Съемки фильма Бэтмен остановлены из-за COVID-19

Зйомки фільму «Бетмен» були припинені після того, як член знімальної групи отримав позитивний результат на COVID-19. Запланована дата виходу фільму під загрозою.

Довгоочікуваного фільму «Бетмен» з Робертом Паттінсоном у головній ролі, можливо, доведеться чекати трохи довше, оскільки з’явилося повідомлення про те, що зйомки були зупинені після виявлення у члена знімальної групи COVID-19. Ця новина з’явилася всього через три дні після відновлення виробництва фільму, який був заморожений на кілька місяців в спробі дочекатися більш безпечних умов зйомок.

Друге перенесення зйомок може дуже погано позначитися на DC, які всього кілька тижнів тому зробили пару гучних заяв щодо виходу фільму «Бетмен». Тизер-трейлер, випущений в рамках DC FanDome, справив фурор, давши шанувальникам можливість вперше поглянути на лиходіїв та костюми фільму. Величезне число фанатів з нетерпінням чекали закінчення зйомок.

Съемки фильма Бэтмен остановлены из-за коронавируса

Однак в недавньому матеріалі Deadline підтвердили, що виробництво «Бетмена» зупинено. Посилалися вони на заяву Warner Bros., в якому студія оголосила, що у члена знімальної групи позитивний результат на COVID-19, і в даний час він знаходиться в ізоляції. Зйомки проходили в Великобританії та повинні були тривати там до середини вересня, але на поточний момент всі терміни будуть перенесені на невизначений час.

У матеріалі також вказується, що незважаючи на випуск трейлера фільму «Бетмен», залишилося зняти велику кількість сцен, і їх потрібно буде завершити найближчим часом, якщо студія хоче встигнути завершити зйомки до запланованої дати виходу в 2021 році.

На поточний момент невідомо на який термін будуть заморожені зйомки. Прогнозується, що зупинка може варіюватися від двох тижнів до кількох місяців.

03/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *