поглотитель марвел биография

Життя Крашера Кріла було таким же як у будь-якого звичайного злочинця. Хоча він виділявся тим, що у свій час був боксером який промишляв в основному дрібними крадіжками.

  • Витривалість       –         6/7
  • Потужність           –        4/7
  • Бойові навички   –        6/7
  • Інтелект                 –        2/7
  • Швидкість             –        3/7
  • Сила                        –        6/7

Саме через одну з таких крадіжок він був засуджений за напад при обтяжуючих обставинах та відправлений до в’язниці. Локі, асгардській бог пустощів, знав, що Кріл буде ідеальним кандидатом для битви з Тором, тому він підлив зачароване зілля в питну воду Кріла в тюремній їдальні. Отримавши надлюдську силу, Кріл вирвався з в’язниці, що незабаром привело його до конфлікту з Тором. Він виявив, що може поглинути властивості молота Тора, а також самого Тора. Саме тоді Кріл назвав себе Поглиначем та зумів змусити Тора відступити.

Коли Тору сказали, що його кохана, Джейн Фостер, була викрадена Локі та Карлом, він вступив в нерівну битву щоб врятувати її. Після жорстокої битви Тор зумів використати магію свого молота щоб змінити фізичний стан молекул з яких складався Кріл. Раптово перетворившись в туман, Поглинач пропав.

Але Локі не збирався так просто прощатися зі своїм слугою. Він допоміг Крілу відновити тіло та перевіз його в Асгард в надії, що він допоможе йому захопити владу. Але коли Поглинач наважився кинути виклик Одіну, думаючи що сильніше його, повелитель Асгарда без особливих зусиль відправив його в космос одним ударом. Крілу врешті-решт вдалося повернутися на Землю, проїхавшись на кометі, але він відразу ж же наткнувся на Халка.

биография Поглотителя марвел

Поглинач майже переміг свого могутнього противника, збивши його з ніг та збираючись обрушити на нього величезний валун. Але, поглинаючи силу Халка під час його перетворення назад в своє альтер-его, Брюса Беннера, Кріл також був перетворений на звичайну людину та похований під своїм власним валуном. Локі знову звільнив його щоб той кинув виклик Тору, але Тор обманом змусив його перетворитися в воду, та Поглинач зник. Незабаром Крілу вдалося відновитися та битися з Тором, а пізніше й з Халком, але він знову зазнав поразки.

У підсумку, дивом зібравши своє тіло після останньої поразки, Кріл втомився боротися й програвати супергероям та богам. Він хотів втекти з країни, але, взявши заручника, викликав на себе гнів Месників. Незважаючи на те, що йому вдалося стримати Месників, Крілу довелося втекти пірнувши в океан та перетворитися в воду. Врешті-решт він реінтегрувався на острові Пасхи, але страждав психічним розладом через те, що його тіло так довго поєднувалося з океаном.

Психічний розлад, якому від піддався, змусив Карла думати, що Халк, який також виявився на острові коли втік з Японії в образі Халка, був надлюдиною. Зіткнення Поглинача та Халка було лише питанням часу, й Кріл спробував поглинути весь острів щоб перемогти його. Халк зміг перемогти Кріла, але психічний стан Карла змусив його думати, що він насправді є островом бездумно пливаючим в морі.

кто такой поглотитель марвел

Зрештою, прийшовши в себе й повернувшись в Америку він почав переслідувати Сліпучу, щоб роздобути її сили світла та використати їх проти Месників. Однак він зазнав поразки, коли Сліпуча звернувся за допомогою до Фантастичної четвірки та Чорного грому. Звукові можливості Чорного грому в поєднанні з Сліпучою допомогли здолати Поглинача й знов ув’язнити його в тюрму.

Кріл був викрадений з в’язниці всемогутнім інопланетянином, відомим як Потойбічний, для участі в Секретних війнах, після чого знову був повернутий на Землю. Під час воєн Кріл зустрів злочинницю Титанію, з якою у них виникли відносини. Після їх повернення на Землю з ними зв’язався другий барон Земо, який збирав нових Майстрів зла. Після декількох злодійських місій вони зазнали поразки від Людини-мурахи та Оси.

Кріл продовжував брати участь в різних злочинних заходах, найчастіше з Титанією. Ці двоє часто стикалися з одним або іншим супергероєм, включаючи його заклятого ворога Тора. Можливо, знову втомившись від битв з надлюдськими противниками, Поглинач вирішив спробувати відмовитися від своїх злочинних звичок, заслуживши дружню повагу героя Громобоя, але пізніше відмовився від таких спроб.

Поглотитель Карл Крашер Крил марвел

Через багато місяців Титанія та Кріл одружилися. Обидва лиходія вирішили відмовитися від масштабних злочинів, вважаючи за краще компанію один одного, але ніколи повністю не відмовлялися від пограбувань банків та інших грабіжок. Звичайно, Кріл та Титанія час від часу вступали в конфлікти з супергероями, наприклад, коли Чорна Вдова полювала за ними щоб позбутися від усіх ворогів Месників.

В іншій сутичці Кріл був обманутий лиходієм Кроссбоунсом, який використав його щоб відволікти Капітана Америку поки Кроссбоунс закладає бомбу. Кріл, однак, стверджуючи що він не вбивця поглинув властивості щита Капітана Америки щоб врятувати місто від вибуху. Кріл втік щоб помститися Кроссбоунсу, але подробиці їх сутички ще не відомі.

Коли у Титанії діагностували рак, пара зрозуміла, що їм нема до кого звернутися. Вони викрали лікаря але зіткнулися з Тором, який переконав їх звернутися за професійною допомогою. Приблизно в цей час Тор прийняв владу в Асгарді та переніс його на Землю. Він почав збирати релігійних послідовників для допомоги людству, й Кріл став одним з цих послідовників.

кто такой Поглотитель Карл Крашер Крил марвел

У якийсь момент Кріл був поміщений у в’язницю строгого режиму. Він також якимось чином розвинув свої здібності, які дозволили йому заволодіти розумом іншого. Використовуючи цю здатність він взяв під контроль Халка та втік. У подальшій битві Поглинач переміг Халка, але його обманом змусили спробувати опанувати розумом трупа.

Його справжнє тіло перетворилося на потерть, померло й Карла знову ув’язнили. Відбуваючи термін в Експериментальній Тюрмі Піма Номер Один, яка тримала своїх в’язнів зменшеними у безліч разів, йому вдалося втекти завдяки втечі очолюваній Божевільним Мислителем. Але як тільки він вибрався з в’язниці, знову був схоплений Жінкою-Халк.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *