Мстители Финал заработали больше денег чем все кассовые сборы за 2020 год

«Месники: Завершення» зібрали в кінотеатрах більше, ніж касові збори по всій Америці за весь 2020 рік.

«Месники: Завершення» стали найпопулярнішим фільмом в кінотеатрах в 2019 році, ставши кульмінацією десятирічного оповідання Кінематографічного Всесвіту Марвел. Студія робила великі ставки на цей довгоочікуваний фільм збираючись отримати з нього якомога більше прибутку. З бюджетом в 356 мільйонів доларів цей фільм став одним з найдорожчих проектів коли-небудь створених.

Було відразу ясно, що «Месники: Завершення» очікує успіх. Був задіяний неймовірний актерський склад, масштабні битви та завершення історії, в яку Marvel інвестували мільярди доларів. Фільм побив всі рекорди вже в перші дні виходу, зібравши 357 115 007 доларів США в 4662 кінотеатрах, що на мільйон перевищила бюджет зйомок. За час прокату фільм зібрав 2 797 800 564 доларів по всьому світу.

Агенство THR зібрали інформацію про касові збори за весь 2020 рік й дані їх здивували. Касові збори в США впали на 80%, Китай вперше перевершив США за касовими зборами склавши 2,7 мільярда доларів в порівнянні з 2,3 мільярда доларів США. В цілому в цьому році дохід по всьому світу впав на 70%. Варто відзначити, що в 2019 році касові збори тільки в США склали 11,4 мільярда доларів. В цілому продажі квитків по всьому світу склали трохи менше 12 мільярдів доларів в порівнянні з 42,5 мільярдами доларів в 2019 році.

Мстители Финал кассовые сборы

Не дивно, що касові збори в 2020 році такі малі. Коронавірус практично знищив театральний ринок, змусивши більшість кінотеатрів закритися на все літо. Більшість студій перенесли свої найбільші фільми на 2021 рік, а деякі на стрімінгові сервіси. А Warner Bros. вирішили, що всі їхні фільми на 2021 рік будуть транслюватися на HBO Max та в кінотеатрах одночасно. Все це поставило кіноіндустрію в уразливе становище, а уряд США дотував свої кіностудії.

На щастя, 2021 рік вже настав. Незважаючи на те, що рік почався непросто, всі зйомки в Лос-Анджелесі били змушені закритися, календар виходу фільмів більш насичений ніж будь-коли. Планується, що блокбастери виходитимуть майже раз в два тижні. В 2021 році Marvel випустять чотири фільми, й оскільки вони як правило домінують в чартах касових зборів, тільки вони зможуть заповнити велику частину прогалин які залишилися після 2020 року.

«Месники: Завершення» не випадково зібрали стільки грошей в прокаті, фільм був спеціально створений як наймасштабніша подія й Marvel впоралася з цим. Оскільки кіноглядачі жадають більшого, кінотеатри повинні придумати як повернути глядачів у 2021 році.

05/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *