В фильме Вечные могут показать Атлантиду и Намора

4 Фаза відкриває нову еру Кінематографічного Всесвіту Marvel, і глядачі побачать багато нових персонажів. Вже давно ходять чутки, що ми побачимо Намора в КВМ, і багато хто впевнений, що це буде у фільмі «Чорна Пантера 2».

Сироватка суперсолдата була представлена в «Неймовірному Халку» ще до того, як ми побачили «Першого Месника». У цьому фільмі також була представлена концепція вібраніума до того, як Ваканда була названа його місцем походження в «Месники: Ера Альтрон». Але уважні фанати могли її побачити на карті в одній зі сцен «Залізної Людини 2».

Як і з ранніми згадками про Ваканду, нова кіночутка говорить про те, що ми побачимо Намора у фільмі «Вічні». Відбудеться це в самому фільмі, до або після нього, коли нам покажуть крах Атлантиди.

Історія існування Вічних в КВМ налічує понад 35 000 років, і нам розповіли, що у фільмі ми точно побачимо древній Вавілон. Якщо ми зануримося так далеко в минуле КВМ, у студії буде відмінна можливість показати щось на зразок затонулої Атлантиди, що, звичайно ж, послужить хорошим приводом для введення Намора в КВМ.

30/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *