Kto takoy Eys (G.R.A.M.P.A. Marvel

Коли Титан відомий як Термінус бушував в Токіо, Ейс та Одноока Жаки, більш відома як Блекджек, безстрашно виступили проти нього. Термінус, який колись переміг Могутніх Месників, був обманутий й знищеный, коли Джекі пригрозила йому фальшивим Абсолютним Нулліфікатором.

  • Витривалість       –         3/7
  • Потужність           –        2/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        1/7
  • Швидкість             –        2/7
  • Сила                        –        3/7

Ніколи не покидаючи свою напарницю, навіть коли вона перетворилася в двоногу рептилію, Ейсу, теж деформованому, довелося боротися з загрозою Короля Сіміана, який мав намір захопити владу над усією планетою. Майстерно націлений розривний снаряд зруйнував його обладнання, а злий мавпа-людина був відправлений в зоопарк.

Незабаром після цього на Землю приземлилися інопланетяни й відкрили Центр Утопії, запросивши всіх відвідати його. Вони здавалися доброзичливими, але Блекджек не стала ризикувати й зруйнувала заклад, незважаючи на пояснення прибульців, що вони хотіли тільки покласти край хворобам, війнам та голоду. Блекджек сказала їм, що справжнього прогресу необхідно досягти через труднощі та невдоволення.

Коли підводний монстр Титан піднявся з глибин морів й почав нападати на мешканців поверхні, для вирішення цієї проблеми були відправлені Блекджек та Ейс. Однак їм знадобилася допомога Генрі Піма та його команди Месників.

Кто такой Ace (G.R.A.M.P.A.) Marvel

Як тільки битва була виграна, Блекджек запропонувала приховати команду Піма щоб вони уникнули переслідування з боку тодішнього директора по надлюдським справах Нормана Осборна.

Оскільки Пім раз по раз підривав довіру до своєї команди з різних причин, Ейс та Джекі вирушили в особняк Нескінченних Месників щоб скасувати їх статус Месників, але виявили, що Альтрон узурпував контроль над особняком, залишивши їх в пастці всередині з Пімом та Джокастою.

У лабораторії Піма Ейс знайшов двері які потенційно вели до свободи, та, не прислухаючись до попередження Піма, зірвав її з петель. Виявилося, що лабораторія знаходиться не на Землі, а в вимірі під назвою Підземний простір. Все було проти них, але Ейс обдурив Альтрона за допомогою мурах Піма. Альтрон відступив злякавшись наймогутніших героїв Землі, які насправді були мурахами оснащеними голографічними проекторами.

11/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *