все пасхалки 1 и 2 серии сериала вандавижн

1 та 2 епізоди «ВандаВіжн», які вийшли 15 січня на Disney +, просто переповнені пасхалками з Кінематографічного Всесвіту Марвел та відсилками до коміксів Marvel, включаючи ключі до подальшого сюжету.

Глядачі досить довго чекали свіжого контенту по Кіновсесвіту Марвел, адже Marvel Studios були змушені перенести всі релізи через пандемію коронавіруса. Тепер, нарешті, офіційно почалася 4 Фаза Маврел, нехай й не зовсім так як всі очікували. «ВандаВіжн» став першим серіалом від Marvel Studios, який зроблений та транслюється виключно для Disney +.

«ВандаВіжн» з Елізабет Олсен та Полом Беттані в головних ролях, Багряна Відьма та Віжн відповідно, не схожий ні на що, що бачили в КВМ на сьогоднішній день. Це данина поваги класичним сіткомам, таким як «Шоу Діка Ван Дайка», «Зачаровані» та «Я люблю Люсі», дія яких відбувається в дивному світі, де все не те чим здається. Перші два епізоди детально показують цю дивину, намагаючись не упустити жодної важливої ​​деталі. Проте, не дивлячись на все це, уважні глядачі помітять ряд пасхалок, й деякі з них вказують на сюжет, в якому розум Ванди Максімофф змінився, але сили навпаки зростають.

Ми зібрали всі основні пасхалка по Кіновсесвіту Марвел з 1 та 2 епізоду «ВандаВіжн», включаючи дрібні посилання до деяких основних персонажів та арки коміксів. Диявол криється в деталях цієї штучної реальності, й, можливо, цю фразу варто сприймати буквально.

Зачарований початок

пасхалки сериала вандавижн Заколдованное начало

Початок першого епізоду «ВандаВіжн» – данина поваги «Зачарованому», так само як й те, як Багряна Відьма використовує свої телекінетичні сили для догляду за будинком. Це кумедна сцена, але дивно бачити, що Ванда робить це з такою зосередженістю. Проте, в продовженні епізоду стає ясно, що вона ще не повністю контролює свої сили, а вечеря катастрофічно не ладиться.

Міцна голова Віжена

пасхалки сериала вандавижн Несокрушимая голова Вижена

1 епізод «ВандаВіжн» показав, що у Віжена, мабуть, є «незламна» голова, й це явно не відповідає дійсності в КВМ, де Танос розтрощив голову Віжена щоб вирвати камінь розуму. Реальність, в якій живе Багряна Відьма, це та де всі живуть довго й щасливо, й, отже, Віжн відродився з видаленням цієї конкретної уразливості. Інші здатності Віжена в значній мірі відповідають КВМ, хоча, очевидно, у нього з’явилося нічне бачення, що є дивним доповненням.

Згадка коміксу «Avengers #238»

пасхалки сериала вандавижн Упоминание комикса Avengers 238

Календар в 1 епізоді «ВандаВіжн» показав, що всі події відбуваються 23 серпня. «Avengers #238» став знаковим коміксом, оскільки в ньому Віжн був відновлений після пригоди в якій був знищений. Це цілком може бути відсиланням на те, що все, що відбувається в «ВандаВіжн» існує в подібному міхурі реальності, й що Віжн ні в якому разі не повинен намагатися вийти з нього.

Характерний візерунок краватки Віжена

пасхалки сериала вандавижн Характерный узор галстука Вижена

На краватці Віжена є цікавий візерунок, й це відсилання до того, що він носив в знаменитому коміксі Тома Кінга, де він намагався створити сім’ю та вписатися в людське суспільство. Хоча візерунок схожий на той, який він носив в тій історії, він був злегка змінений, та, швидше за все, навмисно. Це безперечно буде мати більше значення в майбутньому.

Тостер Старка

«ВандаВіжн» схожий на старий сітком з рекламними вставками. Перша досить очевидна, оскільки це реклама революційно нового тостера, виробленого Старк Індастріз. Це може здатися досить нешкідливою забавною пасхалкою, але важливо пам’ятати, що Старк Індастріз стала причиною дитячої травми в житті Ванди. Заковія була втягнута в громадянську війну на протязі всього життя Ванди, а коли їй було всього 10 років, її будинок був обстріляний з мінометів та загинули її батьки. Вона та її брат П’єтро просиділи в пастці серед завалів протягом двох днів, весь час дивлячись на бомбу яка лежала всього в метрі від них, побоюючись, що будь-який рух може її підірвати. На мінометному снаряді був зображений логотип Старк Індастріз. Це призвело до того, що Багряна Відьма та Ртуть спочатку дивилися на Месників зі зневагою через їх зв’язки зі Старком.

«Традиційне заковіанське вітання»

пасхалки сериала вандавижн Традиционное заковианское приветствие

«Традиційне заковіанське вітання» може здатися забавним жартом, але насправді воно більш ніж тривожить. Це нагадує про «Месники: Ера Альтрон», де Багряна Відьма напала на Месників поклавши руки на їхні голови та маніпулюючи їх розумом. Зверніть увагу, що в 1 епізоді «ВандаВіжн» Ванда кладе руки на очі містерові Харту, можливо показуючи, що на цей раз вона засліплює в людях істинну природу самої реальності.

Пляшка вина «House Of M»

пасхалки сериала вандавижн Бутылка вина House Of M

У першому епізоді «ВандаВіжн» Багряна Відьма подає келихи вина, сцена стала досить непомітною пасхалкою. На пляшці зображений фірмовий знак «Maison du Mépris» та помітний логотип «M». Читачі коміксів пізнають в цьому натяк на «Будинок М», велику подію у Marvel Comics, в якій розум Багряної Відьми був зломлений й вона переписала саму реальність. «Maison du Mépris» буквально означає «Будинок страждань», можливо це означає, що в КВМ Ванда перенесла занадто багато страждань. У коміксах Доктор Стрендж припустив, що здатність Багряної Відьми маніпулювати реальністю в кінцевому підсумку означає, що вона взагалі не може існувати в реальному світі. «Чи можете ви зрозуміти тонкий склад розуму жінки, людини, який контролює реальність?» – запитав він Месників в «Месники #503». «Це означає, що реальність контролює її. Уява стає ворогом. Структура зникає ». Це цілком могло бути тим, що відбувається в Вествью в «ВандаВіжн».

Багряна відьма та Віжн контролюються агенством М.Е.Ч.

пасхалки сериала вандавижн Алая ведьма и Вижн контролируются агентством М.Е.Ч.

1 серія «ВандаВіжн» закінчується сценою яка підтверджує, що Вествью ретельно контролюється таі з’являється логотип М.Е.Ч.а. У Marvel Comics М.Е.Ч., це організація, яка стежить за усією Землею щоб захистити планету від позаземних загроз. Недавній постер «ВандаВіжн» підтвердив, що агентство було трохи перероблено для КВМ, отримавши нове скорочення – «Підрозділ реагування зі спостереження за розумною зброєю». Іншими словами, вони відповідають за спостереження за надлюдьми та за їх діями. М.Е.Ч. в Кіновсесвіті Марвел, мабуть, є наступною еволюцією Заковіанскої угоди, розглядаючи надлюдей як «розумну зброю», а не як людей, й, без сумніву, вони будуть особливо стурбовані Вандою.

Пікселі в титрах

пасхалки сериала вандавижн Пиксели в титрах

У титрах присутній піксельний ефект, й читачі коміксів обов’язково пізнають його. Він пов’язаний з реструктуризацією реальності Багряної Відьми в «Будинку М». Зверніть увагу, що пікселі кружляють в різних формах, збираючись разом щоб побудувати будинок в якому живуть Ванда та Віжн, й, в кінцевому підсумку, їх обручки. Це вказує на те, що все, що Ванда переживає в Вествью, було створено її власної магією.

Окремі ліжка

пасхалки сериала вандавижн Отдельные кровати

Більш юні глядачі можуть бути дещо спантеличені тим фактом, що Віжн та Ванда на початку 2-го епізоду «ВандаВіжн» сплять в окремих ліжках. У США часів подій серіалу діють правила про співжиття BBFC, а виробничий кодекс говорить, що при створенні спален необхідно керуватися добрим смаком та вишуканістю. Припущена сексуальна сцена, що виникла в результаті того, що Ванда зрушила два ліжка разом, ніколи не була б схвалена цензурою того часу.

Анімаційний вступ до 2 епізоду

пасхалки сериала вандавижн Анимационное вступление ко 2 эпизоду

Анімаційний початок другого епізоду «ВандаВіжн» – це, по суті, одна велика пасхалка, в яку входять:

  • Вступний ряд, в кінці якого з’являється образ Галактуса.
  • Серце формується в небі, точно так само як Людина-Факел традиційно створює логотип «4» для Фантастичної четвірки.
  • Псхалка коміксу «Віжн» Тома Кнайт на позначці 3:27, її можна побачити тільки в тому випадку, якщо поставити відео на паузу поки Віжн проходить крізь підлогу. У цьому коміксі Віжн намагався жити нормальним людським життям. Він сконструював сінтезоідну собаку (звідси кістки), носив тапочки (також видно на частку секунди), і йому кинув виклик лиходій по імені Похмурий Жнець, чий шолом також видно в кадрі.

Посилання на Бову та Агату Харкнесс

пасхалки сериала вандавижн Отсылка на Бова и Агату Харкнесс

Дві особливо цікаві пасхалка знаходяться в анімованії сцені, де Ванда робить покупки в місцевому магазині, а в кадрі з’являється логотип «Bova Milk». У коміксах Бова була нянею Ванди, але насправді вона мутована корова, перетворена божевільним ученим на ім’я Високий еволюціонер. Однак найважливіша пасхалка в цій сцені, це посилання до коміксу «Aunty A’s Kitty Litter.». Було багато припущень, що Агнес насправді Агата Харкнесс, могутня чарівниця, яка зіграла важливу роль в житті Багряної Відьми в коміксах. Її дійсно часто називають «тіткою Агатою», особливо Франклін Річардс, син містера Фантастика та Жінки-невидимки, якого вона допомогла виховати.

Іграшковий вертоліт пов’язаний з М.Е.Ч.ем

пасхалки сериала вандавижн Игрушечный вертолет связан с М.Е.Ч.ом

2 епізод «ВандаВіжн» пронизаний думкою про те, що реальний світ усіма силами намагається прорватися в міхур реальності Вествью. В одній з ключових сцен Ванда виявляє в загорожі щось схоже на футуристичний іграшковий вертоліт. Кольори нагадують Залізну Людину Тоні Старка, але на вертольоті намалйований логотип М.Е.Ч.а. Можна припустити, що це був справжній вертоліт, який намагався потрапити в Вествью, але магія Багряної Відьми змінила його форму, яка максимально підходила під її реальність.

Джиммі Ву та Ванда

пасхалки сериала вандавижн Джимми Ву и Ванда

Ще одне вторгнення в цю реальність відбулося за допомогою радіо. Таємнича передача проникла в міхур реальності Вествью. «Ванда», – запитує голос, – «Хто це з тобою робить, Ванда?» Насправді це голос Джиммі Ву, що кличе з зовнішнього світу. Джиммі Ву, якого зіграв Рендалл Парк в «Людині-мураха та Оса», був агентом ФБР, який тепер, схоже, працює на М.Е.Ч.

Емма Колфілд та кролики

пасхалки сериала вандавижн Эмма Колфилд и кролики

У 2 епізод «ВандаВіжн» Емма Колфілд представлена як Дотті, яка по суті є місцевим тираном. В епізоді відзначається кастинг за участю кроликів, посилання яке порадує всіх шанувальників Баффі винищувачки вампірів. Там Колфілд зіграла Аню, колишнього Демона відплати, яка, крім іншого, ненавиділа кроликів. У знаменитому музичному епізоді «Once More With Feeling» Аня припустила, що кролики можуть нести відповідальність за занурення Саннідейл в хаос.

«Диявол криється в деталях» – натяк на Мефісто?

пасхалки сериала вандавижн Мефисто

2 епізод «ВандаВіжн» цілком може запропонувати глядачам підказку, про яку М.Е.Ч. ще не знають. В одному з діалогів звучить фраза: «Диявол криється в деталях». У коміксах було показано, що безумство Багряної Відьми було посилено могутнім демоном, який прагнув викликати хаос на Землі. Їм надалі виявився Мефісто, версія Диявола та Повелителя пекла в Marvel. На жаль, Багряна Відьма випадково змінила частини зламаної душі Мефісто, коли вона переписала реальність щоб отримати дітей в коміксах, що робить цю пасхалку досить похмурою, з огляду на те, що 2 епізод заканчується вагітністю Ванди.

Годинник Штрукера

пасхалки сериала вандавижн Часы Штрукера

У 2 серії «ВандаВіжн» варто відзначити ще одну рекламу, на цей раз годинник Штрукера. Барон Вольфганг фон Штрукер був лідером Гідри та експериментував з Багряною Відьмою та її братом Ртуттю з Каменем Розуму, надалі наділивши їх великими силами. На годиннику навіть є логотип Гідри. Цей процес, ймовірно, був болючим, тому що Ванда та П’єтро стали єдиними хто вижив в ньому. Таким чином, цей рекламний ролик вказує на одне з найбільших страждань в житті Ванди.

Костюм бджоляра

пасхалки сериала вандавижн Костюм пчеловода

Сюрреалістична сцена ближче до кінця 2-го епізоду «ВандаВіжн» показує як бджоляр виходить з каналізації. Це ще одне вторгнення в реальність Ванди, й знову цілком ймовірно, що ця людина сприймається через фільтр щоб максимально вписатися в неї. Ймовірно на ньому надітий костюм хімзахисту, а не бджоляра. Варто зауважити, що в коміксах така емблема на костюмі традиційно асоціюється з організацією під назвою AIM, групою супер-вчених, які прагнуть захопити світ та встановити технократію.

Спотворення реальності

2 епізод «ВандаВіжн» закінчується тим, що реальність повністю спотворюється навколо Багряної Відьми та Віжена. Зверніть увагу, що при спотворенні реальності домінує червоний колір, який зазвичай асоціюється з магією Ванди в коміксах. Це ще один натяк на те, що Багряна Відьма сама є причиною хаосу, що відбувається в Вествью.

17/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *