Харли Квинн и Ядовитый Плющ станут парой в 3 сезоне

Виконавчі продюсери мультсеріалу «Харлі Квінн» Джастін Халперн і Патрік Шумакер оголосили, що Харлі та Айві офіційно стануть парою в можливому 3 сезоні. Прем’єра серіалу по DC Universe відбулася в 2019 році, він був зустрінутий позитивними відгуками критиків і шанувальників, а рейтинг мультсеріалу по Rotten Tomatoes становить 88 відсотків з 100. Хоч серіал і став хітом, 3 сезон ще не отримав зелене світло від DC Universe.

Мультсеріал «Харлі Квінн» розповідає про відомого персонажа коміксів Харлі Квінн, яка після розставання з Джокером вирішує відправитися на пошуки себе і становлення в співтоваристві лиходіїв. У другому сезоні Харлі та її команда лиходіїв, в яку входять Отруйний плющ, Глиноликий, Король Акул і Доктор Психо борються з Лігою Несправедливості, яка складається з Містера Фріза, Загадника, Пінгвіна та Бейна. Зіткнення Харлі та Айві з Бейном призводить до того, що вони вперше цілуються, а відносини між ними вперше виходять за рамки дружніх до чогось більш інтимного.

В інтерв’ю з Syfy виконавчі продюсери Джастін Халперн і Патрік Шумакер розповіли, що Харлі Квінн та Отруйний Плющ стануть парою, якщо 3 сезон мультсеріалу «Харлі Квінн» буде схвалений:

Так. Абсолютно вірно. Якщо нам пощастить створити 3-й сезон, про існування якого ми ще не впевнені, ми не збираємося зупиняти те, що спалахнуло між героїнями. Вони пара. Якщо хто-небудь буде шукати відповіді на запитання «Чи зможуть вони залишитися в стосунках?», будьте впевнені, вони стануть парою.

Харли Квинн и Ядовитый Плющ официально станут парой

Натяки на відносини між Харлі та Айві були і раніше, але відверто про це заговорили тільки зараз. Шоу-ранери мультсеріалу «Харлі Квінн» дражнили відносинами між Харлі та Айві в другому сезоні, але вони також намагалися включити оповідальну лінію, яка дуже сподобалася шанувальникам серіалу.

Незалежно від того, чи буде у «Харлі Квінн» 3-й сезон, режисер «Хижих Пташок» Кеті Янг хоче додати до Кіновсесвіту DC роман «Харлі та Айві», тому пару безумовно чекає цікаве майбутнє.

29/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *