какую сцену хотели вырезать из хищных птиц

Режисер «Хижих пташок» Кеті Ян розповіла, що одна особливо неприємна сцена у фільмі могла бути вирізана з остаточного варіанту.

Останній фільм за коміксами від студії Warner Bros. зібрав разом деяких з найсильніших жінок Кіновсесвіту DC для боротьби проти Романа Сіоніса, він же Чорна Маска. Володіючи рейтингом R (17+), у фільмі присутні неприємні і страшні сцени, але є одна особлива, за яку учасникам фільму довелося боротися зі студією, щоб вона потрапила у фінальну версію фільму.

Головну роль Харлі Квінн зіграла Марго Роббі. «Хижі пташки» стали її другою появою на великому екрані після «Загону самогубців» 2016 року. До антигероя приєднуються Кассандра Кеин (Елла Джей Баско), Мисливиця / Хелена Бертінеллі (Мері Елізабет Уінстед), Діна Лорел Ленс / Чорна Канарка (Джерні Смоллетт-Белл) і Рене Монтойя (Розі Перес). В результаті команді вдалося перемогти лиходія, але не раніше, ніж Сіоніс ефективно проявив себе як один з найнебезпечніших людей в Готем-сіті.

Сіоніс, власник нічного клубу в мегаполісі, відомий своєю жорстокою нестабільністю, що може бути пов’язано з його невпевненістю. В одній зі сцен фільму його дратує сміх однією з відвідувачок клубу. Припускаючи, що сміються над ним, він змушує жінку встати на стіл і роздягнутися, щоб принизити її. У недавньому інтерв’ю THR Ян розповіла, що ця сцена саме та, яку їм просто необхідно було показати у фільмі, так як вона грає ключову роль в розумінні характеру Сіоніса.

Я буду чесна: нам довелося боротися, щоб зберегти цю сцену, тому що вона була незручна студії. Це було дуже складно, і нам довелося докласти чимало зусиль, щоб взагалі зберегти її. Є навіть версія фільму без цієї сцени. Але я дуже рада, що нам вдалося зберегти її, тому що я думаю, що це вкрай важливо. Я думаю, що ця сцена торкнулася багатьох людей. Я вважаю, що це точка неповернення в психіці для Романа; також вона грає важливу сюжетну роль для майбутніх рішень Канарки. Сцена повинна сприйматися не як насильство над жінками, а як розуміння того, на що здатний Роман, і про те, як Канарейка вперше побачила його таким, яким він є насправді. Після цього вона може повністю відректися від нього, і я подумала, що це дійсно важлива сцена.

вырезанная сцена из хищных птиц

Кеті Ян права, сцена може здатися занадто принизливою для деяких, але в «Хижих пташкав» були набагато більш жахливі сцени, тут варто згадати сцену страти в покинутому заводі, так чому ж вирізати хотіли саме цю? Крім важливого поворотного моменту в сюжеті, вона також ефектно показала наскільки дріб’язковим може бути Сіоніс. Шанувальники вже знають, що він може бути необачним і нелогічним, але ця конкретна сцена була більш прямолінійною. Крім його характеристики сцена показує і той факт, що ніхто не сміє протистояти Сіонісу, коли він явно знущається над жінкою, що є відмінним способом підкреслити, наскільки ці люди бояться його.

Касові збори «Хижих пташок» можуть бути не такими великими, як хотілося Кеті Ян і Warner Bros., але це не є відображенням якості фільму. Це один з кращих проектів Кіновсесвіту DC.

05/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *