Список всех Корпусов Фонарей

Від таємничого Корпуса Зоряних Сапфірів до жахливого Корпусу Чорних Ліхтарів, ми зібрали список всіх Корпусів Ліхтарів з Всесвіту DC.

У 2007 році письменники Джефф Джонс та Дейв Гіббонс задали собі питання яке назавжди змінило Всесвіт DC: якщо існує Корпус Зелених Ліхтарів, чому не може бути й інших кольорів?

З тих пір воїни Корпусів Емоційного Спектра увійшли в життя фанатів й пролили яскраве світло на космічну сторону Всесвіту DC. Хоча кожен Корпус має схожі суперсили, кожен з них володіє унікальними здібностями для кожної емоції, яку представляє Корпус. Дуже складно ранжувати Корпуси по одному визначальному фактору, тому цей рейтинг буде заснований на їх силах, членстві та важливості у Всесвіті DC.

Рейтинг всіх Корпусів Ліхтарів

#11: Корпус Ультрафіолетових Ліхтарів

Корпус Ультрафиолетовых Фонарей

Найновіший з усіх існуючих, Ультрафіолетовий Корпус був представлений в четвертому випуску останньої серії коміксів Ліги Справедливості. Частина невидимого спектру світла, Ультрафіолетовий Корпус черпає силу з Умбракса. Умбракс – це первісна сила, створена зі Стіни Джерела.

З моменту свого вступу в Корпус Зелених Ліхтарів Сінестро досліджував існування Корпусу Ультрафіолетових Ліхтарів та нарешті виявив його. Єдиними учасниками корпусу стали Сінестро та Джон Стюарт, які підживлювали силу кільця негативними емоціями.

#10: Корпус Білих Ліхтарів

Корпус Белых Фонарей

Корпус Білих Ліхтарів був створений на сторінках коміксу «DC Universe # 0» під час подій «Найтемнішої ночі». На відміну від інших Корпусів Ліхтарів, члени цього корпусу не могли створювати образи й предмети, а також не були спеціально обрані щоб вступити в нього. Багато хто з героїв DC стали Білими ліхтарі після того, як вони виступили проти Некрона та Корпусу Чорних Ліхтарів.

Кільця здатні зцілювати свого власника, повертати людей до життя та посилювати інші здібності, якими вже володіє власник.

#9: Корпус Зоряних Сапфірів

Корпус Звездных Сапфиров

Корпус Зоряних Сапфірів це космічна версія амазонок Теміскіри. Раса жінок-воїнів використовує сили Зоряного Сапфірового Кільця, яке підживлюється фіолетовою любов’ю власника. Однак більшість Зоряних Сапфірів уособлюють темні сторони любові.

Але два Ліхтаря є винятком з них: Зоряний Сапфір Фаталіті та Зоряний Сапфір Ферріс. Кожен шанувальник коміксів знає Керол Ферріс як головне любовне захоплення Хела Джордана, тому здається логічним, що її помістили в Корпус любові. Спочатку вона була злочинницею та прийшла в Корпус щоб навчитися управляти кільцем Зоряного Сапфіра, але в підсумку стала союзницею Корпуса Зелених Ліхтарів.

#8: Корпус Альфа Ліхтарів

Корпус Альфа Фонарей

Єдиний Корпус, який входить до складу всіх Корпусів, Альфа Ліхтарі – це, по суті, група внутрішніх поліцейських на планеті Оа, батьківщині Зелених Ліхтарів. Альфа Ліхтарі вважаються найвідданішими справі Вартових.

Альфа Ліхтарі є виконавцями будь-якого із законів Вартових та мають пряме з’єднання з Енергетичною Батареєю, тобто їм ніколи не потрібно заряджати свої кільця. Єдиною людиною, якого розглядали на цю посаду, був Джон Стюарт, але він відмовився.

#7: Плем’я Індиго

Племя Индиго

Плем’я Індиго унікально в порівнянні з іншими Корпусами Ліхтарів. Плем’я було засновано Абіна Суром, Зеленим Ліхтарем, який передав своє кільце Хелу Джордану перед смертю. Мета племені – реабілітувати злочинців та навчити їх співчуття.

Плем’я живе на планеті Нок й не має імен, тому їх вождя звуть Індиго-1. Плем’я має особливу здатність задіяти будь-яку частину емоційного спектра, надаючи їм доступ до особливих здібностей та кольоровим конструкціям інших Корпусов Ліхтарів.

#6: Корпус Помаранчевих Ліхтарів

Корпус Оранжевых Фонарей

Корпус Помаранчевих Ліхтарів – це насправді армія з однієї особи, якою управляє Агент Оранж, також відомий як Ларфліз. Ларфлізом управляє Жадібність, а члени його корпусу насправді є примарами тих, кого він убив за допомогою помаранчевого кільця.

Всесвіт боїться сили Жадібності, та давним-давно Вартові уклали угоду з Ларфлізом, пообіцявши, що Корпус ніколи не ступить на Окаару, його планету або де-небудь ще за межами системи Вега. Єдиним справжнім членом Корпусу Помаранчевих Ліхтарів став Лекс Лютор під час подій «Найтемнішої ночі» в коміксі «DC Universe # 0».

#5: Корпус Чорних Ліхтарів

Корпус Черных Фонарей

Найстрашніші з Корпусів Ліхтарів – Чорні Ліхтарі. Вони харчуються самим кордоном емоційного спектра – смертю. Корпус був створений під час подій «Найтемнішої ночі» людиною на ім’я Вільям Хенд. Чорна Рука, як його стали називати, використовував силу Некрона, сутності смерті, щоб підняти цілу армію мерців.

Чорні Ліхтарі були колишніми героями та близькими головних супергероїв Всесвіту DC. Флеш став першим, хто зрозумів, що кільця воскрешають тільки тих, хто істотно вплинув на життя тих, хто все ще живе. Єдиним героєм, який добровільно став Чорним Ліхтарем, був Хел Джордан, який наклав на себе руки, взяв кільце та очолив армію Чорних Ліхтарів проти суперлиходія Вольтума.

#4: Корпус Синіх Ліхтарів

Корпус Синих Фонарей

Заснований єдиними миролюбними Вартовими, Гансетом та Сайд, надія живить кільця цих Ліхтарів. Корпус Синіх Ліхтарів найтісніше пов’язаний з Корпусом Зелених Ліхтарів, а їх кільця сили фактично працюють в парі. Зелене енергетичне кільце активує сили синіх, а натомість синє підсилює зелені кільця.

Баррі Аллен був прийнятий в Корпус Синіх Ліхтарів під час «Найтемнішої ночі», оскільки він уособлював безсмертну надію Ліги Справедливості.

#3: Корпус Червоних Ліхтарів

Корпус Красных Фонарей

Червоні Ліхтарі Атрокітуса підживлюються люттю. Вся планета Атрокітуса була спустошена Мисливцями за людьми, роботами запрограмованими на охорону порядку у Всесвіті, яких створили Вартові Всесвіту перед створенням Корпусу Зелених Ліхтарів. Червоні Ліхтарі створили кільце гніву, й чистий рідкий гнів став текти по їх венах замість крові.

Корпус Червоних Ліхтарів вимагає від своїх членів викладатися на максимум, оскільки кільце замінює серце власника. Якщо Червоний Ліхтар зніме кільце його серце зупиниться, а сам він помре. Однак цей ефект можна скасувати силою кільця Синього Ліхтаря. Міра, королева Атлантиди, стала Червоним Ліхтарем під час подій «Найтемнішої ночі», а Супердівчина в коміксі «The New 52».

#2: Корпус Сінестро

Корпус Синестро

Після вигнання з Корпусу Зелених Ліхтарів Сінестро втік в Кворд. Там він викував кільце яке живилося жовтою опоганеною силою страху. Корпус Сінестро став найзапеклішим ворогом Корпусу Зелених Ліхтарів.

Під час подій «Війни Корпуса Сінестро» Земля стала полем битви Зелених Ліхтарів проти Корпусу Сінестро та жовтої сутності страху, Параллакса. Деякі з найстрашніших лиходіїв DC були членами цього Корпуса, в тому числі Монгул, Опудало, Кіборг-Супермен, Супербой Прайм та навіть Анти-Монітор.

#1: Корпус Зелених Ліхтарів

Корпус Зеленых Фонарей

Чи міг хто-небудь ще бути номером один? Корпус Зелених Ліхтарів дебютував на сторінках «Showcase 22» та з тих пір освітлює Всесвіт DC. Склад Корпуса кардинально змінювався з роками, з кожним новим кросовером та кожним новим перезавантаженням.

Кайл Рейнер – самий творчий з членів корпусу, і він точно більше всіх уособлює міць емоційного спектра. Гай Гарднер – запальний та відважний солдат, який зробить все, щоб захистити те, що йому небайдуже. Джон Стюарт в даний час є лідером Корпуса Ліхтарів, немає нікого краще для цієї посади ніж цей колишній морський піхотинець. Ну і звичайно ж Хел Джордан. Цей зухвалий, відважний, часом імпульсивний пілот ВПС, мабуть, кращий володар кільця, якого коли-небудь бачив Корпус.

01/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *