2 сезон Локи уже запланирован для Disney +

З’явилася інформація, що новий контракт шоураннер «Локі» Майкла Уолдрон з Disney включає й роботу над 2 сезоном серіалу для Disney +, що, мабуть, підтверджує його продовження.

1-й сезон «Локі» один з найбільш очікуваних серіалів 2021 року. Шестисерійний сезон дебютує на Disney + в травні 2021 року. Це буде третє шоу Marvel, яке транслюватиметься на стрімінговом сервісі після «ВандаВіжн» та «Сокіл й Зимовий солдат», які дебютують в січні та березні відповідно. Виконавчим продюсером й керівником серіалу стане Уолдрон, який відомий своєю роботою над анімаційним шоу для дорослих «Рік та Морті».

У першому сезоні «Локі» головну роль зіграє Том Хіддлстон, який повторить свою роль неймовірно популярного персонажа з КВМ, разом з Оуеном Вілсоном, Гугу Мбата-Роу та Річардом Грантом. А Майкл Уолдрон буде не тільки керувати «Локі», а й допоможе в створенні «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Обидва проекти були добре прийняті в залах Disney, так як в новому звіті говориться, що Уолдрон уклав нову угоду зі студією. Частина цієї угоди включає в себе написання поки безіменного фільму Кевіна Файгі «Зоряні війни», про який було оголошено в 2019 році.

Цей контракт, про який повідомили Deadline, також включає в себе повернення Уолдрон для роботи над потенційним 2 сезоном «Локі». Звіт не підтверджує, що шоу було продовжено, але це означає, що вже є плани на 2 сезон, якщо, як очікується, «Локі» виявиться хітом для Disney +.

когда выйдет 2 сезон Локи

Це приголомшливе кар’єрне зростання для Уолдрона, чия перша поява в ролі сценариста на телебаченні відбулася всього кілька років тому, але це доводить, що Дісней готовий підтримати менш досвідчені імена, якщо робота, яку вони випускають, буде високої якості.

Вони думають, що робота Уолдрона над «Локі» та «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» буде відмінна, оскільки вони дали йому на подив вигідну угоду по роботі над двома основними франшизами. Сподіваємося вони мають рацію, й серіал та фільм будуть настільки гарні, наскільки їм здається.

«Локі», безумовно, виглядає багатообіцяюче, судячи з тізерного трейлеру випущеному в кінці минулого року. Як й «ВандаВіжн», очікується, що в серіалі знайомий персонаж піде по новому шляху й розширить свою історію за межі основних обмежень КВМ, але при цьому все ще прив’язавшись до неї.

10/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *