Marvel планируют перенести все свои фильмы и сериалы на Disney плюс

З’явилася інформація, що Marvel розглядають можливість коригування оплат всім акторами в залежності від того, дебютує фільм в кінотеатрах або на Disney +.

Marvel почали розробляти план коригування оплати своїм акторам в залежності від типу майбутнього проекту КВМ. Пандемія COVID-19 продовжує міняти індустрію розваг, а Marvel відчули її вплив на самому ранньому етапі через затримки з довгоочікуваною «Чорною вдовою» та повністю зміненим календарем випуску всіх проектів.

Однією з найбільших змін викликаних пандемією COVID-19 стало те, що Warner Bros. продублювали всі свої релізи 2021 року та на HBO Max та в кінотеатрах одночасно, першим з таких релізів стане «Диво-жінка: 1984».

Через цю зміну, багато топових акторів пов’язаних з WB, в тому числі Марго Роббі та Вілл Сміт, вислали студії претензії, чи отримають вони бонуси пов’язані з касовим успіхом блокбастерів. Marvel, зі свого боку, вже почали обмірковувати план вирішення аналогічних проблем з оплатою.

все проекты марвел будут выходить только на Disney плюс

Згідно The Wrap, Marvel Studios починають формувати нові контракти, в яких будуть прописані більш гнучкі умови якщо пандемія або інші фактори приведуть до вирішення відмовитися від кінотеатрів на користь потокового сервісу. Актори, режисери, сценаристи та продюсери будуть отримувати скориговані виплати за новими умовами, в залежності від того чи вийде 4 Фаза в кінотеатрах або дебютує на Disney +.

Також повідомляється, що це торкнеться тільки фільмів, які ще не запущені у виробництво, таких як «Чорна пантера 2», зйомки якої почнуться в червні 2021 року. Поки невідомо, чи застосовуються ті ж умови до «Чорної вдови», яка вже завершена.

Якщо говорити про Warner Bros, то угода, яку за словами інсайдерів вони уклали з HBO Max, може ознаменувати початок ери серйозної конкуренції або кінця для Marvel. Завдяки цій угоді студія отримала рекордні касові збори, ставши найбільш касовою франшизою фільмів з більш ніж 22 мільярдами доларів доходу. Так що не дивно, що Marvel Studios намагаються не упустити свого прибутку та рухаються аналогічним шляхом.

18/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *