Когда выйдет последний трейлер Черной вдовы

Вже березень, а це значить, що до виходу першого фільму 4 Фази «Чорна вдова» залишилося всього два місяці. І за традицією з іншими фільмами студії, фанати хочуть знати, коли вийде фінальний трейлер.

На щастя, після двадцяти трьох фільмів Marvel і травневих релізів в 2008 і 2015 році, ми можемо припустити, коли вийде останній трейлер «Чорної вдови».

Останнім травневим релізом студії були «Месники: Ера Альтрона», які вийшли в 2015 році, і їх фінальний трейлер з’явився в березні. Нижче ви можете побачити дати появи фінальних трейлерів останніх релізів студії:

До того ж, Дісней дуже часто показують трейлери нових фільмів в кінотеатрах перед показом своїх. Таким чином, випуск майбутнього фільму студії Дісней може також дати нам підказку про те, коли ми побачимо трейлер «Чорної вдови». Дехто припускає, що це може бути мультфільм від Pixar «Вперед», який вийде на наступному тижні.

З іншого боку, Disney випускають «Мулан» з рейтингом PG-13 в кінці місяця. І було б доречним, якби останній трейлер «Чорної вдови» з’явився десь в 20-их числах в мережі, а потім він міг би вже крутиться в кінотеатрах з «Муланом» на наступному тижні.

01/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *