Закончились съемки Сокол и Зимний солдат в Атланте

«Сокіл та Зимовий солдат» від Marvel завершили знімати в Атланті, але в інших місцях ще належить зняти ще велика кількість матеріалу.

Майбутній міні-серіал для Disney + – це перший серіал в рамках КВМ, створений для потокового сервісу, але він не буде єдиним. «Сокіл та Зимовий солдат» розкажуть історію Сема Вілсона і Бакі Барнса після подій «Месники: Завершення».

«Сокіл та Зимовий солдат» знімали тільки в Атланті з жовтня минулого року, але тепер серіал виходить на новий щабель зйомок. Ця новина надійшла від акаунта в Інстаграм atlanta_filming, який повідомив, що останній день зйомок Disney + в Атланті – п’ятниця, 14 лютого. Подальші зйомки планували перенести в Пуерто-Ріко на два тижні, однак після недавніх землетрусів на острові ці плани скасували.

Атланта є дуже популярним місцем зйомок, яке в КВМ використовують досить часто. Зараз там проходять зйомки «Ванда/Віжн» та «Локі». Поки невідомо де продовжаться зйомки «Сокіл та Зимовий солдат», але здається, що серіал наближається до завершення, враховуючи, що велика частина його зйомок вже завершена.

17/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *