Почему Земля так важна для Дарксайда

«Ліга справедливості» Зака Снайдера призводить Дарксайда в Кіновсесвіт DC в пошуках Рівняння Анти-Життя. Але яке відношення цей космічний артефакт має до Землі?

Ймовірно, це буде перше питання, яке задають глядачі «Ліги справедливості» Зака Снайдера. Цікаво знати, що насправді являє собою Рівняння Анти-Життя (Anti-Life). Але пізніше сам фільм пояснює нам, що Материнські Куби – це пристрої, які Дарксайд використав для терраформувания тисяч світів, і що вони є настільки просунутою технологією, що здаються чарівними.

Те ж саме можна сказати про Дарксайд і його Новим Богам, могутність яких стирає грань між технологічно просунутими прибульцями і полумагічними богами. Це була алхімія, яку шукав ікона коміксів Джек Кірбі, створюючи Четвертий світ, який ці Нові боги називають своїм домом. І це той же самий світ, який оживає в Лізі справедливості Зака Снайдера, яка створила таємничу силу, відому як Рівняння Анти-Життя.

Що таке Рівняння Анти-Життя?

Что такое Уравнение Анти-Жизни

На сторінках коміксів DC, де проголошення математичного рівняння може дати вам надшвидкість, рівняння Анти-Життя є буквальне рівняння. І це дійсно означає математичний, логічний доказ настільки ж фундаментальний, як 2 + 2 = 4. Але замість того, щоб доводити науковий або математичний закон, Рівняння Анти-Життя засноване на самій суті існування, любові, щастя і свободи волі. Що використовується як зброя, Рівняння може зломити дух будь-якого, хто його почує, надаючи тому, хто володіє ним, повне панування над всіми істотами. Саме масштаб цієї сили робить його головною метою Дарксайда. І саме неясна природа сили змусила багатьох авторів коміксів зображати Рівняння Анти-Життя як менш конкретну і менш зрозумілу силу.

«Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера йде ще далі, буквально описуючи Анти-Життя як саму страхітливу силу, якою можна володіти. Для тирана-завойовника, такого як Дарксайд (який перетворює завоювані цивілізації в безглуздих парадемонів), це найкраща можливість, яку тільки можна уявити. Миттєве тиранічне пригнічення, що дає йому владу над кожним життям. Що найцікавіше, Дарксайд (а пізніше і Степовий Вовк), схоже, усвідомлюють присутність Анти-Життя через фізичний дотик або близькість. Але якщо Анти-Життя в Кіновсесвіті DC це більше ніж просто рівняння, його зв’язок із Землею ще більш інтригуючий поворот.

Дарксайд знайшов написане Рівняння Анти-Життя на Землі (буквально)

План Дарксайда и Уравнение Анти-Жизни

Версія Анти-Життя, зображена в «Лізі справедливості», помітно відрізняється від коміксів до такої міри, що деякі фанати можуть навіть віддати перевагу їй. Відкриття Дарксайдом Анти-Життя на Землі, як невловимого надприродного секрету, захованого десь у Всесвіті, поклало початок тисячолітній історії, кульмінацією якої стала Ліга Справедливості. Діана пропускає цю частину історії Дарксайда в самому фільмі, оскільки про космічни легенди як Анти-Життя в Кіновсесвіту DC може знати тільки Зелений Ліхтар, а не ізольована амазонка. Але Степовий Вовк дає точне розуміння того, що привело дарксайд на Землю після того, як Материнські Куби розкрили правду:

Перш ніж могутній Дарксайд зійшов на трон, він шукав у Всесвіті наймогутнішу зброя: Рівняння Анти-Життя. Ключ до управління всім життям і волею у всьому Мультивсесвіті. Він знайшов його захованим на примітивній планеті … Я знайшов цю примітивну планету. Світ, який чинив опір. Це Земля. Рівняння антижиття висічено на поверхні цього самого світу. Я бачив це, я бачив своїми очима.

Те, що спочатку здавалося апоколіптовською атакою або їх символом, при першому погляді на давню битву Ліги Справедливості, розкривається у фільмі як Рівняння Анти-Життя. Шанувальникам буде що обговорити, коли справа доходить до початкового розуміння Дарксайдом цього Рівняння, його принизливої ​​поразки на безіменній планеті і його приходу до влади без могутнього Анти-Життя. Але нові загадки і питання, які, як очікується, будуть задавати глядачі, набагато більш очевидні. Якщо руни, відкриті Дарксайдом і Степовим Вовком, є буквальним Рівнянням Анти-Життя, і вони знають достатньо, щоб відчути і розкрити його, чому недостатньо поглянути на нього, щоб отримати доступ до його силі? І найголовніше … хто з самого початку вивів рівняння Анти-Життя на поверхню Землі?

Анти-Життя і Дарксайд в «Лізі справедливості» 2

Произойдет ли вторжение Дарксайда

«Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера явно не відповіла на ці питання, майже напевно навмисно. Природу Анти-Життя, значення рун Рівняння вирізаних на Землі, і хто або що несе відповідальність за одне або обидві ці події. Якби це був інший Всесвіт фільмів про супергероїв, глядачі могли б припустити, що ці сюжетні моменти явно зроблені для майбутніх фільмів і сюжетних ліній. Фільм дійсно підтверджує, що ці загадки лежать в основі версії Нових богів Зака ​​Снайдера. І, як наслідок, це буде центральним елементом будь-якого сюжету, який привів Дарксайд на Землю, як припускає кінцівка захоплюючого фільму.

Символіка Омеги Дарксайда зазвичай пов’язана з «Ефектом Омеги», силою, виявленої в його атаках Луч Омеги, помічених в Лізі Справедливості. Проте, в Кіновсесвіту DC вже ясно, що його культовий символ походить від Рівняння Анти-Життя, пропонуючи абсолютно нове визначення його могутності, навіть новий тип поклоніння або ідолопоклонства. Чи міг Дарксайд поклонятися силі Рівняння Анти-Життя, не тільки такому тирану як він сам, але й істотам, які розуміли Рівняння досить добре, щоб залишити його написаним на цілих планетах?

На жаль, шанси побачити розгадку цих загадок і пояснення ідеї Зака ​​Снайдера про Анти-Життя залежать від можливого продовження «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера. Ще більш болісним для фанатів, які борються з цими загадками, є той факт, що плани Снайдера щодо зйомок «Ліги справедливості 2» відсутні. Але якщо відповідь на цю загадку Анти-Життя і зв’язок з Дарксайдом і заплановані для продовження, Снайдер зберігає його в секреті. Якщо продовження не буде, то цілком можливо, що ці питання залишаться без відповіді назавжди.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *