Идрис Эльба заболел коронавирусом

У відео, яке актор розмістив в соціальних мережах, Ідріс Ельба розповів, що у нього позитивний результат на COVID-19, і що зараз він знаходиться на карантині.

У відео, розміщеному в Твіттері, Ельба розповів, що сьогодні вранці дізнався про свій позитивний тест на коронавірус. Хоч у нього зараз і немає ніяких симптомів, Ідріс намагається ізолювати себе, щоб обмежити можливість поширення захворювання серед інших людей. Він також наголосив на необхідності того, щоб всі також залишалися вдома в безпеці і були терплячі, оскільки вони можуть бути носіями вірусу і не знати про це.

Режисер Джеймс Ганн, який працював з актором над майбутнім фільмом «Загін самогубців 2», ретвітнув відео Ельби з заголовком, в якому просив людей підтримати Ідріса і продовжити соціальне дистанціювання протягом наступних декількох тижнів. Нижче ви можете подивитися відео Ельби і прочитати відповідь Ганна.

Ідріс Ельба – не єдина знаменитість хвора пандемією COVID-19. Том Хенкс і його дружина Ріта Вілсон розповіли про позитивний тест на коронавірус минулого тижня в Австралії. Спалах хвороби спричинив драматичний вплив на Голлівуд: від відстрочок прем’єрних фільмів до закриття теле- та кіновиробництва, а також рекордно низьких касових зборів.

17/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *