Роберт Дауни-младший объяснил почему Marvel так успешны

Роберт Дауні-молодший пояснив чому Marvel такі успішні, пов’язав він це з його бурхливим минулим до зльоту кар’єри в 2008 році.

Хоча технічно «Неймовірний Халк» є початком Кінематографічного Всесвіту Марвел, саме фільм Роберта Дауні-маладшего «Залізна людина» 2008 року став тим проектом, який створив франшизу. Фільм 2008 року став хітом, частково завдяки тому, що Дауні ідеально зіграв харизматичного, але небездоганного главу Stark Industries. Але мало хто знає, що персонаж був заснований на його власному життєвому досвіді задовго до того, як він отримав роль Тоні Старка.

Дауні зіграв Залізну Людину в дев’яти фільмах Marvel і став одним з ключових членів команди Месників. А Кінематографічний Всесвіт Марвел зараз є найуспішнішою франшизою всіх часів, й вона не подає ніяких ознак занепаду. 2021 рік буде насиченим роком для студії, оскільки Марвел готуються випустити чотири фільми та безліч серіалів. Багато в чому успіх франшизи можна приписати Дауні, але він бачить це трохи інакше.

З’явившись на шоу «A Late Show with Stephen Colbert», Дауні пояснив, чому він вважає КВМ настільки успішною. Роберт Дауні-молодший розмірковував про своє власне життя перш ніж взяти на себе роль Залізної Людини. Він розповів, що був неоднозначною суспільною фігурою, яка загрузла в скандалах. Дауні також думає, що найкраще з того, що він вважає американськими ідеалами, виражено в фільмах, починаючи з ідеї про можливість спокутування.

Сыграет ли Роберт Дауни-младший Железного Человека снова

Я вважаю, що, незважаючи на поточний зворотний зв’язок, ми знаходимося в дуже делікатній галузі. Ви знаєте, це маятник. Мені справді пощастило, що моя руйнівна молодість пройшла за часів до інтернету, але я думаю, що у мене була невелика психологічна травма, і я завжди хотів чинити правильно, що не мало великого успіху. Але потім я взявся за розум, розумієте … Будувати й руйнувати, а потім повертатися щоб все виправити, це по-своєму шлях супергероя. Між іншим, з закінченням часу коли я його грав, я можу багато в чому зв’язати себе з Тоні Старком. Хлопець, якому дійсно потрібно було дати другий шанс.

Успіх Кіновсесвіту Марвел можна пояснити багатьма причинами. Звичайно, основа вже була, з надзвичайно популярними коміксами, які випускалися десятиліттями. Однак без персонажа, що підтримує франшизу, це міг би бути величезний провал. Граючи Тоні Старка, Дауні зміг самотужки допомогти Кінематографічному Всесвіту Марвел стати тим, чим вона є сьогодні, і його власний реальний досвід в якості наркомана який вилікувався в поєднанні з настільки ж скандальною поведінкою Тоні Старка виправдало очікування глядачів.

Завдяки «Залізній людині» Дауні зміг відродити свою кар’єру, і можна з упевненістю сказати, що Тоні Старк залишиться його найбільш знаковою роллю. Його власний, широко відомий шлях героя, відобразив подорож Тоні Старка як і самого Дауні. Старк подолав своє руйнівне «Я» щоб стати силою добра в КВМ, продовжуючи надихати нове покоління дітей, які виростуть з фільмами Marvel.

09/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *