Как Джеффри Райт готовится к роли комиссара Гордона

Джеффрі Райт показав наскільки для нього важлива роль Джеймса Гордона в новому «Бетмені», опублікувавши в Instagram фотографію коміксу «Batman: The Golden Age Vol. 1».

Подібний вчинок не перший випадок, коли Райт використовував соціальні мережі для реклами фільму. На початку січня Райт оголосив через Твіттер, що він «поїхав в Готем», оскільки зйомки почалися. Райт став впізнаваним обличчям на екрані після участі в серіалі «Світ Дикого Заходу» на HBO і декількох недавніх фільмів про Бонда.

У жовтні минулого року Метт Рівз оголосив, що він призначив Райта на роль комісара Джеймса Гордона в «Бетмені». Ця роль неймовірно важлива для серіалу, оскільки Гордон один з небагатьох справжніх друзів Бетмена. Гарі Олдман зіграв персонажа неймовірно добре в трилогії Темного лицаря. Джонатан Сіммонс нещодавно був комісаром в «Лізі Справедливості», але його роль в фільми була незначною.

Райт опублікував фотографію «Batman: The Golden Age Vol. 1» в своєму акаунті в Instagram. Фотографія отримала багато позитивних відгуків в коментарях з вірою в те, що Райт зіграє Джима Гордона чудового.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Background reads for the culture. In the beginning…

Допис, поширений Jeffrey Wright (@jfreewright)

Книга, яку Райт запостив, являє собою збірник самих перших випусків коміксів про Бетмена, а також ранніх появ комісара, де була розказана його історія походження. Приємно бачити, що Райт відданий своїй ролі і проекту, виявляючи інтерес до історії всесвіту і самому Бетмену.

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *