режиссер Мандалорца Дебора Чоу будет снимать проекты марвел

Протягом останніх кількох місяців в Голлівуді справи йшли досить повільно, так як через пандемію коронавіруса було призупинено і закрито безліч проектів, але тепер все починає повертатися до якогось «нормального» стану, і в інтернет просочується все більше інформації про майбутні проекти.

Буквально на днях в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що Marvel Studios збираються додати персонажа Ехо (Echo) в серіал «Соколине око». Але у нас з’явилася ще більш цікава інформація.

За словами одного з наближених до зйомок джерел, Marvel Studios ведуть переговори з режисером «Мандалорця» Деборою Чоу про численні потенційні проекти, які вони збираються реалізувати. Вона вже не новачок в Marvel, оскільки зняла кілька епізодів «Джесіки Джонс» і «Залізного кулака», але нові проекти, ймовірно, будуть чимось набагато більшим ніж шоу для Netflix.

Ніякого конкретного проекту не було згадано, але один з можливих проектів це «Капітан Марвел 2» в 2022 році.

Раніше були повідомлення про те, що Марвел розглядали Мішель МакЛарен для ролі режисера фільму, а це значить, що вони шукали жінку, яка буде режисером фільму, а Дебора Чоу безперечно має досвід наукової фантастики після «Мандалорця».

Звичайно, ми не виключаємо можливість її участі в створенні серіалу для Disney +, наприклад «Таємне вторгнення», який, як повідомляється, знаходиться в розробці.

24/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *