смотреть фанатский трейлер Бэтмен Три Джокера

Фанатський трейлер «Бетмен: Три Джокера» став анонсом до коміксу DC, який об’єднав разом Джокерів Леджера, Лето і Фенікса.

Ідея об’єднання Джокерів виникла зі сторінок коміксів. А саме випуску «Justice League #42», який був випущений в 2015 році, коли Бетмену довелося зіткнутися з могутнім і всезнаючим Метрономом, який створив Трон Мебіуса. На питання, ким насправді був Джокер, Бетмен отримав відповідь, якої він не очікував: «Існує три окремих Джокера».

Сюжетна лінія коміксу, створеного Джеффом Джонсом і Джейсоном Фабока, розкриється в коміксі «Бетмен: три Джокера», який буде випущений Black Label DC і буде складатися з трьох випусків. У ньому ми також дізнаємося як три версії Хрестоносця в плащі співіснують у всесвіті DC.

Подібний комікс викликав величезне бажання у фанатів побачити історію об`єднання Джокерів на великому екрані. Цьому сприяв ще й той факт, що, незважаючи на зовнішню схожість, кожен Джокер відрізнявся один від одного. І цю роль на себе взяв фанат з ютуб каналу Eli Q, який випустив фанатський трейлер за участю Хоакіна Фенікса, Хіта Леджера і Джареда Лето об’єднавши їх в одному всесвіті.

Всі три актори по-своєму вплинули на розвиток легендарного лиходія. У випадку з Леджером, що зіграв Джокера в фільмах Крістофера Нолана «Темний лицар», ми бачимо незабутню гру актора який запам’ятається всім, і який на жаль пішов занадто рано. Фенікс довів, що, незважаючи на те, що за десятиліття було чимало Джокерів, як у фільмах, так і в мультсеріалах, він все ж зміг надати персонажу нові грані.

Цим розбіжностям і нюансам допомагає і той факт, що у Джокера немає фіксованої передісторії, що надає лиходію певну гнучкість і можливість перезапуску.

Фанатський трейлер «Бетмен: Три Джокера»

 

01/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *