режиссерская версия Отряд Самоубийц 2016

Режисер «Загону самогубців» Девід Айер вимагає щоб студія випустила його початкову версію фільму, так як вона дуже сильно відрізняється від раніше випущеної в 2016 році.

Коли був випущений «Загін самогубців», стало ясно, що фільм істотно змінився під час пост-продакшена. Перший трейлер для фільму, який дебютував на Comic-Con в Сан-Дієго в 2015 році, обіцяв похмуру пригоду про лиходіїв DC. Але кінцевий продукт був яскравим, безглуздо склеєним і загруз в хіп-хоп і реп піснях. Це сталося після повідомлень про те, що Warner Bros. втрутилися в процес створення «Загону самогубців» і наказали зробити кілька змін під час зйомок.

Майже через чотири роки після виходу фільму почався рух фанатів з вимогою показати оригінальну режисерську версію Айера. Рух #ReleaseTheAyerCut посилився після того, як фанати успішно змусили студію дозволити показ «Ліги справедливості» Зака Снайдера. «Снайдер Кат» буде окремим фільмом або міні-серіалом на HBO Max. А тепер шанувальники хочуть щоб і Айеру дали шанс показати яким повинен був стати «Загін самогубців» до того як втрутилися WB.

Якщо версія Девіда Айера дійсно вийде, фанати побачать, наскільки ці дві версії «Загону самогубців» відрізняються одна від одної. А ми поки розповімо, з огляду на наявну інформацію, чим ці дві версії відрізняються на поточний момент.

Більш серйозна і похмура атмосфера

Что вырезали из фильма Отряд Самоубийц

Атмосфера «Загону самогубців» Айера, можливо, стане найзначнішою відмінністю між можливою новою версією і тим, що було показано в кінотеатрах. Кіношна версія відрізнялася набагато більш веселою атмосферою, ніж він припускав під час зйомок в студії.

Різницю в атмосфері можна побачити навіть зараз, досить просто поглянути на перші і фінальні трейлери «Загону самогубців». Пізніші маркетингові матеріали виконані в стилі фільмів про Дедпула, якими студія хотіла привернути аудиторію, в той час як перші ролики були більш похмурими. Айер порівнює атмосферу свого оригінального фільму з тим, що глядачі побачили у фільмі «Джокер».

Джокер повинен був об’єднатися з Чарівницею

Вырезанные материалы из Отряда самоубийц

Роль Джареда Лето в ролі Джокера також буде відрізнятися в версії Айера, особливо під час третього акту. Джокер в «Загоні самогубців» 2016 з’являвся в основному в сценах масових перестрілок, оскільки більшу частину матеріалу з ним просто вирізали. Його єдина значуща сцена у фільмі це коли він розділився з Харлі під час аварії вертольота і зумів вижити. Після він з’явився тільки в самому кінці, щоб витягнути Харлі з в’язниці Белль Рів.

Якщо звернутися до матеріалів Айера, то він спочатку дав Джокеру дуже важливу роль в фіналі «Загону самогубців», так як він повинен був об’єднатися з Чарівницею. Після аварії вертольота Чародійка з’являється перед Принцом Клоуном злочинного світу і укладає з ним угоду. Слова режисера підтверджують численні фотографії Джокера з обпаленим обличчям, яких не було в кіношній версії. В версії Айера, Джокер, коли Загін протистоїть Чарівниці, намагається знову налаштувати Харлі проти своїх друзів, щоб вона віддала Чарівниці душу Катани. Як ми вже знаємо, всі ці сцени був видалені і змінені під час повторних зйомок.

Ель Діабло не вмирає

Что вырезали из Отряда самоубийц

Версія «Загону самогубців» Девіда Айера також змінює долю ще одного персонажа, Ель Діабло. У версії 2016 року Діабло змінює себе ближче до кінця битви з Інкубусом (братом Чарівниці). Цей бій виявився смертельним для Ель Діабло, він пожертвував собою щоб врятувати друзів. Але фінал «Загону самогубців» Девіда Айера залишає його в живих. Як саме він вижив невідомо, але цілком імовірно, що він і команда знаходять інший спосіб убити Інкубуса.

Чарівниця захопить Катану

Вырезанные сцены Отряда самоубийц

Режисерський версія фільму також буде включати в себе ще одну вагома відмінність в третьому акті для Катани. Мовчазна дівчина не грає помітної ролі в фільмі 2016 року, але за задумом вона повинна була стати зіркою фільму. У версії Айера Чарівниця бере під контроль Катану і змушує її боротися з іншою частиною Загону Самогубців. Катана, одержима Чарівницею, з’являлася в оригінальних трейлерах, але рішення прибрати її з кіношної версії значно зменшило її роль.

Образливе ставлення Джокера до Харлі

Почему одну из сцен с Харли Квинн вырезали

Відносини Харлі Квінн та Джокера ще один нюанс «Загону самогубців», який буде помітно відрізнятися від режисерської версії. Версія 2016 року пом’якшила жорстоке поводження, яке Харлі терпіла від рук Джокера, а змінений сценарій зробив так, що вона знову опинилася з ним в кінці фільму. Айер задумував зовсім інший розвиток відносин Харлі та Джокера. Їхні стосунки повинні були бути набагато більш токсичними, а Джокер навіть виштовхує Харлі з вертольота в його версії. Насильство, від якого страждає Харлі, відвертає її від Джокера, що зробило її відкритою для інших романтичних відносин.

Роман між Харлі та Дедшотом

Какие сцены вырезали из Отряда самоубийц

Харлі та Дедшот, які в версії фільму 2016 року були не більше ніж подільниками, повинні були стати парою в версії Айера. Він розповідав, що Дедшот та Харлі стають парою під час фільму, але неясно, чи буде це до чи після того, як вона кине Джокера.

Розгорнута передісторія Чарівниці

режиссерская версия отряда самоубийц

Айер також підтвердив, що його версія «Загону самогубців» включала більш розгорнуту передісторію Чарівниці. Існуючий фільм позбавив Чарівницю її передісторії, зробивши її звичайним лиходієм. Основна проблема полягала в дуже швидкому перетворенні, яке пройшла Кара Делевінь перетворившись в Чарівницю.

Передісторія Сліпкнота

выйдет ли режиссерская версия отряда самоубийц

Інша відмінність режисерської версії «Загону самогубців» від версії 2016 року полягає в опрацюванні та інерпретаціі Сліпкнота. На відміну від решти Загону Самогубців, Сліпкнот не отримав вступної сцени, в якій би пояснили чому він був частиною команди або як він туди потрапив. Замість цього він просто з’являється і незабаром помирає в першій же місії. Роль Сліпкнота спочатку була трохи більша і целенаправлена.

Як помер Монстр Т

Почему Джокера вырезали из Отряда самоубийц

Ще одна відмінність між версією Айера і кіношною це те, як помер Монстр Т. В версії «Загону самогубців» 2016 року Джокер стріляє Монстру Т в голову після того, як він звертається до Харлі. Але Айер задумав довшу і більш похмуру смерть для персонажа. Він розповів, що Джокер залякував Монстра Т, поки той не наклав на себе руки. Ця збочена смерть для персонажа відіграє важливе значення в перетворенні Джокера в жахливого лиходія в очах глядачів, якого не було в кіношній версії.

22/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *