Съемки Бэтмен задержали на 2 недель из-за коронавируса

Warner Bros. зупинили зйомки «Бетмен» від режисера Метта Рівза на два тижні через побоювання з приводу пандемії коронавіруса.

«Бетмен» з Робертом Паттінсоном у головній ролі став черговим великим проектом, який поставили на паузу через коронавірус. Щоб уберегти здоров’я людей, студії припиняють зйомки і релізи фільмів і телепередач. Тільки за останні кілька днів було скасовано величезну кількість фільмів без конкретної дати відновлення зйомок або релізу.

Якщо говорити про фільми та серіали про супергероїв, багато з них вже тимчасово призупинили виробництво. Студія Марвел відклала реліз «Чорної Вдови» і зйомки майже всіх серіалів та фільмів. Якщо говорити про DC, то «Бетмен» є єдиним проектом, який знаходився у виробництві. Але незважаючи на те, що ситуація з коронавірусом впливає і на випуски фільмів, «Диво-жінка: 1984», схоже, не зупиняється, оскільки маркетингова кампанія триває.

Згідно Deadline, Warner Bros. офіційно зупинили зйомки «Бетмен» на два тижні через коронавірус. Зйомки повинні були перенести з Лондона до Ліверпуля, але через ситуацію, що склалася студія вирішила почекати. Warner Bros. додали, що коронавірус не зачепив нікого, хто працює на знімальному майданчику.

16/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *