дата выхода сериала Локи

В рамках хвилі оголошень з Дня інвестора Disney, Marvel Studios поділилася трейлером та датою виходу свого серіалу «Локі» на Disney +.

Відповідно до недавньої заяви Marvel, довгоочікуваний серіал «Локі» офіційно дебютує на Disney + в травні 2021 року. З тих пір як британський актор Том Хіддлстон дебютував в ролі персонажа у фільмі «Тор» 2011 року, скандинавський бог обману став одним з найулюбленіших персонажів в Кінематографічному Всесвіті Marvel, з’явившись в шести фільмах франшизи.

Персонаж Локі постійно розвивався за час своїх появ, перетворившись із лиходія в свого роду антигероя, та глядачі «Месники: Війна нескінченності» спостерігали, як ця арка закінчилася від рук вбивці Таноса. Однак, замість того щоб дозволити історії персонажа закінчиться, «Завершення» залишив можливість знову з’явиться персонажу та переніс його в «Месники» 2012 року, де Локі вкрва Тессеракт та втік з полону.

Залишок фільму тривав без нього, але фанати продовжували міркувати, як ця альтернативна часова шкала дозволить Локі повернутися в КВМ, а в 2018 році було підтверджено, що Хіддлстон візьме участь в короткометражному серіалі для Disney +, який розповість що сталося з богом підступності після втечі .

сюжет сериала Локи от Марвел

Під час Дня інвестора Діснея, Marvel Studios поділилися першим поглядом на серіал про Локі разом з датою виходу в травні 2021 року. Хіддлстон, звичайно ж, буде грати головну роль, а Оуен Вілсон, Гугу Мбаті-Роу та Софія Дімартіно стануть головними акторами другого плану. Майкл Уолдрон, раніше відомий своєю роботою над «Ріком та Морті», виступає в ролі ведучого та головного сценариста, а Кейт Херрон була залучена до ролі режисера.

На даний момент відомо дуже мало про сюжет серіалу, але стрибки в часі Локі, схоже, створять йому неприємності з Управлінням Часових Відхилень, організацією яка стежить за кожною реальністю в мультивсесвіті. Ми вже сформували розбір трейлера «Локі», в якому ви можете дізнатися аж 21 сюжейтний поворот, який могли пропустити при перегляді.

Крім Локі, серіал дозволить глядачам поглянути на альтернативного, двоокого Тора, якого багато хто визнає настільки ж захоплюючим. Якщо Локі не повернеться до зйомок повнометражних фільмів, будемо сподіватися, що його віддані шанувальники будуть задоволені тим, як виглядає новий серіал в якому бог пустощів грає головну роль.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *