Съемки Капитан Марвел 2 начнутся в мае 2021 года

Новий список проектів, над якими працюють Mavel Studios, поповнився і «Капітан Марвел 2» з Брі Ларсон в головній ролі, фільм почнуть знімати в Лондоні і Лос-Анджелесі 31 травня.

Режисером сіквела стане 31-річний режисер фільму «Кендімен» Ніа Дакоста. Режисери «Капітана Марвел» Райан Флек і Анна Боден публічно підтримали Дакосту, яка забрав у них крісло режисера, і схоже, що в сіквелі сюжет буде стрімко просуватися вперед.

Дія «Капітан Марвел 2» буде відбуватися в наші дні, на відміну від обстановки 1990-х років першого фільму, і буде відбуватися після подій «Месники: Завершення», в яких Капітан Марвел прибула в останню хвилину і врятувала становище. Зі сценарієм від Меган Макдоннелл, одного з авторів «ВандаВіжн», є надія, що «Капітан Марвел 2» стане поліпшенням оригіналу, належним чином інтегруючи Керол Денверс в сучасний Кінематографічний Всесвіт Marvel. З датою виходу 11 листопада 2022 року «Капітан Марвел 2» вже знаходиться в стадії підготовки до виробництва, і тепер, схоже, оголошена дата початку зйомок.

когда выйдет Капитан Марвел 2

Згідно порталу Production List, зйомки «Капітан Марвел 2» розпочнуться трохи більше ніж через два місяці. Датою початку зйомок призначено 31 травня, а в якості місць виробництва вказані Лондон і Лос-Анджелес. Якщо це вірно, то це означає, що Ларсон і решта команди будуть зайняті приведенням у форму для фільму і роботою над фінальною версією сценарію.

Це також натякає на те, що виробництво триватиме з літа до осені і, можливо, до зими. Це також дає «Капітан Марвел 2» близько року на пост-продакшн, що є стандартом для крупнобюджетного блокбастера про супергероїв з комп’ютерною графікою.

Приховування будь-якої інформації про фільм типово для Marvel, і «Капітан Марвел 2» не став винятком. Про сюжет відомо дуже мало, хоча Перріс сказала, що вона буде досліджувати відносини Моніки Рембо і Керол Денверс. Однак, крім цієї інформації більше майже нічого немає, і хоча було підтверджено, що Заве Ештон зіграє лиходія, те, кого вона грає, залишається загадкою.

На даний момент, однак, можна сказати напевно, що «Капітан Марвел 2» близький до початку зйомок. Оскільки Брі Ларсон досить відкрита і спілкується з шанувальниками через свій канал на YouTube, на каналі зірки можуть бути більш конкретні подробиці про зйомки, але глядачі швидше за все залишаться в невіданні, якщо Marvel буде дотримуватися своєї звичайної політики секретності.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *