Биография персонажа Abomination Marvel

Раніше відомий як Еміль Блонські, радянський шпигун який працював на КДБ, Огида отримав свої сили після отримання дози гамма-випромінювання, подібного до того яке перетворило Брюса Беннера в Неймовірного Халка.

  • Витривалість       –         6/7
  • Потужність           –        1/7
  • Бойові навички   –        2/7
  • Інтелект                 –        2/7
  • Швидкість             –        2/7
  • Сила                        –        7/7

В результаті опромінення він назавжди перетворився на величезного зеленошкірого монстра, фізична сила якого була еквівалентна, якщо не більше, ніж у Халка. Хоча він зміг зберегти свій рівень самоконтролю й інтелекту після цієї трансформації він не може повернутися в людську форму.

За своє гамма-походження Блонський звинувачує Беннера та його альтер-его Халка. Огида та Халк неодноразово стикалися один з одним, причому Блонський постійно грав роль агресора. Хоча Огида іноді бере гору в їх битвах, Халку вдається врешті-решт здобути перемогу. Але бувають винятки, Огида став одним з небагатьох, хто може претендувати на перемогу над зеленошкірим гігантом.

В останні роки з’ясувалося, що його новий жахливий вигляд став причиною розриву відносин Блонського з його колишньою дружиною Наді. У поєднанні з постійними поразками від рук Халка, це довело Блонського до божевілля в його ненависті до Беннера. Гидота також прийшов в лють дізнавшись, що Беннер одружився на Бетті Росс, дочці Генерала «Громовержця» Росса.

Кто такой Мерзость Marvel

Втративши дружину Блонський вирішив, що буде справедливо якщо й Беннер втратить Бетті, після чого в пориві ревнощів убив її. Зробив він це коли Бетті одужувала від променевої хвороби, викликаної впливом гамма-випромінювання всередині Беннер, яке стала причиною зараження радіацією її крові. По початку Беннер винив в усьому себе, що її близькість до Халка привела до смертельного результату коханої. Але пізніше Беннер зрозумів, що причиною смерті Бетті став Огида та переміг його в бою.

Мало того, що його грандіозний план провалився, так ще й Беннер простив Блонського. Огида не міг зрозуміти й винести відпущення гріхів ворогові, які перетворили момент його тріумфу в нищівну поразку. Блонський зрозумів, що став тим, що ненавидів найбільше, нелюдським монстром.

Через кілька місяців все ще скорботний генерал Росс змусив Халка напасти й майже вбити Блонського. Огида був взятий під варту військовими та в якості покарання він був змушений постійно дивитися фільм про себе та свою дружину, що зробило його висновок постійним нагадуванням про те, що він втратив.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *