список лучших сериалов марвел

У той час як Кінематографічний Всесвіт Marvel відрізняється тим, що робить кожен фільм частиною ширшої сюжетної лінії, не існує такого поняття як Об’єднаний Всесвіт серіалів Marvel. Замість цього, кожен серіал так чи інакше описує події, які відбувалися у фільмах.

Наприклад, «Агенти Щ.И.Т.» дебютували в 2013 році на ABC і повинні завершитися в 2020 році. Показані вперше на Netflix «Шибайголова», «Джессіка Джонс», «Люк Кейдж» та інші закінчаться в 2019 році. Незабаром нас чекає нова хвиля серіалів, які будуть безпосередньо пов’язані з КВМ і дебютують на потоковому сервісі Disney +.

Звичайно, крім згаданих вище серіалів, упродовж понад п’яти десятиліть, існували й інші телевізійні шоу, пов’язані з Marvel, починаючи з «Фантастичної Четвірки» і мультсеріалу «The Marvel Super Heroes» 1960-х років. У 1970-х вийшли телесеріали за участю Людини-павука і Халка. У 1980-х і 1990-х роках дебютував ряд мультфільмів Marvel. Але як всі ці проекти сприймалися критиками і фанатами?

Грунтуючись на даних з сайта-агрегатора рецензій Rotten Tomatoes, ми зібрали список з 12 найбільш рейтингових телешоу Marvel за весь час. Деякі з них анімовані. Деякі з живими акторами. У деяких дії відбуваються в сучасному світі. А деякі розповідають про події 1940-х років. Проте, всі вони проекти Marvel, і це найкраще, що може запропонувати студія для шанувальників серіалів.

Список найкращих серіалів Марвел

#12: «Росомаха та Люди Ікс» («Wolverine And The X-Men»)

лучшие сериалы марвел Росомаха и Люди Икс

Мультсеріал «Росомаха та Люди Ікс» тривав лише один сезон і складався з 26 серій. Можливо, «Росомаха та Люди Ікс Початок», випущений в тому ж році, якось пов’язаний з цим. Серіал окупив свій бюджет, але далекий від великого успіху. Більш того, пройде кілька років, перш ніж Люди Ікс знову проникнуть в суспільну свідомість завдяки фільму «Люди Ікс: Перший клас». У Росомахи і Людей Ікс з’явилася можливість щоб знову піднятися в очах глядачів.

Мультфільм дуже добре виглядає і має добре пророблений сценарій. Історія починається з того, що на школу Ксав’є напали і зруйнували дощенту. Росомаха збирає нову команду, обіцяючи з’ясувати, що сталося і хто це зробив.

Незважаючи на те, що «Росомаха та Люди Ікс» були обмежені одним сезоном, мультсеріал отримав позитивні відгуки в пресі. Роб Вокс з журналу Collider сказав, що серіал «дозволяє втілити в життя велике розмаїття персонажів, що при цьому не викликає ніякого дискомфорту».

#11: «Джессіка Джонс» («Marvel’s Jessica Jones»)

лучшие сериалы марвел Джессика Джонс

Виходячи на Netflix протягом трьох сезонів, з 2015 по 2019 рік, «Джессіка Джонс» занурюється у дослідження темної сторони супергероя. Серіал заснований на серії коміксів «Alias», головним персонажем є Джессіка Джонс, приватний детектив-алкоголік, яка отримує супер силу і витривалість після автомобільної аварії. Іншими ключовими персонажами є Тріш, прийомна сестра Джесіки, сусід Малкольм Дюкасс, а згодом і впливовий юрист Джері Хогарт.

Відносно низький рейтинг серіалу обумовлений тим, що критика стає все більш негативною з кожним наступним сезоном. Перший сезон пройшов вдало: Аманда Грівер з Daily Times заявила, що шоу «проходить тонку грань в залученні мене на драматичному, емоційному та тематичному рівнях, але не змушує мене відчувати себе пригніченою постійно випробовуючи мої почуття».

Другий і третій сезони не змогли вразити критиків. Серіал ставав все похмурішим, і, як зазначив Бен Треверс з IndieWire, серіал «почався не з тієї ноги в третьому сезоні і залишився там до самого тьмяного кінця».

#10: «Люди Ікс: Мультсеріал» («X-Men: The Animated Series»)

лучшие сериалы марвел Люди Икс Мультсериал

«Люди Ікс: Мультсеріал» 1992 року – це сукупність усього, що робить мутантів Marvel такими популярними.

У першому епізоді Джубілі переслідується як Вартовими, так і Людьми Ікс але з абсолютно різних причин. Росомаха, поруч із серйозним Циклопом і ерудованими Звіром, виглядав смішніше всіх. Вони дуже різношерста команда, але вони є одне в одного, і всіма правдами і неправдами підтримують один одного.

Однак мультсеріал так само високо цінується за його романтику. Звичайно, всі знають любовний трикутник між Циклопом, Росомахою і Джин Грей, але напружені відносини між Шельмою і Гамбітом настільки ж цікаві. Серіал закінчився в 1997 році після 76 епізодів.

#9: «Агент Картер» («Marvel’s Agent Carter»)

лучшие сериалы марвел Агент Картер

У головних ролях Хейлі Етвелл в ролі Пеггі Картер. «Агент Картер» розповідає про події після смерті Стіва Роджерса в «Перший месник». Застрягши на посаді секретаря в Стратегічному Науковому Резерві, Пеггі отримує шанс зробити більше, коли Говард Старк вербує її, щоб очистити своє ім’я, коли його звинувачують у державній зраді. Пеггі, разом з вірним дворецьким Старка Джарвісом, починає подвійне життя в якості секретаря і шпигуна.

Серіал виходив з 2015 по 2016 рік і складався з двох сезонів. З 2016 «Агент Картер» був одним з головних фаворитів на продовження, але в підсумку ABC скасував його через низькі рейтинги. У серіалу свій особливий ритм, трохи більш спокійний ніж фільми Marvel.

#8: «Втікачі» («Marvel’s Runaways»)

лучшие сериалы марвел Беглецы

Серія коміксів «Втікачі» була створена Брайаном Воном і Адріаном Альфоном ще в 2003 році як частина манги «Tsunami line». Сюжет коміксу грунтується на одному важливому питанні: що якщо ваші батьки були б таємними супер-лиходіями? Серіал, який транслювався на Hulu з 2017 по 2019 рік, використовує ту ж саму базу і дає своїм персонажам додаткові сюжетні повороти, включаючи їх злодійських батьків.

Серіал відрізняється від коміксів всього однією річчю. У коміксі діти тікають відразу ж, виявивши, що їх батьки група вчених, злочинців і чарівників, які займаються людськими жертвопринесеннями. У серіалі ж діти приховують цей факт протягом всього першого сезону, і тікають тільки в фіналі сезону. Серіал можна назвати напруженим, стильним і веселим, саме те, що потрібно від супер-команди підлітків.

#7: «Плащ і Кинджал» («Marvel’s Cloak And Dagger»)

лучшие сериалы марвел Плащ и Кинжал

Створений Біллом Мантла і Едом Хенніганом на сторінках «The Spectacular Spider-Man», «Плащ і Кинджал» показав різницю між супергероями Марвел і звичайними костюмованими героями. У коміксі Тайрон Джонсон – розумний, але бідний підліток з заїканням. Він тікає з дому, побоюючись, що його звинуватять у злочині, якого він не скоював. Тенді Боуен родом з багатої сім’ї, але через емоційний холод в сім’ї вона теж втекла. На вулиці їх обманним шляхом накачують наркотиками, які наділяють їх фантастичними здібностями. Вони вирішують помститися наркоманам, назвавши себе «Плащ і Кинджал».

«Плащ і Кинджал» транслювався з 2018 по 2019 рік на сервісі Freeform. Серіал вносить деякі зміни в порівнянні з оригінальним коміксом, так як тут Тайрон – розумний студент, а Тенді – вуличний злодій. Основа серіалу – це історія їх романтичних відносин, які змінюються і деформуються, коли вони обидва отримують надздібності.

#6: «Люк Кейдж» («Marvel’s Luke Cage»)

лучшие сериалы марвел Люк Кейдж

Знайомий по серіалу «Джессіка Джонс», «Люк Кейдж» показує як герой повертається до свого коріння в Гарлемі. Коли він стикається з несправедливістю, то використовує надміцне і потужне тіло, яке він отримав в ході тюремного експерименту, щоб порівняти шанси з лиходіями. Серіал просувається повільно, але цілеспрямовано, Люка Кейджа найбільше цікавить кипляча напруженість в його світі. І його світ дійсно складний: навіть лиходії серіалу люблять Гарлем по-своєму, не дивлячись на те, що вони отримують прибуток від його бід.

5#: «Легіон» («Legion»)

лучшие сериалы марвел Легион

Легіон транслювався протягом трьох сезонів на FX, з 2017 по 2019 рік. Це, безумовно, самий дивний і самий психоделічний з серіалів Marvel, з його роздробленою розповіддю, яка схожа на проекти Девіда Лінча, ніж на традиційні історії супергероїв. «Легіон» подвоює дивину оригінальних коміксів, зосереджуючи більшу частину першого сезону на одному питанні: чи переживає Девід Галлер психічне захворювання або той факт, що він є наймогутнішим мутантом на Землі?

Галлер вигнаний зі свого установи іншими мутантами, залишившись під наглядом доктора Мелані Берд. Ще однією дивиною є Ленні, кращий друг Халлера, який дає йому все більш підозрілі поради, поки все не стане по-справжньому дивним. Це дивна карусель історій, яка розповідає про найдивніші куточки довгої історії всесвіту Marvel, і фанати полюбили кожну секунду цього серіалу.

#4: «Шибайголова» («Marvel’s Daredevil»)

лучшие сериалы марвел Сорвиголова

Цей серіал Marvel дебютував на Netflix, і виходив з 2015 по 2018 рік. Сюжет слідує за сліпим адвокатом Меттом Мердоком, який вирішує стати захисником, коли він розуміє, що його рідному району міста загрожує організована злочинність. Разом зі своїм оптимістичним партнером Фоггі Нельсоном і секретарем Карен Пейдж Шибайголова бореться проти лиходія Уїлсона Фіска. У більш пізніх сезонах Мердок об’єднується і стикається зі своєю старою подругою Електрою і Карателем.

#3: «Агенти Щ.И.Т.» («Marvel’s Agents Of S.H.I.E.L.D»)

лучшие сериалы марвел Агенты Щ.И.Т.

Дебютуючи на ABC в 2013 році і закінчуючи сьомим і останнім сезоном в 2020 році, «Агенти Щ.И.Т.» стали першим серіалом який вийшли на основі Кінематографічного Всесвіту Марвел. Команда складається з пілота Мелінди Мей, вчених Леопольда Фітца і Джемми Сіммонс, хакера Скай і найманого вбивці Гранта Уорда.

Серіал починається дуже повільно, розповідаючи про події до «Перший месник Друга війна», коли з’ясовується, що Гідра роками знищує Щ.И.Т. зсередини. Після цього, з кожною новою серією, серіал розвивається в шаленому темпі, так як команда стикається з однією загрозою за одною. Чи є їх ворогом Гідра, Нелюди або Крі, команда завжди знаходить спосіб перемогти.

#2: «Ефектний Людина-павук» («The Spectacular Spider-Man»)

лучшие сериалы марвел Эффектный Человек-паук

Виходячи з 2008 по 2009 рік на Disney XD, «Ефектний Людина-павук» мав ряд переваг, головними з яких є його сюжет близький до оригінального «Людини-павуку» Стена Лі і Стіва Дітко, в той же час пропускаючи історію про походження, яку всі і так знають. Замість цього мультфільм кидає Людину-павука прямо в його хаотичне життя, оскільки він намагається знайти баланс між роботою, школою, побаченнями, своєю тіткою Мей і боротьбою з суперлиходіями.

Тут присутні всі знайомі персонажі, в тому числі Гвен Стейсі, хуліган Флеш Томпсон і Мері Джейн Уотсон. Знамениті лиходії, такі як Зелений Гоблін і Доктор Восьминіг, є ключовими фігурами, поряд з менш відомими противниками, такими як Надгробок. Це чудовий погляд на всі речі, які роблять Людину-павука великим, і, в той же час, абсолютно новий підхід до канону класичного персонажа.

#1: «Месники: Могутні герої Землі» («The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes»)

лучшие сериалы марвел Мстители Величайшие герои Земли

«Месники: Могутні герої Землі» дебютували на Дісней XD в 2010 році, за два роки до «Месників »2012 року, вісників епохи КВМ. Серіал притягує своїми історіями, які повністю засновані на коміксах, виводячи на екран різноманітні класичні сюжетні лінії Месників. Династія Кан, команда Майстрів Зла, Альтрон, Корвак і Таємне Вторгнення – всі ці та багато інших сюжетів є частиною мультсеріалу.

На жаль, мультсеріал було скасовано через два роки на користь нового «Месники, загальний збір!». Метью Тернер з SFX Magazine назвав «Месники: Могутні герої Землі» «обов’язковим видовищем для будь-якого поважаючого себе шанувальника Marvel … серіал описує Месників настільки ідеально, що КВМ потрібно брати з нього приклад».

07/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *