в фильме Хищные птицы 2 между Харли Квинн и Ядовитым Плющем будет роман

Режисер Кеті Ян хоче відобразити відносини між Харлі Квінн і Отруйним плющем в «Хижих пташках 2», якщо продовження відбудеться.

Харлі і Айві вперше об’єдналися в фільмі «Batman: The Animated Series» в 1990-х роках. Незважаючи на їх суперечливу природу, пара розвинула міцну дружбу після їх першої спільної пригоди і продовжувала об’єднувати зусилля і в інших мультсеріалах і коміксах DC протягом наступних років. Нарешті, в 2015 році, автори коміксів «Harley Quinn» Аманда Коннор і Джиммі Пальміотті офіційно зробили їх парою.

Отруйний плющ ще не дебютувала в Кіновсесвіті DC, але це всього лише питанням часу. Марго Роббі, яка грає Харлі в Кіновсесвіті DC, витратила роки на те, щоб випросити у студії фільм «Сирени Готем-сіті». Приєднавшись до Кіновсесвіту DC у фільмі «Загін самогубців», вона хоче зібрати команду Сирен, яка буде складатися з Харлі Квін, Жінки-кішки і Айві для боротьби з поганими хлопцями в Готемі. Але поки доля фільму ще не вирішена, Марго Роббі знялася у фільмі «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)», після якого вона висловила ще більше бажання побачити пригоди Харлі і Айві на великому екрані.

Говорячи з The Wrap, про можливі зйомки «Хижі пташки 2», Кеті Ян сказала:

Мені б дуже хотілося побачити Айві, і мені б дуже хотілося побачити відносини між Харлі Квінн і Отруйним плющем. На жаль я не вирішую чи вийде сіквел, особливо після невтішних касових зборів. Але я впевнена, що люди ще не готові відпустити Харлі Квінн, і ви знаєте, Марго, я думаю, теж не готова попрощатися з Харлі Квін.

Хищные птицы 2 Харли Квинн и Ядовитым Плющ вместе

Незважаючи на те, що фільм не виправдав очікуваний дохід в прокаті, «Хижі пташки» не стали провальним фільмом і продовжують приносити прибуток завдяки своєму ранньому виходу в цифровий прокат. Марго Роббі вже готується повернутися в якості Харлі в «Загін самогубців» Джеймса Ганна в наступному році, але є підстави вважати, що Warner Bros. не відмовляться від створення спін-оффів про Харлі Квінн після виходу фільму. Студія визнала помилку в своїй маркетинговій кампанії фільму, і сама винна в тому, що не скористалася повною мірою перевагами Роббі як персонажа Харлі Квінн.

Студії залишається вибрати який проект робити далі, або «Хижі пташки 2», або отедльнийокремий фільм, в якому в назві будуть фігурувати як Харлі Квінн, так і Отруйний плющ, особливо з огляду на те, що фан-база першого фільму продовжує зростати. Тим більше Ян вірно підкреслила, Кіновсесвіту DC просто необхідна Харлі Квінн, тим більше, коли вона в парі з іншими антигероями або лиходіями Готема.

06/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *