Джонатан Мэйджерс сыграет Канга Завоевателя в Человек-муравей 3

Marvel Studios запросили зірку серіалу «Країна Лавкрафта» Джонатана Мейджерса зніматися в «Людина-мураха 3» в ролі Канга Завойовника.

Скотт Ленг Пола Радда був зіркою двох сольних фільмів про Людину-мурашку, і він повернеться принаймні ще в одному. У листопаді минулого року з’явилася новина про те, що «Людина-мураха 3» офіційно підтверджено Marvel Studios, і що режисер Пейтон Рід знову повернеться для роботи над продовженням. З тих пір практично немає ніяких новин про фільм, але останнім часом ходять чутки, що «Людина-мураха 3» може бути випущений в 2022 році.

Популярність Джонатана Мейджерса вже деякий час перебуває на підйомі, заробив він її своєю роллю у фільмі «Останній чорний в Сан-Франциско». Також Майорс знімався у в’єтнамській драмі Спайка Лі «П’ятеро однієї крові» на початку цього року, а в даний час він знімається в серіалі «Країна Лавкрафта» в ролі Аттікуса Фрімена.

Згідно журналу Deadline, Мейджорс підписав контракт на одну з головних ролей в «Людина-мураха 3». Поки офіційно не розголошується кого він зіграє, але джерела відзначають, що він, швидше за все, грає Канга Завойовника. Вони також стверджують, що зараз персонаж позиціонується як один з головних лиходіїв нової частини про Людину-мураху.

14/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *