роль енота в стражах галактики

Походження Ракети може бути показано в «Вартові Галактики. Частина 3 », а сам персонаж зіграє ключову роль в майбутньому франшизи в цілому, розповів Джеймс Ганн.

Коли в 2014 році Ракета і його друзі Вартові дебютували в КВМ, вони були далекі від тієї популярності, яку знайшли зараз. Успіх перших двох фільмів і їх участь в «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення» визначили, що вони як і раніше є важливою частиною майбутнього КВМ, навіть якщо для зйомок «Вартові Галактики. Частина 3» потрібно більше часу, ніж планувалося спочатку.

Після звільнення Ганна через деякі старі твіти, Disney і Marvel Studios одумалися і повернули режисера до роботи над «Вартовими Галактики 3», щоб він міг закінчити розпочату трилогію. Протягом багатьох років він дражнив фанатів, що третя частина у франшизі стане останньою, і що Ракета зіграє в ній головну роль. Мине не менше трьох років, поки наступна пригода з Вартовими потрапить до кінотеатрів, але Ганн вже зараз розповідає наскільки Ракета важливий в його трилогії.

Ганн бере активну участь в «Comicbook #QuarantineWatchParty» і відповідає на питання фанатів про Вартових Галактики. Йому задали безліч питань про походження Ракети і «Вартових Галактики. Частина 3 », і хоч він не розкрив всі свої плани, але розповів, що Ракета займе центральне місце в новому фільмі. Далі Ганн розповів про те, що Ракета зіграє ключову роль у розвитку всієї франшизи.

До сих пір походження Ракети не було ретельно вивчено в КВМ, але цю прогалину, схоже, «Вартові Галактики 3» готові заповнити. Цілком ймовірно, що той хто експериментував з Ракетою, може з’явитися в наступному фільмі як злодій.

08/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *