Три Джокера собираются изменить злодея Бэтмена навсегда

З’явилися нові подробиці майбутнього коміксу DC Comics «Batman: Three Jokers», які назавжди змінять лиходія Бетмена.

Подробиці про довгоочікуваний комікс DC «Batman: Three Jokers» нарешті опублікували. Для читачів Бетмена, особливо для фанатів «Batman: The Killing Joke» і «Batman: A Death in the Family», «Batman: Three Jokers» буде по-справжньому захоплюючою серією коміксів, яка назавжди змінить культового лиходія Бетмена.

«Бетмен: Три Джокера» від Джеффа Джонса і Джейсона Фабока буде складатися з трьох випусків про трьох різних Джокер, які існують в одному всесвіті. Фабок привернув увагу фанатів, коли написав у Twitter, що кінець трилогії коміксу «викличе сенсацію і стане найсміливішою історією написаною про Бетмена за останні 80 років». Ця обіцянка тільки посилила ажіотаж навколо коміксів. Джонс розповів, що серіал буде заснований на класичних історіях про Бетмена, зокрема, «Вбивчий жарт» Алана Мура і Брайана Болланда, а також «Смерті в сім’ї» Джима Старліна і Джима Апара.

Комікси матимуть дизайн натхненний «Вбивчим жартом» Фабока, і будуть містити персонажів, які постраждали від Джокера. Історія буде розказана Барбарою Гордон і Джейсоном Тоддом, персонажами, чиє життя назавжди змінилася від рук Клоуна-Принца злочинного світу.

Барбара і Джейсон пережили так само багато, як і Брюс, і вони дійсно зосереджені на відновленні, шрамах, ранах і на те, що вони роблять з кимось. Якщо ви страждаєте від травми, ви не просто видужаєте і продовжите своє життя, це змінить те, ким ви є. Ви можете спробувати лікувати правильно, але також ви можете зробити тільки гірше. Ось про що ця книга: правильне відновлення і виживання.

«Бетмен: Три Джокера» також розповість про той час, коли Бетмен вперше зустрів свого самого грізного лиходія. Джонс розповів Entertainment Weekly, що новий комікс по-новому розкриє персонажів і їхні стосунки з Джокером.

Джонс розповів EW, що світу не потрібна ще одна історія про Бетмена-Джокера. Одна з причин, по якій я ніколи не зроблю нічого подібного, полягає в тому, що є дуже багато подібних історій. Тому я вирішив зробити зовсім іншу, дивовижну історію, і показати значення Джокера і його вплив на Бетмена і його сім’ю. Ми не створюємо мультивсесвіт Джокерів, ми не збираємося міняти цих персонажів назавжди, але ми розповімо про цих персонажів і їх відносинах.

Книга була спочатку анонсована в 2018 році, і Фабок сказав EW, що очікування того варте. «Batman: Three Jokers» вийдуть цього літа, і буде цікаво подивитися, як вони змінять світ Джокера і Бетмена.

Комикс Три Джокера
когда выйдет комикс Три Джокера кто станет Тремя Джокерами
10/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *