Харли Квинн и Ядовитый Плющ станут любовниками

Любов між Харлі Квінн і Отрутним Плющем буде розвиватися весь 2-ий сезон «Харлі Квінн», але поки невідомо до чого вона призведе.

Джастін Халперн, шоураннер «Харлі Квінн», підтвердив, що прийдешній другий сезон популярного анімаційного серіалу DC Universe буде присвячений роману між доктором Харлін Квінзел і її найкращою подругою, доктором Памелою Айслі, вона ж Отруйний Плющ.

Про відносини між Харлі Квінн і Отрутним Плющем дуже давно ходять чутки, ще з тих пір, як вони вперше об’єдналися в «Бетмен: Мультсеріал». Уже тоді творці Харлі Квінн Брюс Тімм і Пол Діні натякали на відносини між двома персонажами в коміксах, заснованих на мультфільмі, але не змогли зобразити стосунки між ними. Лише через два десятиліття, Джиммі Пальміотті і Аманда Коннер в щомісячному коміксі «Харлі Квінн» в 2015 році, підтвердили, що ці персонажі є коханцями.

Джастін Халперн звернувся до фанатів в недавньому інтерв’ю Geeks WorldWide, сказавши, що другий сезон «Харлі Квінн» об’єднає жінок «в місці, де вони могли б дійсно і по-справжньому випробувати любовні відносини».

Между Харли и Айви будет роман

Халперн також прокоментував невдоволення деяких фанатів відсутністю романтики між Харлі і Айві.

«Ми почули багато критики на свою адресу за те, що не звели їх відразу, і я це розумію, – зауважив Халперн, – але ми вважали, що не хочемо щоб Харлі повернулася в інші відносини, коли вона вирушила в подорож по самопізнання». Він також підкреслив, наскільки було важливо, щоб в першому сезоні «Харлі Квінн» Харлін і Памела розкрили свої особистості, перш ніж намагатися створити роман між ними.

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *