Кто такой Земляной Волк Марвел

Мало що відомо про минуле Земляного Вовка, за винятком того, що він керує власним злочинним угрупованням в Мадріпурі. Земляний вовк воліє діяти приховано, але іноді йому все ж доводиться бруднити руки.

  • Витривалість       –         3/7
  • Потужність           –        4/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        2/7
  • Швидкість             –        3/7
  • Сила                        –        4/7

Як і тварина, на честь якого він названий, Земляний Вовк має ті ж риси. Одного разу він обманним шляхом захопив Нічного Громилу й тримав його в полоні в номері готелю так як думав, що Опівнічний Вогонь планував скинути його імперію. Земляний вовк умовив Громилу допомогти йому позбутися від Складного кола, банди мутованих істот з містичною силою.

Але Нічний Громила звільнившись від своїх кайданів напав на Земляного вовка, який дозволив йому знову надіти обладунки в знак довіри.

Земляний Вовк постарався переконати його, що Силует все ще працювала на Бетонних драконів, але коли він не повірив, Вовк показав безліч документів які підтверджують його слова.

в чем сила Земляного Волка Марвел

Розлючений Нічний Громила знову вступив з ним у бій. Він не міг здолати його грубою силою, так що хитрістю заманив Вовка на балкон й скинув з нього. Впавши на землю Вовк втратив свідомість і Складане коло без особливих зусиль захопили його.

Побачивши Силует в команді ворогів, Громила атакував їх й допоміг Земляному Вовкові втекти. У пошуках допомоги він звернувся до Тайгер Тайгер, колишній революціонерші та нинішній главі держави Мадріпур, але вона зрадила його.

Складане коло чекали на нього та влаштувавши засідку легко перемігши Земляного Вовка. Пов’язаного Вовка кинули в океан, але Громила врятував його. Об’єднавшись, Силует, Нічний Громила та Земляний Вовк стримували членів Складаного Круга, поки не було укладено перемир’я. Ворогуючі кримінальні боси вирішили зберегти свої територію.

25/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *