Удаленная сцена смерти Черной Вдовы

Альтернативна сцена смерті Чорної Вдови з «Месники: Завершення» потрапила в Інтернет, і вона сильно відрізняється від фінальної версії.

Шанувальники тепер можуть подивитися оригінальну сцену смерті Чорної Вдови з «Месники: Завершення» і побачити наскільки вона відрізняється від фінальної версії. Перед виходом «Месники: Завершення» фанати Marvel знали, що деякі улюблені персонажі помруть. Проте, вони були шоковані, коли Наташа померла задовго до епічної фінальної битви фільму. Щоб зібрати всі Камені Нескінченності до Таноса, Наташа і Клінт Бартон вирушили в Вормір, щоб забрати Камінь Душі. Коли вони дізнаються про ціну, яку доведеться заплатити за Камінь (щоб отримати Камінь, ви повинні втратити те, що любите найбільше), вони починають битися між собою, щоб визначити, хто пожертвує собою. Наташа бере гору і падає в прірву.

Смерть Наташі викликала багато суперечок про те, чи було це несправедливим кінцем для персонажа. Деякі навіть стверджували, що померти повинен був Клінт, що насправді було в одній з версій сценарію. Проте, в результаті сценаристи Крістофер Маркус і Стівен МакФі вирішили зробити жертвою Наташу, оскільки вони відчували, що це правильне рішення для її персонажа. На щастя, фанати незабаром побачать Наташу в її сольному фільмі.

Альтернативна версія сцени смерті Наташі, раніше була показана тільки на Disney +, потрапила в Twitter через акаунт MCU Perfect Clips & GIF. Ця версія набагато більш жорстока, оскільки замість бійки між Клінтом і Наташею вони повинні боротися з силами Таноса.

Немає сумнівів в тому, що, якою б спірною була сцена у фільмі, вона набагато краще, ніж видалена. Мало того, що видалена сцена показує безпричинне насильство, вона повністю стирає емоційні вставки. Передбачається, що цей момент є відображенням того, як багато Наташа і Клінт означають один для одного, і саме тому жертва Наташі настільки важлива.

10/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *