Кто такой Ачебе Marvel

Справжня особистість преподобного доктора Майкл ібн ал-Хадж Ачебе досі залишається невідомою.

  • Витривалість       –         2/7
  • Потужність           –        0/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        3/7
  • Швидкість             –        2/7
  • Сила                        –        3/7

Стверджують, що спочатку він був Гудазанськім фермером, поки уджанканські партизани не сховалися в його будинку розплатившись за гостинність декількома ударами ножа йому в живіт, спаливши ферму і вкравши його зрадливу дружину. Відмовившись вмирати, фермер продав свою душу дияволу в ім’я помсти, вистежуючи і вбиваючи всіх, хто був пов’язаний з його дружиною, від близьких родичів до випадкових знайомих.

Хоча ця історія походження залишається непідтвердженою, Ачебе дійсно продав свою душу демону Мефісто. Отримавши кілька вчених ступенів в Америці, він налагодив зв’язки з лиходіями в розвідувальному управлінні США. Гудаза межувала з технологічно розвиненою Вакандой, тому нові союзники Ачебе бачили в ньому лише засіб доступу до обмеженої інформації про Ваканду, в якій їм відмовив король Ваканди Т’Чалла, також відомий як Чорна Пантера.

Ачебе був повернутий на батьківщину, і за допомогою злагоджених дій різних посередників, включаючи Спектрум Динамікс, російську мафію і таємну поліцію Вулкан Домуян, його союзники спровокували криваву етнічну громадянську війну в Гудазі. Тисячі біженців втекли в Ваканду, включаючи Ачебе, і були розміщені в тимчасових таборах. Рішення Т’Чалли прийняти цих людей розлютило багатьох жителів Ваканди, в той час як біженці стали обурюватися через погані умови життя в таборах.

Биография персонажа Achebe Marvel

Т’Чалла розумів, що війна була спланована, але підіграв щоб вивести своїх ворогів на чисту воду. Союзники Ачебе заманили Т’Чаллу в Америку, влаштувавши скандал в благодійному фонді Фонд Майбутнього, підтримуваному Вакандою, а поки він був відсутній Ачебе влаштував переворот в Ваканді. Мачуха Т’Чалли, Рамонда, погодилася розділити владу з Ачебе. Для оточуючих цей союз виглядав як спосіб зупинити громадянську війну, але насправді він був потрібен щоб шпигувати за Ачебе для Т’Чалли.

Секретні американські покровителі Ачебе втратили контроль над ним, коли Т’Чалла змусив Мефісто звільнити душу Ачебе, але це лише посилило його безумство. Тепер, слідуючи пораді своєї ляльки Дакі, Ачебе викрав наречену Т’Чалли і перетворив її в людську бомбу. Т’Чалла врятував її і знищив усіх союзників Ачебе. У відповідь Ачебе активував гігантських роботів «Волоцюг», призначених для захисту столиці Ваканди, і змусив їх вбивати громадян. Т’Чалла повернувся на батьківщину щоб протистояти Ачебе, але той втік замаскувавшись під Чорну Пантеру після погрози підірвати палац.

Ачебе зник, ненадовго з’явившись щоб почати катувати відступницю Дору Міладже Накія (колишня союзниця Т’Чалли). Через кілька місяців, коли Т’Чалла був зміщений з посади Чорної Пантери Еріком Кіллмонгером, Ачебе найняв Дедпула і його союзників щоб викрасти Леопарда Прейї, компаньйона Кіллмонгера. Ачебе сподівався, що Дедпул вб’є Кіллмонгера, таким чином відновивши на престолі давнього ворога Ачебе Т’Чаллу. Коли ця спроба провалилася, Ачебе вбив Прейю та знову зник.

03/06/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *