбу за фільм в КВМ під керівництвом жінки:

Коли велися зйомки перших «Месників», Кевін Фейдж сказав мені: «Слухай, завтра мене тут може вже не бути». Айк [Ісаак Перлмуттер, найбільший акціонер Disney в той час] не вірить, що хтось піде на фільм про супергероя жінку в головній ролі. Так що, якщо я завтра прийду на зйомки, значить я виграв цю битву.»

Руффало також висловив подяку Фейджу за те, що він взявся за цю проблему, сказавши: «Він змінив весь світ Marvel».

Кевину Фейджу мог быть уволен из Марвел

Як потім сказав Руффало, Marvel, безумовно, щосили намагаються збільшити охоплення як своїх фільмів, так і прийдешніх телесеріалів для Disney +. Обидва майбутніх фільми, «Вічні» і «Шан-Чі і легенда десяти кілець», будуть наповнені акторами різних рас і орієнтацій. Наприклад, у «Шан-Чі» буде майже повністю азіатський склад. У деяких з серіалах на Disney + головними персонажами будуть жінки, більшість з яких також з’являться в майбутніх фільмах КВМ. Серіал «Жінка Халк» вже знімається, а «Міс Марвел» вже на етапі старту зйомок. А Елізабет Олсен ми побачимо в серіалі «Ванда/Віжн».

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *