В сериале Ванда Вижн может появиться Эван Питерс

Залишилося всього два місяці до офіційно запланованої прем’єри серіалу «Сокіл та Зимовий солдат» на Disney +. Хоч поки і немає офіційних повідомлень про те, чи буде цей серіал або «Ванда/Віжн» переноситися, недавно з’явилися нові чутки щодо одного з серіалів.

Згідно з даними Murphy’s Multiverse, Еван Пітерс був помічений на знімальному майданчику «Ванда/Віжн». Звичайно, ми не знаємо напевно, знімається він в серіалі або просто був там як глядач, але інтерент вже повний чуток і домислів.

А поки всі зарубіжні фанати будують безліч теорій про персонажів Людей-Ікс, які тепер належать Марвел, і їх появи в КВМ, а таке напевно може статися в коміксах. Але що стосується фільмів.. навряд чи студія готова на поточний момент до нових експериментів, контрактів і співпрацям.

Більш ймовірно, що Еван Пітерс буде грати нового персонажа. Деякі вже припустили, що він може бути одним з близнюків, таких як Швидкість, але так як він трохи старше, можливо, він міг бути лиходієм. Кимось на кшталт Похмурого Женця (Grim Reaper) або Мефісто (Mephisto).

23/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *