новая дата выхода Веном 2

Sony офіційно перенесли вихід «Веном 2: Хай буде Карнаж» на вересень 2021 року відсунувши дату виходу супергеройського фільму з Томом Харді на три місяці пізніше.

Після ще одного перезавантаження Людини-павука на великих екранах і успішного зв’язування версії Тома Холланда з Кінематографічнмс Всесвітом Marvel, мрії Sony про більш широку франшизу почали набувати форми. Том Харді погодився зіграти головну роль в «Веном» і стати популярним антигероєм Marvel. На подив багатьох, «Веном» став світовим хітом і заробив понад 850 мільйонів доларів, не дивлячись на неоднозначні відгуки.

Успіх «Венома» підштовхнув Sony до розробки додаткових спін-оффов про ворогів Людини-павука, але найбільш очікуваним став «Веном 2». Продовження анонсували відразу в сцені після титрів першої частини фільму, де Вуді Харрельсон з’явився в ролі Клетуса Кессіді, який зіграє Карнажа в наступному фільму. Назва «Веном 2: Хай буде Карнаж» має на увазі, що Карнаж отримав основну роль в тому, що буде далі, але фанатам довелось чекати продовження досить довго. На жаль, час очікування виходу «Веном 2» ще трохи збільшився.

Релиз Веном 2 перенесен на сентябрь

Sony оголосили, що «Веном 2: Хай буде Карнаж» перенесено на 17 вересня 2021 року. Раніше фільм повинен був вийти 25 червня 2021 року, що стало другою датою його виходу після восьми місяців затримки з початкової дати релілза в жовтні 2020.

Нову затримку «Веном 2», хоч і сподівалися не почути, але багато хто чекав. Раніше в цьому році компанія Universal Pictures оголосила про перенесення «Форсаж 9» на 25 червня, що майже запевняло, що «Веном 2» буде перенесено в той же день. Перший «Веном» мав великий успіх, але для Sony цілком розумно не намагатися кинути виклик популярній франшизі.

Фільми «Форсаж» зазвичай приносять близько 1 мільярда доларів і користуються популярністю в усьому світі. Оскільки бізнес в кіносфері та перегляди в кінотеатрах тільки починають відновлюватися після закриття через COVID-19, створення розриву в датою виходу з іншими популярними проектами і збільшення зростання попиту на кінопрокат має принести фінансову користь Sony і «Веном 2».

Незважаючи на те, що «Веном 2: Хай буде Карнаж» був перенесений, порядок виходу фільмів про персонажів Всесвіту Marvel від Sony Pictures не змінився. Сіквел «Людина-павук: Немає шляху додому», можливо, через роль Холланда в «Веном 2» вийде перед «Морбіусом».

22/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *