7 Самых опасных мест в Марвел

Комікси Марвел заповнені небезпечними і фантастичними місцями, а Кінематографічний всесвіт Марвел (КВМ) не показав нам ще навіть малої частини!

В КВМ, на поточний момент, нам тільки поверхнево показали або розповіли про найнебезпечніші місця Всесвіту Марвел. До 2000-х років Голлівуд вважав кіноадаптацію коміксів марною тратою часу, але в наш час все кардинально змінилося. Кіноадаптації коміксів, особливо DC і Marvel, стали найприбутковішим жанром в кінематографі.

Marvel Studios домоглися величезних успіхів: КВМ за останні 11 років заробила студії понад 8,5 млрд доларів. Але все ж, незважаючи на той факт, що Марвел охопив дуже багато, від богів Асгарда до батьківщини Целестіалів, КВМ була напрочуд консервативна, коли справа доходила до вивчення найнебезпечніших куточків всесвіту Марвел. До сих пір пов’язані з Землею пригоди в основному відбувалися в реально існуючих місцях, за винятком «Месники: Ера Альтрон», де нам показали Заковію, і Ваканди у фільмі «Чорна Пантера».

Це означає, що наступне десятиліття дасть Марвел реальний шанс розширити свій світ, впроваджуючи нові концепції і ризиковані ідеї. Ми зібрали частину важливих і небезпечних для всесвіту Марвел місць, які студія просто зобов’язана екранізувати в майбутніх фільмах.

Атлантичний острів Магнето

Атлантический остров Магнето марвел

Острів М, що знаходиться в Бермудському трикутнику, потенційно є реальною причиною всіх зникнень. Стародавнє місто на острові засноване задовго до людської цивілізації, і вважається, що воно було домом демонічного культу, який поклонявся Стародавньому Богу Хтону. Ці жахливі істоти володіли величезною силою, але в кінцевому підсумку були вигнані з цього виміру; темні ритуали, вчинені ними, перетворили острів М в територію абсолютного зла.

Наслідком цих ритуалів стало затоплення острова М в океані, але якимось чином він був піднятий з глибин океану Магнето, який зробив його своєю базою. Він використовував просунуті технології, які знайшов на острові, щоб посилити свої сили і захопити всю планету. Люди Ікс насилу вистежили його, оскільки магія Острови М заважала технології Церебро, і заплатили жахливу ціну, щоб зупинити його.

Таже були відсилки до того, що деякі з будівель острова М – це древні в’язниці, в яких все ще утримуються нестаріючі і неймовірно сильні примари. Незважаючи на зловісну історію цього місця, Люди Ікс, після перемоги над Магнето, вирішили зробити його другою секретною державою мутантів.

Мадріпур

мадрипур марвел

Наступним у списку йде острівна держава Мадріпур, гавань, багата злочинністю. Територіально Мадріпур знаходиться в південній частині Малаккської протоки, між Сінгапуром і Суматрою. Це місце номер один, де покидьки і лиходії з усього світу можуть відчувати себе в безпеці. Головне місто розділений на дві частини які розділяють протилежні за статками верстви населення. У Хайтауні живуть одні з найбагатших у світі дилерів, в той час як покинуте Нижнє місто є одним з найбідніших місць в світі. На відміну від інших місць в цьому списку, Мадріпур дійсно збираються рано чи пізно впровадити в КВМ.

Острів Монстрів

остров монстров марвел

Острів Монстрів, розташований недалеко від Японії в Охотському морі, був створений Стеном Лі та Джеком Кірбі і з’явився в класичних коміксах про Фантастичну Четвірку. Вулканічний острів був створений тисячі років тому Воєначальником Кро, безсмертним правителем еволюційних предків людства, відомих як Девіанти, також він створив мутаген “Газ Родана”. Цей газ перетворив екосистему Острова Монстрів в екосистему яка кішить різними жахливими істотами, звідси і пішла його назва.

Острів Монстрів був виявлений Людиною Кротом, який зробив його своєю базою, поки не був переможений Фантастичною Четвіркою; тепер, технічно, це власність Доктора Дума, який виграв його у Крота.

Латверія

латверия марвел

Латверія – одне з найбільш сумно відомих місць у всьому всесвіті Марвел. Це будинок Віктора фон Дума, одного з найвидатніших учених і наймогутніших чаклунів Марвел. Дум – жорстокий тиран, хоч він і піклується про своїх людей, але керує ними дуже суворо. Латверія часто страждала через божевільні плани Дума і кілька разів піддалася вторгненню ворогів, що намагаються заарештувати Дума як військового злочинця. Зараз міжнародні відносини Латверіі вкрай напружені, особливо з вигаданою східноєвропейською Державою Сімкарія.

Цілком можливо, що Латверія дебютує в КНВ в найближчому майбутньому, враховуючи, що права на фільми про Людей Ікс і Фанатастичну Четвірку тепер належать Марвел.

Дивний Світ

Дивный Мир марвел

Спочатку, Дивний Світ був містичним виміром меча і магії, але він був переміщений після подій в Секретних війнах 2015 року, в якому всі Мультивсесвіти Марвел з’єдналися в один. Коли з’єднання закінчилося на Землі виник Дивний Світ, повітряний острів, який ширяв над Бермудським трикутником.

Дивний Світ населений безліччю міфічних і магічних істот, які борються між собою, щоб перемогти інших істот і керувати ним. Безліч героїв Марвел відвідали Дивний Світ, звичайно щоб просто розважитися.

Інститут Рейвенкрофт для душевнохворих

Институт Рейвенкрофт для душевнобольных марвел

Розташований в Нью-Йорку Інститут Рейвенкрофт для душевнохворих має темну історію. Як було розказано в серії коміксів «Руїни Рейвенкрофта» Френка Тьєрі, ця територія спочатку була домом для темного племені, яке вклонялося Кнуллу, Богу Симбіотів, і практикувало канібалізм і людські жертвоприношення.

Проклята земля стала місцем безлічі трагедій, в тому числі смерті оригінального Капітана Америки в Американської Війні за Незалежність. У підсумку, після забутого вторгнення Скруллів, Сайлас Рейвенкрофт побудував на цьому місці лікарню для душевнохворих.

На жаль Рейвенкрофт був нерозбірливий у виборі своїх партнерів і протягом десятиліть працював з усіма, починаючи від лиходія Злидня і закінчуючи роботою над проектом Зброї Ікс, яке створило Росомаху.

Дика Земля

Дикая Земля марвел

Остання в нашому списку Дика Земля, приховане доісторичне царство знайдене в Антарктиді. Створена тисячі років тому інопланетною расою Нувалі, для спостереження за еволюцією людства, Дика Земля досі захищена древніми інопланетними технологіями. У Дикої Землі є своя власна екосистема, і в основному вона населена істотами, які давно вважалися вимерлими. Також там проживає кілька доісторичних племен, а також біженці з загиблої Атлантиди.

Дика Земля, мабуть, найнебезпечніше місце в усьому цьому списку завдяки прихованим в ній передовим технологіям, яку використовували злочинці, такі як Магнето і чаклунка Заладан. Також це одне з небагатьох місць на Землі, де можна добути Вібраніум.

05/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *