самый сильный супергерой DC

Який супергерой найсильніший? Ну, ви можете спробувати визначити силу всіх його здібностей і порівняти зі здібностями всіх інші супергероїв Всесвіту DC. Ви також можете подивитися на готову статистику в вигаданих довідниках, наприклад в коміксі DC середини 80-х років «Хто є хто: повний каталог всесвіту DC». Але врешті-решт, єдина правильна відповідь на питання про рівень сили будь-якого конкретного героя – це наскільки сильним його захотіли зробити автори в будь-якому конкретному коміксі, фільмі або серіалі.

Навіть питання про те, хто може перемогти когось, насправді не є остаточним показником їх сили. Наприклад Бетмен, незважаючи на те, що у нього немає ніяких суперсил, він раз по раз успішно протистоїть або навіть перемагає найсильніших супергероїв і лиходіїв у всесвіті DC. Але фізично він менш могутній, ніж багато хто з найслабших супергероїв DC.

Проте, пантеон героїв DC включає ієрархію, яка більш-менш зрозуміла, і ми можемо зробити деякі обгрунтовані припущення хто з супергероїв DC найсильніший.

11. Пошкодження: Настільки ж сильний як і його ім’я

Супергерой DC Ущерб Настолько же сильный как и его имя

Ітан Ейвері – американський солдат, який добровільно взяв участь у програмі, яка дозволяла йому перетворюватися в Пошкодження, по силі схожого з Халком, протягом однієї години в день. Практично у всіх коміксах Пошкодження міряється силами з іншими супергероями DC і перемагає. Такий результат протистоянь показує наскільки сильна ця людина-монстр.

У коміксі «Damage # 2» 2018 року Аманда Уоллер відправляє «Загін Самовбивць» щоб зупинити Пошкодження, і, незважаючи на склад Загону яки включав таких сильних супергероїв як Соломон Гранді і Гіганту, Пошкодження справляється з ними без зусиль. Він б’є прямо крізь масивну руку Гіганти і виявляється занадто сильним щоб Паразит, супергерой який висмоктує енергію, міг хоч якось послабити його. Чудо-Жінка приходить на допомогу Загону, але Пошкодження бореться з нею на рівних. Спілкуючись з Лігою Справедливості в кінці «Damage # 3», Чудо-Жінка шокує Супермена, коли розповідає про Пошкодження: «Ніколи я не стикалася з такою силою». Незабаром Ліга сама зіткнулася з Пошкодженням в «Damage # 11», коли, серед іншого, Пошкодження виявився здатним легко знищувати будь-які конструкції, які Зелений Ліхтар створював за допомогою свого кільця сили. У «Damage # 11» Пошкодження та Супермен зіштовхнули один на один, невідомо чим би закінчилася ця битва, якби на допомогу Супермену не прийшов Мрець.

Він не найвідоміший супергерой Всесвіту DC, але Пошкодження явно заслуговував би більш високого місця в цьому списку, якби не той факт, що його сила може проявлятися тільки одну годину на день.

10. Шазам: його сила в чаклунстві

Супергерой DC Шазам его сила в волшебстве

Супергерой Шазам, могутнє альтер-его молодого Біллі Бетсона, володаря найвеличніших атрибутів наймогутніших чарівників. Насправді, ім’я «Shazam» походить від списку біблійних і міфічних персонажів, від яких він черпає свої сили:

  • S – Соломон
  • H – Геркулес
  • A – Атлас
  • Z – Зевс
  • A – Ахілл
  • M – Меркурій

З моменту своєї появи Шазам піддавався критиці як клон Супермена, так що National Comics (які згодом стануть DC Comics) подали в суд на Fawcett Comics, перших власників Шазама, за схожість. Як не дивно, але битви Шазама з Людиною з Сталі доводять наскільки він сильний.

Один з найвідоміших прикладів, класичний міні-комікс «Kingdom Come» 1996 року, в якому маніпульований Шазам практично вбиває Супермена. Менш відомим, але, можливо, ще більш вражаючим є «JLA # 29» 1999 року, в якому «сила Геркулеса» Шазама вирубує Супермена двома ударами. Це була несподівана атака, і, як сказав сам Шазам, «Мені пощастило. А я тепер знаю що він вразливий до магії ». Але, тим не менш, список людей, які можуть вирубати Супермена з двох ударів досить короткий.

Шазам, ймовірно, міг би отримати більш високе місце в цьому рейтингу, але його неповнолітне альтер-его може стати його смертельною вразливістю.

9. Чудо-Жінка: жорстокий і непохитний воїн

Супергерой DC Чудо-Женщина жестокий и непоколебимый воин

У фільмі «Чудо-Жінка» Галь Гадот зіграла одну з найсильніших супергероїв, яких ми бачили на великому екрані в останні роки. Не дивлячись на її міць, версія з коміксів ще сильніше.

«Чудо-Жінка» 2017 закінчується тим, що вона перемагає бога війни Ареса, але вас може здивувати, наскільки часто Чудо-Жінка з коміксів змушена терпіти приниження з боку богів. Наприклад, Зевс спробував знищити Діану пострілом блискавки в коміксі «Wonder Woman #10» 1987 року, коли вона відмовилася від його вимоги зректися її сил, але вона пережила цей удар. Це не єдиний раз коли її сили рятували її від нападок Зевса та інших богів, їй навіть вдалося збити Зевса з його небесного трону в «Wonder Woman #33» 2009 року. Вона боролася з найпотужнішими героями і лиходіями з DC Comics, і давала відсіч майже завжди на межі своїх сил. У коміксі «JLA / Titans #3» 1999 року, не маючи нічого крім своїх сили і швидкості, вона самостійно запобігла падінню величезного астероїда на Землю.

Вона не є найсильнішим супергероєм DC, але її завзятість і вміння роблять Чудо-Жінку смертельним ворогом практично для всіх.

8. Оріон: загибель Дарксайда

Супергерой DC Орион гибель Дарксайда

Оріон – Новий Бог, могутній і лютий син Дарксайда, довгий час вважався одним з найсильніших героїв в пантеоні DC Comics. Протягом свого короткого часу, проведеного в Лізі Справедливості в кінці 90-х, Оріон довів, що володіє силою яку можна порівняти з силами Чудо-жінки і Супермена, але з меншим співчуттям і набагато більшою люттю.

Під час однієї з найбільш важливих подій у Всесвіті DC, в коміксі «Countdown #2» 2008 року, він довів, що космічний Оріон заслуговує місце в короткому списку наймогутніших героїв Всесвіту. Оріон встряє в битву між своїм батьком-лиходієм Дарксайдом і надпотужним Джиммі Олсеном, щоб раз і назавжди знищити свого батька. Батько і син ведуть епічну битву, поки Ліга Справедливості спостерігає, боячись встрявати в битву між Богами, і Оріон не тільки перемагає лиходія, якого боялися практично всі супергерої DC, а й вириває з грудей вогняне серце Дарксайда. Але ж ми говоримо про комікси, а у Дарксейда дуже дивна історія на сторінках всесвіту DC, тому він незабаром повернеться.

Але будь-хто, хто може перемогти Дарксайда один на один, а тим більше вбити його, заслуговує почесного місця в цьому списку, незалежно від того, який би він не був покидьок або скількох героїв він би не вбив на сторінках коміксів Всесвіту DC.

7. Супермен і Супердівчина: справжні захисники людства

Супергерой DC Супермен и Супергерл истинные защитники человечества

Людина зі сталі ніколи не був таким могутнім, яким він став після змінившого всесвіт DC коміксу «Crisis on Infinite Earths» в 1985-86 роках, але його як і раніше вважають безперечним лідером всіх супергероїв DC Comics. Він скидав ангелів і богів, він один з небагатьох героїв, які змогли пустити кров Дарксайду в бою один на один, і він є еталоном, на якого рівняються всі інші герої DC.

Супердівчина не така знаменита, як її двоюрідний брат, але вона довела, що вона така ж сильна, а в деяких коміксах навіть сильніше свого брата. У фіналі «CW’s Supergirl» вона відправляє в отключку самого Супермена, який не контролював себе на той момент. У коміксі «Crisis on Infinite Earths» саме Супердівчина перемогла лиходія Анти-Монітора, але загинула в битві. У «Supergirl #1» 2005 року вона здобула перемогу нокаутом над Соломоном Гранді і врятувала супер-команду Товариства справедливості Америки від лиходія.

Володіючи схожими можливостями і вміннями, Супермен і Супердівчина є героями, які змушують всіх інших героїв зітхати з полегшенням, коли вони нарешті приходять на допомогу.

6. Лобо: останній кзарніанець

Супергерой DC Лобо последний кзарнианец

Можливо, вам буде важко погодитися з нами і назвати інопланетного мисливця за головами Лобо героєм, і ми не будемо вас в цьому звинувачувати. У кращому випадку Лобо можна назвати антигероєм, але в основному він справжній злодій. Але в той же час він іноді вступає в союз з героями Всесвіту DC, наприклад, коли він був завербований в Лігу Справедливості в «Justice League of America» в 2017-18 роках.

Доказом сили Лобо являйться й той факт, що він останній виживший на планеті Кзарнія, правда це сталося тому, що він заради забави убив всіх інших жителів планети. У тих небагатьох випадках, коли він випадково виявляє, що вижив хтось з його планети, наприклад Краш з Юних Титанів, він кидає всі свої справи і відправляється вбити їх. Він також кілька разів стикався з Суперменом, доводячи, що він рівний йому по силі, якщо не більше. У коміксі «Adventures of Superman #464» 1990 року, п’яний Лобо відправляється в Фортецю Самотності, щоб довести що він краще Супермена. Людина зі сталі закінчує бій прикидаючись мертвим і ховається, поки Лобо не йде.

Якщо ворогові якимось чином вдається поранити Лобо, це зазвичай ніяк не впливає на нього. Останній кзарніанець володіє настільки сильними здібностями до регенерації, що в порівнянні з ними здатності Росомахи можна назвати пластиром. У серіалі «Криптон» (який, на жаль, був скасований), ми дізнаємося що Лобо відновлюється навіть якщо йому відірвати голову.

5. Марсіанський Мисливець: йому практично немає рівних

Супергерой DC Марсианский охотник ему практически нет равных

Джон Джонс, також відомий як Марсіанський Мисливець, має одну з найпростіших вразливостей – слабкістю до вогню. Незважаючи на цю ахіллесову п’яту, він один з наймогутніших і універсальних героїв DC.

Можливо Марсіанський Мисливець не такий швидкий і сильний, але він дуже схожий по силі на Супермена. Він вміє літати, дуже сильний, супер міцний і дуже швидкий. Він може перетворити себе в практично будь-яку живу істоту, може стати невидимим, і може переміщати своє тіло через тверді предмети як Кітті Прайд з Людей Ікс. Але, мабуть, найвидатніша здатнісь марсіанського мисливця – екстрасенсорика, він підтримує телепатичний зв’язок між усіма членами Ліги справедливості по всій земній кулі.

Прекрасний приклад того, наскільки сильним є цей унікальний набір здібностей, можна побачити в графічному романі «JLA: Earth 2» 2000 року. Коли Кримінальний Синдикат Америки, зла версія Ліги Справедливості, прибув в DC щоб сіяти хаос, Джонс легко перемагає їх лідера Ультрамена, за силою подібного до Супермена.

4. Доктор Фейт: більше ніж просто чарівник

Супергерой DC Доктор Фейт больше чем просто волшебник

Доктора Фейта з DC часто порівнюють з Доктором Стренджем з Marvel, хоча у багатьох відношеннях це порівняння некоректне. Обидва є могутніми чаклунами, але на відміну від Стренджа, сили Фейта не обмежуються його заклинаннями. Хто б не був одягнений в артефакти Доктора Фейта, а вони багато разів переходили з рук в руки, отримує владу Набу. Набу був богоподібною істотою, колись відомою як один з Володарів Ордена, і перенесів свою величезну силу в шолом Долі. Таким чином власник шолома отримує доступ до величезного списку магічних заклинань, крім цього він також отримує величезні фізичні і психічні здібності. Доктор Фейт дуже сильний, він володіє телекінезом, телепатією і вміє літати. Він також може метати в супротивників вогнем і блискавкою без вдавання до чаклунства.

Крім здібностей отриманих від шолома, Доктор Фейт володіє потужними заклинаннями. Завдяки своїй магії Фейт подорожував в часі, оживляв мертвих і переміщувався між вимірами. Ми навіть не згадували, що зв’язок Доктора Фейта зі світом магії дає йому доступ до знання Старших істот і богів, які можуть викликати безліч проблем в великому і складному мультивсесвіті DC. З огляду на те, що навіть такі супергерої як Супермен уразливі для магії, в коміксах DC дуже мало героїв, які наважилися б виступити проти Фейта.

3. Примарний мандрівник: супергерой з неосяжної силою

Супергерой DC Призрачный странник супергерой с необъятной силой

Примарний мандрівник один з найбільш загадкових постатей DC Comics. Він вважає за краще направляти інших героїв до конкретних важливим цілей, а не брати безпосередню участь. Інформація про його походження безліч разів змінювалася за час його існування у всесвіті DC. У деяких версіях він вважається ангелом, поваленим з небес за відмову вибирати сторону в повстанні Люцифера проти Бога. У більш пізньої історії походження вважалося, що він Юда – учень Ісуса, який зрадив його римлянам і проклятий ходити по Землі вічно, щоб спокутувати свою зраду.

Ким би не був Примарний мандрівник, він не тільки один з наймогутніших героїв DC, а й одне з наймогутніших його істот. Доведено, що він здатний маніпулювати часом, подорожувати на великі відстані без будь-якої зовнішньої допомоги, обстрілювати ворогів потужною силою і бачити привидів і інші речі, невидимі більшості смертних. Можливо, найбільшим показником його сили є той факт, що він часто змушений вступати в конфлікти з Спектром, і він єдиний герой здатний протистояти мстивому духу.

2. Спектр: гнів Божий

Супергерой DC Спектр гнев Божий

Спектр – це космічна сутність, яка є фізичним втіленням гніву Божого. На відміну від багатьох супергероїв, Спектр не щадить нікого і вбиває своїх жертв способами рівними їх злочинів. Протягом багатьох років це звання носили Джиммі Корріган і Хел Джордан, відомий як Зелений Ліхтар.

У сил і можливостей Спектра немає ніяких обмежень, але він може робити тільки те, що необхідно для якоїсь конкретної мети. Якщо потрібно помститися кому-то, він міг виростає до гігантських розмірів, якщо йому необхідно було потрапити в інший вимір, він просто відкривав собі портал. Наприклад, в «JLA #30» 1999 року, він карає колишнього супергероя Тріумфа за його «холодне серце», перетворюючи тіло полеглого героя в лід. Але він не може перетворити когось в лід просто так.

На жаль, ця майже всемогутність є частиною того, що часто робить Спектра проблемою. Один з найбільш яскравих прикладів в «Spectre #13» 1993 року, коли він хотів засудити вигадану націю Влатава за етнічні чистки але знищив всю країну. У більш ранні роки Спектр став причиною «Day of Vengeance» 2005 року, коли Екліпс вселив йому, що вся магія в реальності повинна бути знищена. Крім цього, Спектр знищив Скалу Вічності, джерело сил Шазама.

1. Доктор Манхеттен: практично бог

Супергерой DC Доктор Манхеттен практически бог

Доктор Манхеттен, як в «Вартових», так і в «Годинах Судного дня», здатний на що завгодно. Він з легкістю перемагає всю Лігу Справедливості в «Годинах Судного дня #9», але для всіх хто знайомий з «Вартовими», це не буде сюрпризом. В оригінальному коміксі Манхеттен може рости вище ніж гори, виживати розриваючись на частини молекула за молекулою, змушувати величезні полчища ворогів зникати однією силою думки, і вбивати злочинців розриваючи їх голови в безкровні хмари пари, просто вказуючи на них. Ми можемо побачити на що він здатний в серіалі «Вартові» 2019 року.

І саме ця сила робить Доктора Манхеттена наймогутнішою істотою у Всесвіті, але вона ж і розчаровує в ньому. Як показано в серіалі «Вартові», Манхеттен може змінити світ на краще, але він цього не робить. За іронією долі, незважаючи на свою міць, Манхеттен виявився в пастці. Поряд зі своїми здібностями, він сприймає час нелінійним чином. Для нього сьогодення, минуле і майбутнє це одне і те ж. Тому, якби ви запитали його, наприклад, чому він не знищить голод у всьому світі одним рухом руки, він, ймовірно, скаже вам, що, оскільки він вже знає майбутнє, він не знищить голод, тому що він не знищує голод. Розуміння того, що він може змінити майбутнє, яке він вже відчуває, ніколи не дозволить йому зробити цього.

13/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *