в новом бэтмене пингвин будет второстепенным злодеем

Зірка «Бетмена» Колін Фаррелл, обговорюючи свою роль Пінгвіна в одному з інтерв’ю в майбутньому фільмі Кіновсесвіту DC, розповів, що він грає набагато меншу роль ніж вважалося раніше.

Майбутній фільм про Бетмена це можливість перезавантажити Брюса Уейна в Кіновсесвіті DC після звільнення Бена Аффлека. Раніше Аффлек грав Хрестоносця в плащі в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» і «Ліга справедливості». Обидва фільми були дуже погано сприйняті публікою, що спонукало DC вивчити інші кандидатури на роль супергероя. Вибір кіностудії упав на Роберта Паттінсона, який зіграє головну роль в новому «Бетмені», а Метт Рівз стане співавтором і режисером. Багатьом фанатам подобається як Рівз змінює Кіновсесвіт DC, особливо з зоряним акторським складом який він зібрав для фільмів.

На додаток до Паттінсона і Фаррелл в «Бетмені» знімаються Зої Кравіц в ролі Селіни Кайл (Жінка-кішка), Пол Дано в ролі Едварда Нештона (Загадник) і Джеффрі Райт в ролі Джеймса Гордона. До сьогоднішнього дня практично не було інформації про роль Фаррелла у фільмі. І це не дивно, оскільки зйомки тривали всього кілька місяців, перш ніж були скасовані через коронавірус. У недавньому інтерв’ю Фаррелл обговорював як закриття, так і значущість своєї ролі у фільмі.

Пингвин Колина Фаррелла станет второстепенным злодеем

У бесіді з GMA News Фаррелл повідомив, що тільки почав працювати над «Бетменом» і не може дочекатися повернення на знімальний майданчик. Варто також відзначити те, що він сказав, що у нього не така вже й велика роль у фільмі, що може здивувати деяких фанатів. Проте Фаррелл дав зрозуміти, що він схвильований роллю Освальда Кобблпота (Пінгвін), згадавши пару дуже класних сцен, які йому належить зіграти і які безумовно сподобаються фанатам:

Я тільки почав вивчати свою роль, і я не можу дочекатися щоб повернутися до зйомок. Особливість персонажа, його характер .. буде дуже цікаво його зіграти. Я дійсно схвильований і дуже хочу щоб зйомки почалися якнайшвидше. У мене там не така вже й велика роль. Але вона буде однією з найцікавіших у фільмі. Я зараз тільки на початку вивчення характеру мого персонажа, так що я не можу дочекатися, щоб повернутися на майданчик і по-справжньому зануритися в процес.

На жаль, шанувальникам DC доведеться чекати «Бетмена» довше ніж очікувалося, так як він був перенесений на чотири місяці на жовтень 2021 року. Однак, коли це станеться, ми сподіваємося, що фанати будуть задоволені тривалістю ролі Фаррелла у фільмі. Принаймні, схоже, що вони вже зараз можуть розраховувати на кілька ключових сцен за участю Пінгвіна.

19/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *