кто такой вижн комиксы марвел

Андроїд по імені Віжн кинув виклик фізиці і бився як Месник за допомогою маніпулювання щільністю свого тіла і своїм бездоганним комп’ютерним мозком.

  • Витривалість       –         6/7
  • Потужність           –        6/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        4/7
  • Швидкість             –        3/7
  • Сила                        –        5/7

Вітри війни

Биография персонажа Вижн

Геній робототехніки Фінеас Хортон сконструював сінтезоіда за своїм власним проектом, коли за кордоном назрівала війна в останні дні 1930-х років, і він навіть не мріяв про те, наскільки революційним стане його творіння. Вперто займаючись своїм проектом і будучи вірним своїм переконанням, вчений розчарувався, коли механічна людина загорілася при контакті з повітрям, і приступив до змін щоб усунути його недоліки. Пізніше андроїд отримав розум і під час Другої світової війни існував як супергерой, відомий як Людина-Факел.

Після війни Факел деактивував себе за допомогою радіації і впав в режим очікування на десятиліття, поки не прокинувся в наш час. Незабаром після деактивації, мандрівний в часі Іммортус випадково натрапив на андроїда, коли той був ще відключений, і створив собі копію Людини-Факела. Оригінальний Факел прокинувшись відправився в нові пригоди, в той час як дублікат Факела потрапив в руки робота-противника Месників, Альтрона. Змусивши старого Фінеаса Хортона допомогти йому в відтворенні дубліката Факела в якості нової сутності, Альтрон послав свого андроїда проникнути і знищити наймогутніших героїв Землі.

Сінтезоід, який отримав назву Віжен і працює за принципом функціонування людського мозку, прорвався через програмування Альтрона і почав свій власний шлях як герой, а не як інструмент смерті. Заробивши членство в Месники, як тільки його товариші-герої усвідомили його положення і його прагнення допомогти людям, Віжн почав розуміти, що значить бути героєм для людства.

Здібності Віжена

Способности Вижена

Крім видатних якостей штучного тіла Віжена, в тому числі високої міцності, стійкості до зовнішніх подразників і автоматичного самовідновлення, його комп’ютерні системи вважаються найбільш просунутими в світі й забезпечують майже універсальний симбіоз з іншими системами, велике сховище даних і голографічну проекцію.

Віжн носить в чроі «сонячний камінь», який може не тільки збирати сонячне світло щоб забезпечити його енергією, але також може випромінювати потужні теплові промені для наступальних цілей. Крім того, Віжн може контролювати фактичну щільність свого тіла щоб робити себе надлегким, надщільним і навіть нематеріальним, і все це можна використовувати для оборонних і наступальних дій. Роблячи себе легким, він також може літати на більших висотах і з великою швидкістю.

Андроїд також постійно оновлюється для кращої роботи і більшої функціональності. Пізніші здатності супергероя включають нанотехнології, зміну форми і спалах наднової.

Закляті вороги Віжена

Заклятые враги Вижена

За час існування Віжена він нажив собі чимало ворогів, починаючи зі свого «батька», смертоносного Альтрона. Створений Хенком Пімом, Альтрон розглядав створення Віжена як спосіб не тільки стати батьком, але й викорінити своїх ворогів, Месників. На жаль для нього, його «синові» вдалося обійти запрограмовану Альтроном програму, пізнавши людську совість, про яку йому розповів Альтрон, і таким чином звільнитися.

Злочинець на ім’я Похмурий Жнець не раз бився з Віженом, вважаючи, що андроїд це знущання над його власним братом, Саймоном Вільямсом (він же Чудо-людина), чиї мозкові нейрони допомогли Віжену наблизитися до людства. Зрештою, Жнець загинув через андроїда, якого Віжн побудував через роки після свого власного створення.

Іншими важливими фігурами в числі ворогів андроїда стали Анти-Віжн, зла версія Віжена з альтернативної Землі, і Гремлін, ще одна рання робототехнічга робота Фінеаса Хортона.

Сім’я і друзі Віжена

Семья и друзья Вижена

У число найближчих союзників і друзів Віжена потрапили ті, хто найбільше вплинули на його пошуки сенсу життя і зростання як особистості. Перше і найголовніше місце в цьому списку займає Ванда Максімофф, вона ж Багряна Відьма.

Віжен зустрів Ванду в перші дні свого існування в ролі Месника, і, не дивлячись на своє штучне існування, він відчув сильний потяг до неї, на який вона відповіла взаємністю. Незважаючи на сумніви і навіть ненависть до їх зростаючого романа, особливо з боку брата Ванди П’єтро, вони пережили це і в кінці кінців одружилися. Незважаючи на безліч злетів і падінь, вони стали вкрай ефективною командою, навіть дійшло до того, що вони покинули команду Месників і придумали спосіб для Ванди мати дітей. Але в кінцевому підсумку їх союз розпався після одного з найекстремальніших нападів очищення емоцій у Віжена. На щастя, вони змогли подружитися після нього і допомагали один одному протягом всього свого життя.

Коли Саймон Вільямс, він же Диво-людина, повернувся в світ живих, він познайомився з Віженом і дізнався як андроїд використовує свої мозкові зв’язки. Герої почали змагатися, але пізніше почали дивитися на свої відносини як братські, і, незважаючи на любов Саймона до Багряної Відьми, вони з Віженом зберігали цей зв’язок протягом багатьох років. Точно так же, коли Віжн дізнався про інше роботизоване творінні Альтрона по імені Джокаста, він спочатку відштовхнув її, але з часом став розглядати її як свого роду сестру та іншу штучну людину, яка потребувала допомоги як і він сам, коли тільки з’явився в цьому світі.

Крім перерахованих вище, в ряди друзів Віжена потрапили Капітан Америка, Вікторія Андерсон (внучка Фінеаса Хортона), і два молодих героя Віккан і Спід, які, як вважається, були переродженими синами Віжена від Багряної Відьми.

Дата файли Віжена

роман вижен и ванда

Постійно прагнучи пізнати свою людяність, Віжн пережив величезну кількість пригод і досягнень. На жаль, деякі з них стали причиною періодичної втрати її свободи волі і навіть самого існування.

Після багатьох місій з Месниками, пригод з Багряною Відьмою та іншими героями, а також самостійних боїв з безліччю ворогів, Віжн знову активізувався після однієї напруженої події, яка зв’язала його з інопланетним комп’ютером, відомим як ISAAC, він же Вбудований синаптичних Анти-Аніонний Комп’ютер (Integral Synaptic Anti-Anionic Computer). Цей зв’язок спотворив чутливість андроїда до такої міри, що він запланував захоплення комп’ютерних мереж всієї планети Земля, стаючи таким чином глобальним диктатором. Він не усвідомлював, що з ним відбувається, і не вжив нічого для блокування тієї частини свого механічного мозку, яка викликала це бажання.

В результаті цієї події Віжен пережив період глибокої недовіри до своїх дій у всьому світі, що призвело до його викрадення групою під назвою Пильність і його повного знищення. Коли Месникам вдалося зібрати свого друга, він більше не мав своїми унікальними людськими емоціями, а став звичайним роботом. Саме це зруйнувало стосунки між ним і Вандою Максімофф.

халк убил вижена

Вижен знову занурився в обов’язки Месників, поки не отримав нові моделі людського мозку і знову не зміг насолоджуватися емоціями. У той час він придумав секретну особистість Віктора Стоуна, яку він використовував для ще більш близького вивчення людей.

За цим послідував ще більший стрес і напруження в його синтетичній свідомості, включаючи руйнування нижньої частини його тіла під час зіткнення Месників з чарівницею Морганою ле Фей і ще більша втрата пам’яті через атаки Гремліна. Можливо, найбільшим поразкою для Віжена стало те, що його колишня дружина Багряна Відьма зруйнувала Особняк Месників, будучи тимчасово божевільною. У процесі вона знищила його, підбурюючи могутнього Халка буквально розірвати тіло андроїда.

Після цього частина програм Віжена були об’єднані з обладунками з майбутнього, що створило молоду версію андроїда, яка об’єдналася з іншими щоб сформувати Молодих Месників. Але справжній, оригінальний Віжен, повернувся тільки тоді, коли Тоні Старк знайшов спосіб оживити свого друга і повернути йому людяність. Цей шлях згодом привів Віжена до вигнання в космос, де він розвинув новий діапазон здібностей для продовження своєї кар’єри супергероя Землі. Він став зовсім новим андроїдом і пізніше приєднався до Месників, створивши окремий відділ Загону Єдності Месників, групу героїв-мутантів і немутантів.

29/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *