Кто такой Дарксайд

Зак Снайдер розповів чому Дарксайд забув про місцезнаходження Рівняння Анти-Життя в «Лізі Справедливості», пояснивши непомітний сюжет з фільму.

Версія «Ліги справедливості» Уідона була випущена в 2017 році і викликала досить посередні відгуки критиків і публіки, а ім’я Дарксайда згадувалося лише мимохідь. Загадкові повідомлення від Зака Снайдера, який покинув процес створення фільму до того, як закінчилвся пост-продакшн і був замінений Джоссом Уідоном, змусили багатьох повірити в те, що версія 2017 року було не єдиною версією фільму, що привело до зародження руху #ReleaseTheSnyderCut .

Кульмінацією цього руху став офіційний випуск «Ліги справедливості» Зака Снайдера на каналі HBO Max в березні 2021 року чотиригодинної режисерської версії фільму, яка відновила початкове бачення Снайдера, а потім і деякі інші. Критики і глядачі в більшості своїй згідні з тим, що «Версія Снайдера» стала кращим фільмом з важливою передісторією для таких персонажів як Кіборг і Флеш.

Ще один персонаж, якому належить ще багато зробити, – це сам Дарксайд, оскільки в Snyder Cut показано, що він управляє Степовим Вовком. Ця версія також показала, що Дарксайд, а не Степовий Вовк, прибув на Землю багато років тому щоб спробувати завоювати планету, перш ніж наймогутніші герої Землі прогнали його. Саме під час цієї сцени з’ясовується, що Рівняння Анти-Життя знаходиться на Землі, але в фільмі не пояснюється як Дарксайд пізніше забуде його місце розташування, але Снайдер надав фанатам роз’яснення.

Зак Снайдер пояснив чому Дарксайд забув про місцезнаходження Рівняння Анти-Життя. Причиною цього стала відповідь на питання фаната в Twitter. За словами Снайдера, саме травми, отримані Дарксайдом в битві з захисниками Землі, змушують його забути про Рівняння.

Он чуть не умер, когда вернулся на Апоколипс. Он вел борьбу за власть, и прошло много времени, прежде чем он снова оказался на посту лидера, и к тому времени все, кто был с ним, были убиты.

Звичайно, є ті, хто буде сумніватися, чи є це хорошою відповіддю, але все ж це спроба прояснити другорядний сюжет. Зрештою, хоча Дарксайд знову знає про місцезнаходження Рівняння Анти-Життя, а Warner Bros. не планують продовжувати роботу над Лігою справедливості Снайдера, вкрай малоймовірно, що він коли-небудь зможе продовжити історію Дарксайда.

28/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *