все враги 4 Фазы Марвел

Marvel Studios досить довго приховували інформацію про те, кого з лиходіїв очікувати фанатам в четвертій фазі Кінематографічного Всесвіту Marvel.

Як показали події «Месники: Завершення», КВМ, якою її знали фанати, більше не буде, практично всі герої вибираю свій, абсолютно новий шлях. Деякі вирушають підкорювати космос. Справжне ім’я інших стає відомим всьому світу.

Але ясно одне, ніодна героїчна сага не може існувати без лиходіїв. До сих пір в КВМ не бракувало лиходіїв, і 4 Фаза обіцяє продовжити цю тенденцію. Сьогодні ми розповімо про кожного нового лиходія, які з’являться в четвертій Фазі КВМ. Ми почнемо з підтверджених студією, а потім перейдемо до більш правдоподібним чутками про те, з ким зіткнуться наші герої.

Таскмайстер

все враги 4 Фазы Марвел Таскмастер

Один з небагатьох лиходіїв четвертої Фази про якого відомо досить багато. Таскмастер є вчителем Чорної Вдови, він же Ентоні Мастерс. У дитинстві Мастерс виявив, що володіє унікальною здатністю: він може повторити будь-яку фізичну дію, як тільки побачить її. Навчившись цим «фотографічними рефлексам», Таскмайстер занурюється в злочинне життя і стає надзвичайно багатим.

Незважаючи на досягнуте, Таскмайстеру хочеться більшого. У пошуках чогось нового він відкриває школу, в якій він перетворює інших лиходіїв в смертоносні машини вбивств і руйнувань. Оскільки він в змозі відтворити стиль бою будь-якого героя, він надає своїм учням унікальну індивідуальну підготовку. Він не просто лиходій, можна сказати, що він творець величезної кількості лиходіїв.

Він повинен виявитися цікавим ворогом для Наташі в «Чорній вдові», з огляду на її власні навички до адаптації і хитрощі. Чи зможе вона перемогти людину, яка заробляє на життя, наслідуючи інших?

Девіанти

все враги 4 Фазы Марвел Девианты

Поява Вічних в 4 Фазі була трохи несподіваною, так як жоден з героїв не з’являвся раніше в КВМ. З іншого боку, «Вартові Галактики», в аналогічній ситуації, мали величезний успіх. Так що група безсмертних, космічних істот може стати наступною найпопулярнішою командою в КВМ.

Хто в здоровому глузді буде загрожувати безсмертним Вічним? Відповідь проста: Девіанти. Генетичне відгалуження Вічних, вони були практично знищені після спроби повстати проти Целестіалів, божественних інопланетних творців обох рас.

У той час як Вічні ніколи не згадувалися в КВМ, про Девіантів нам вже трохи розповідали. Скрулли, головні вороги Капітана Марвела, походять від тих самих Девіантів. Навіть у Титана Таноса в крові є гени Девіантів.

Ми ще не впевнені, хто з Девіантів стане лиходіями в «Вічних», так як безліч з них були висвітлені за цей час в коміксах.

Мандарин

все враги 4 Фазы Марвел Мандарин

Фанати Марвел вже стикалися з Мандарином. В «Залізна людина 3» його зіграв Бен Кінгслі, Мандарин був показаний як класичний лиходій, але виявилося, що він насправді актор на ім’я Тревор Слеттері. Він, як ми дізнаємося, був найнятий тільки для того, щоб зіграти лиходія.

Однак це не кінець персонажа. Шанувальники побачать справжнього Мандарина в «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», зіграє його Тоні Люн Чу Вай.

Мандарин володіє величезними інтелектуальними і фізичними можливостями, але найбільша загроза, яку він представляє, походить від його десяти кілець. Створені з останків розбитого космічного корабля прибульців, кожне кільце дає йому різні здібності. І ось деякі з них: він може маніпулювати атомами, створювати блискавки і викликати непроглядну темряву завдяки кільцям.

Морбіус

все враги 4 Фазы Марвел Морбиус

На скільки ми знаємо, Морбіус не є «офіційною» частиною КВМ. Проте, в трейлері до фільму ми бачимо Майкла Кітона, який грає Едріана Тумс, він же Стерв’ятник, лиходій в «Людина-павук: Повернення додому». Морбіус, можливо, не є повноправною частина КВМ, але він пов’язаний з нею якимось чином, що має значення. Шанувальникам просто доведеться почекати і подивитися, наскільки сильними виявляться ці зв’язки.

Морбіус починав як доктор Майкл Морбіус, біохімік, який стає монстром через свої спроби вилікувати своє рідкісне захворювання крові. Він отримує надлюдські здібності пов’язані з вампірами: надлюдська сила, швидкість, майже невразливість і ехолокація. Але одночасно з цим у нього виникає потреба пити людську кров, а сам він стає подібний до летючої миші. Хоча Морбіус замислювався як ворог Людини-павука, він став швидше антигероєм в сучасних історіях. Що це означає для його фільму і його можливого місця в КВМ ще невідомо.

Карнаж

все враги 4 Фазы Марвел Карнаж

Карнаж, якого ми бачили в одній зі сцен «Венома», нібито стане одним з головних лиходіїв в «Веном 2». На сьогоднішній день немає ніяких явних ознак того, що фільми про Венома є частиною КВМ. Але з огляду на той факт, що Морбіус і Веном знаходяться в одному всесвіті, а студія Sony використовувала Людину-павука в рекламній кампанії «Морбіуса», можна вважати, що Карнажа є лиходієм в КВМ.

Вуді Харрельсон грає Клетуса Кессіді, людину, яка стає Карнажем. Він ідеально підходить на роль Кессіді, з огляду на його минулі ролі лиходіїв. З самого дитинства Кессіді супроводжують вбивства і насильство. Зрештою, він стає серійним вбивцею, після чого стикається з таємничим інопланетним симбіотом. Симбіот зливається з Кессіді, перетворюючи його в Карнажа. Зв’язок Кессіді з симбіотом набагато сильніший, ніж зв’язок Едді Брока з Веномом, що робить його набагато більш потужною, ефективною і садистською руйнівною силою.

Вереск

все враги 4 Фазы Марвел Визг

Вереск, яку зіграє Наомі Харріс в «Веном 2», грає багато ролей. Вона – любов Карнажа, могутній мутант і ворог Людини-павука. Її історія походження може бути змінена для «Веном 2», так як Sony можуть не захотіти вводити мутантів в сюжетну лінію Венома. Однак її участь, схоже, вказує на те, що в «Веном 2» ми побачимо якусь адаптацію коміксів «Maximum Carnage». У ньому Вереск і Карнаж створюють організовану групу сімбіотов в спробі завоювати і знищити Нью-Йорк.

Вереск здатна маніпулювати звуком, перетворюючи його в руйнівну силу. Використовуючи гіперзвукові частоти, вона навіть здатна змінити чийсь душевний стан в сторону страху, гніву і відчаю. Під час події «Maximum Carnage» вона підсилює цю здатність і використовує її, щоб змусити тисячі мирних жителів вбивати один одного. Вереск також вміє літати і випускати потужні звукові ударні хвилі. Для Едді Брока Карнаж і Вереск можуть виявитися дуже серйозними ворогами і можливо, йому знадобиться невелика допомога від його доброзичливого сусіда Людини-павука.

Чутки: Кошмар

Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» перенесе КВМ в світ жахів. За участю режисера Сема Раймі, відомого такими роботами як «Затягни мене в пекло» і «Зловісні мерці», це не дивно. Всі ознаки вказують на те, що одним з головних лиходіїв фільму стане Кошмар, могутній демон, який десятиліттями був одним з найвидатніших ворогів доктора Стренджа.

Кошмар надзвичайно сильний: його класифікують як демона “третього класу”, що ставить його на один щабель з такими персонажами як Дормамму. «Повелитель страха», Кошмар контролює жахливу частину Виміру Снів під назвою Світ Кошмарів, де він харчується людської психічною енергією. Він може повністю вивести з ладу могутніх героїв і навіть використовувати свій вплив, щоб контролювати дії інших.

Кошмар був би надзвичайно потужною силою, яка здатна розвинути КВМ. Мало того, що він буде грізним ворогом для доктора Стренджа, він може вступити в постійну роль антагоніста, подібного Локі. Він сильний, він злодій, він прийде за тобою уві сні.

Чутки: Друіг

все враги 4 Фазы Марвел Друиг

Ми знаємо, що Друіг буде частиною «Вічних», а Баррі Кеоган зіграє його. Ми також знаємо, що Друіг, швидше за все, буде лиходієм, оскільки він один з класичних ворогів Вічних. Проте, ми до сих пір називаємо це чуткою, тому що ми дуже мало знаємо про сюжет «Вічних».

Якщо Друіг виявиться лиходієм, він стане надзвичайно грізним. Насправді Друіг не Девіант, але Вічний, довгоживущий і надзвичайно могутній. Його здібності грізні й досить різноманітні: телекінез, політ, телепатія, трансформація матерії і ілюзія. Крім того, він безжалісний маніпулятор і інтригант.

Чутки: Джон Уокер

все враги 4 Фазы Марвел Джон Уокер

Телесеріали Марвел, які вийдуть на Disney +, будуть тісно пов’язані з сюжетними лініями фільмів, а це значить, що шанувальникам потрібно буде постаратися, щоб зрозуміти сюжет 4 Фази. Першим серіалом стане «Сокіл та Зимовий солдат» з Ентоні Макі і Себастьяном Стеном в головних ролях. Ми знаємо, що Земо (який вперше з’явився в «Перший месник: Протистояння») буде головним лиходієм в цьому серіалі, але він може бути не самотній: Джон Уокер, він же СШАгент, може до нього приєднатися.

Уокер був створений в 1980-х роках, щоб стати темним відображенням Капітана Америки. Там, де Капітан Америка уособлює всі позитивні риси американського буття, СШАгент – це патріотизм, доведений до потворних, жорстоких крайнощів націоналізму, ксенофобії та бездушності. Він був втіленням проблем холодної війни, але глобальні зміни не зробили його менш сильним персонажем. Нехай з роками Уокер і змінив свої погляди і, врешті-решт, став хорошим персонажем в коміксах, він безумовно не дебютує таким чином і, ймовірно, буде одним з лиходіїв Сокола та Зимового солдата.

Чутки: Горр, Вбивця Богів

все враги 4 Фазы Марвел Горр Убийца Богов

«Тор: Кохання та грім» стане одним із заключних фільмів 4 Фази КВМ. На шляху Тора буде … хтось. Ми ще не знаємо персонажа, але ми знаємо, що лиходія зіграє Крістіан Бейл. Велика частина відомої інформації вказує на те, що Бейл зіграє Горра, Вбивцю Богів.

Горр – прибулець з бідної планети. Втративши своїх близьких і практично завжди голодуючи, він приходить до висновку, що богів немає. Він вражений, виявляючи двох богів які бьються один з одним. Виявляється, боги цілком реальні, але вони нічого не зробили, оскільки він і його сім’я голодували. З того дня він ставить собі за мету знищити стільки богів, скільки зможе знайти.

Горр був би відмінним ворогом для Тора. Його зброя, Чорний Некро-Меч, може бути грізним противником Штормбрейкеру і / або Мйольніру. В еру КВМ, яка розривається між Вічними, Верховними чаклунами і богами Асгарда, поява смертного, такого як Горр, може зробити фільм неймовірним.

Чутки: Багряна Відьма

все враги 4 Фазы Марвел Алая Ведьма

Ванда Максімофф, вона ж Багряна Відьма, отримала можливість по-справжньому розкрити свій творчий хист у «Месники: Завершення», коли вона майже розірвала Таноса на частини. Якщо вірити чуткам, цей момент гніву може передвіщати щось більше: перетворення на справжнього лиходія.

Щоб зрозуміти Ванду як лиходія, звернемося до сюжетної лінії «House of M» Марвел. У цій історії з’ясовується, що Багряна Відьма ще сильніша, ніж здається. Коли кілька інших персонажів (Професор X, Росомаха і інші мутанти) вирішують, що її потрібно вбити, щоб захистити світ, вона вивільняє всі свої сили, змінюючи історію і саму реальність. Сили всіх мутантів стираються, вона залишає тільки обраних, наприклад Магнето. Вона не просто чарівниця – вона на межі божественності. Реальність, по суті, стає її пісочницею, в якій вона може робити що завгодно.

Ванда може перетворитися в головного лиходія. Майбутні серіал на Disney + «Ванда / Віжн» і «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» надають достатньо місця для такої трансформації. Фактично, вона могла б стати майже непереборным противником, якщо КВМ дозволить їй розвинутися настільки далеко, як це зробили комікси.

09/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *