сериал ВандаВижн полностью расскажет о всех силах Алой Ведьмы и насколько они огромны

Творець КВМ Кевін Файгі розповів, що прийдешній серіал для Disney + «ВандаВіжн» повністю розповість про всіх сили Багряної Відьми та наскільки вони великі, крім цього глядачі дізнаються їх справжнє походження. Marvel Studios збираються запускати 4 Фазу КВМ в січні, але не з того проекту, який був запланований як найперший. В першу чергу це відбулося через пандемію коронавіруса, й серіал з Елізабет Олсен та Полом Беттані в головних ролях відкриє нову главу в оповіданні франшизи.

«ВандаВіжн» буде черпати натхнення з класичних ситкомів минулих десятиліть. Серіал возз’єднує закоханих Ванду та Віжена, після смерті останнього в «Месники: Війна нескінченності». Також повернеться чась персонажів які раніше з’являються в КВМ, таких як Дарсі Льюїс (Кет Деннінгс), доросла Моніка Рембо (Тейона Паррис) та агент Джиммі Ву (Рендалл Парку). З нових персонажів в ньому дебютує Кетрін Хан, роль якої все ще не розкрита. По мірі наближення релізу серіалу «ВандаВіжн» на Disney + 15 січня 2021 року рекламна кампанія проекту йде повним ходом, й з’являється все більше інформації про серіал.

В рамках свого репортажу про «ВандаВіжн», видання Empire провели інтерв’ю з Кевіном Файгі, який трохи розповів про те, чого можна очікувати від серіалу. Трохи розповівши про загальні плани на Кінематографічний Всесвіт Марвел, він зосередився на серіалі, в якому вивчаються сили Ванди, в тому числі звідки вони насправді взялися.

Якщо ви уважно подивитеся «Сагу Нескінченності », ви зрозумієте, що навряд чи яка-небудь людина пережила більше болю й травм ніж Ванда Максимофф. Та жоден персонаж не здається таким могутнім, як Багряна Відьма. І в жодного персонажа немає такої невизначеної й незвіданої сили як у неї. Так що нам здалося, що вивчення її сил після «Завершення» саме те, що потрібно зробити в першу чергу. Хто ще знає про цю силу? Звідки вона взялася? Камінь розуму вплинув на неї?

насколько сильна Алая Ведьма Марвел

Коли про проект було оголошено на Comic-Con в Сан-Дієго в 2019 році, Елізабет Олсен пообіцяла, що в серіалі будуть розкриті здібності її персонажа, додавши, що «ВандаВіжн» нарешті розкриє, чому її назвали Багряна Відьма. Варто відзначити, що Файгі визнає в новому інтерв’ю, що Marvel Studios виконала погану роботу, коли зосередили увагу глядачів на Ванді й розповідали про неї.

Персонаж вперше з’явився в «Месники: Ера Альтрона», але замість того щоб стати ключовим гравцем, якою вона є в коміксах, її зробили другорядним персонажем. Також він підтвердив, що її здатності дійсно погано досліджені в КВМ, й важко визначити, що саме вона може з ними зробити. Однак, судячи з інтерв’ю про «ВандаВіжн», її здатність спотворювати реальність може зіграти значну роль в 4 Фазі.

До того ж Файгі висловив ідею, що Камінь Розуму не може бути справжнім джерелом сил Ванди. Він просто розблокував те, що у неї вже є. Це підтверджується тим, що було розкрито в книзі «Файли Ваканди», яка натякає, що здібності близнюків Максімофф є генетичними, що фактично робить їх мутантами. Якщо це дійсно так, Marvel Studios можуть використовувати «ВандаВіжн» в якості відправної точки для додавання до Кіновсесвіту Марвел Людей Ікс, права на які Файгі та його команда тепер мають.

25/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *