Релиз Черной Вдовы перенесен на июль

Дата виходу фільму «Чорна вдова» офіційно перенесено на липень 2021 року і фільм буде доступний в Disney + по платному ранньому доступу в той же день, що і в кінотеатрах.

Довгоочікуваний фільм Marvel, який спочатку повинен був вийти в травні 2020 року і почати 4 Фазу Марвел, кілька разів переносив дату виходу з моменту початку триваючої пандемії коронавіруса минулої весни. Ще якийсь час назад «Чорна вдова» повинна була вийти в травні 2021 року, але багато хто очікував, що він знову буде перенесений. Навіть з урахуванням поширення вакцини проти COVID-19 і відкриття більшої кількості кінотеатрів, традиційне відвідування кіно залишається невизначеною перспективою і в 2021 році.

Але у багатьох було більш серйозне питання, чи випустить Дісней «Чорну вдову» в потоковому режимі приблизно в той же час, що і кінотеатри. Під час пандемії на платформі запустили банер з раннім доступом, зробивши ряд фільмів Дісней доступними для перегляду за додаткову плату не рахуючи платну підписку. Довгий час Дісней і Марвел, здавалося, не хотіли йти цим шляхом і з «Чорною вдовою», замість цього сподіваючись на ексклюзивний показ в кінотеатрах. Однак ставлення студії змінилося, і цього літа «Чорна вдова» вийде в гібридному показі.

Сьогодні, в рамках змін до графіка виходу фільмів на 2021 рік, Disney оголосили, що «Чорна вдова» перенесена на 9 липня. Крім показу в кінотеатрах, в той же день фільм буде доступний і на Disney + за додаткову плату. Щоб оголосити цю новину, Marvel випустили новий плакат з Чорною вдовою.

Таким чином, випуск «Чорної вдови» більше не буде переноситися. У Disney тепер достатньо часу щоб розробити нову маркетингову кампанію для фільму. Адже більше року не було нового трейлера «Чорної вдови», тому в наступні кілька місяців необхідно буде знову привернути увагу аудиторії до цього фільму і створити ажіотаж. Якби «Чорна вдова» дотримувалася травневої дати виходу, у студії не було б ніяких проблем з рекламою.

Прибуток «Чорної вдови», на яку витратили 200 мільйонів доларів, очевидно, залежить від продажу квитків. І реліз на Disney + допоможе відбити витрачені гроші, адже в липні кінотеатри, швидше за все, як і раніше будуть мати обмеження по пропускній здатності. Крім того, ті, хто боїться заразитися і не хоче відвідувати кінотеатри, можуть дивитися «Чорну вдову» не виходячи з дому.

Бажання Дісней випустити «Чорну вдову» в кінотеатрах було зрозуміло, але, з огляду на обставини, обрана ними стратегія буде кращою. Крім проблем на ринку, неможливо і далі відкладати «Чорну вдову». 4 Фаза зараз в самому розпалі, так що Marvel офіційно перейшла в нову еру. «Чорна вдова» це приквел, дія якого відбувається між «Перший месник: Громадянська війна» і «Месники: Війна нескінченності», але у Marvel все ще є плани, яким їм необхідно дотримуватися, а «Чорна вдова» ризикує стати застарілою.

24/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *