Разбор трейлера Локи

Бог пустощів та підступності Локі вперше показав фанатам Мультивсесвіт Марвел в трейлері першого сезону серіалу «Локі» для Disney +. Ми зібрали всі найважливіші секрети та сюжетні повороти, які можуть чекати вас на екрані.

Трейлер повний захоплюючих сюжетних поворотів, а також безліччю відсилань на сторінки Marvel Comics та знайомства з персонажами, яких грають Оуен Вілсон та Гугу Мбата-Роу.

Локі був убитий Таносом на початку «Месники: Війна нескінченності», але те, що сталося під час подорожі Месників в часі в «Завершенні» призвело до того, що версія Локі з іншої часової шкали втекла з-під варти використавши Тессеракт для телепортації. Але втікши Локі в підсумку виявиться в полоні іншої організації – Управління Часовими Відхиленнями, яка відстежує безліч різних можливих часових ліній та всесвітів в мультивсесвіті Marvel.

«Локі» пов’язує воєдино всі інші майбутні проекти Marvel Studios, такі як «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», «ВандаВіжн» та «Людина-павук 3», в якому будуть присутні персонажі з попередніх франшиз фільмів про Людину-павука як частина Мультивсесвіту Марвел. З подібними подорожами цілком логічно, що може з’явитися безліч дивних та неймовірних речей які ми постаралися зібрати в нашому матеріалі.

#21 Локі загубив Тессеракт

Локи потерял Тессеракт

Якщо, як припускає трейлер «Локі», ця сцена в пустелі відбудеться відразу після того, як Локі телепортується з Нью-Йорка за допомогою Тессеракту, то схоже, що десь по дорозі він загубив Камінь нескінченності. Камені Нескінченності в КВМ трохи збивають з пантелику. Вони були зменшені до атомів Таносом після того, як він успішно знищив половину всього живого у Всесвіті, але потім Месники повернулися в різні моменти часу, щоб «запозичити» минулі версії Каменів Нескінченності, щоб вони могли використовувати їх для скасування клацання Таноса. Потім Капітан Америка знову повернувся в часі, щоб повернути всі Камені Нескінченності туди, де та коли вони були взяті. Однак у нього не було можливості повернути Тессеракт, який вкрав Локі. Невже Тессеракт, яким володів Локі, припинив своє існування після того, як він його використав? Або він загубився десь по дорозі?

#20 Де опинився Локі

Судячи по околицях пустелі та незнайомцях в монгольському одязі, можна зробити висновок, що Локі потрапляє в пустелю Гобі, яка охоплює частини Південної Монголії та Північного Китаю. Може трапитися так, що це десь в Дев’яти царствах, в світі, заснованому на людях та одязі Монголії, але висадка на іншому кінці світу здається більш ймовірною. Однак це все ще залишає відкритим питання про те, на який Землі виявився Локі, можливо це справжня Земля або одна з безлічі в мультивсесвіті Марвел.

#19 Управління Часовими Відхиленнями

Управление Временными Отклонениями

Через деякий час, ймовірно, незабаром після свого приземлення, Локі виявляється під вартою Управління Часовими Відхиленнями. У коміксах УЧВ є величезною організацією перед якою стоїть непросте завдання відстеження безлічі реальностей по всьому мультивсесвіті. Замість того, щоб вбити Локі або кинути його в камеру, схоже, що УВО зацікавлені в тому, щоб завербувати його в якості агента, або, у всякому випадку, тимчасового союзника.

#18 Оуен Вілсон зіграє Мебіуса

Оуэн Уилсон сыграет Мебиуса

Субтитри до трейлеру «Локі» підтверджують, що Оуен Вілсон грає Мебіуса, чиновника середньої ланки з Управління Часовими Відхиленнями, який також з’являється в коміксах. Зовнішній вигляд Мебіуса, як і багатьох клонів з УЧВ, заснований на образі письменника та редактора коміксів Marvel Марка Грюнвальда, який помер від серцевого нападу в 1996 році у віці 43 років. Містер Мебіус вперше знайомить Локі з УЧВ, але він сам вже добре знайомий з Богом пустощів, відзначаючи, що він постійно бреше та «ми обидва знаємо, що ви любите поговорити». Випадкове спотворення часової шкали Локі може бути тим, що змушує заарештувати його, але, схоже, вони спостерігали за ним набагато раніше цього епізоду.

#17 Локі – в’язень УЧВ

Локи - узник УВО

Нелегко тримати під контролем сина короля Льодяних Великанів який володіє магією, але Управління Часовими Відхиленнями, мабуть, змогли цього домогтися за допомогою важкого нашийника на шиї Локі. Деякі кадри з трейлера припускають, що це може бути нашийник, який вибухне якщо Локі спробує втекти. Грунтуючись на тому факті, що він не використовує магію, щоб звільнити себе під час поїздки на ліфті, нашийник, схоже, також послаблює й його сили.

#16 Таємнича фігура в капюшоні

Таинственная фигура в капюшоне Локи

Ця таємнича фігура в капюшоні кілька разів з’являється в трейлері «Локі». Вперше її можна побачити як вона стоїть у високій траві серед моторошного синього туману. Фігура упускає ліхтар, який тримає в руках, та нападає на оперативників УЧВ. Вона також з’являється пізніше в трейлері, спостерігаючи за місією УЧВ в супермаркеті через монітори відеоспостереження. Є всі підстави вважати, що це головний лиходій Локі, але, з огляду на збочену природу мультивсесвіту, він також може бути альтернативною версією Локі.

#15 Дзеркало в вежі Старка

Зеркало в башне Старка Локи

Хоча це забавне дзеркало на задньому плані, коли Локі говорить «чудово», може виглядати як якесь вікно в мультивсесвіт, насправді це частина дизайну Тоні Старка. Дзеркало знаходиться в вежі Старка, та його можна побачити в «Месники: Завершення», коли команда супергероїв супроводжує тільки що заарештованого Локі в ліфт. Також в Башні Старка можна пізнати стіну із золотих стовпів, які відображаються в дзеркалі. Цікаво, що цей Локі одягнений в інший одяг, відмінний від того, що він носив в «Месники» та «Месники: Завершення», що вказує на те, що Бог пустощів робить ще одну подорож в часі не пов’язану з попередніми.

#14 Гугу Мбата-Роу зіграє керівника УЧВ

Гугу Мбата-Роу сыграет руководителя УВО

Трейлер «Локі» також пропонує вперше поглянути на персонажа, якого грає Гугу Мбата-Роу, яка відома своїми ролями у фільмах «Белль» та «Чорне дзеркало». Мбата-Роу грає високопоставленого керівника Управління Часовими Відхиленнями, яка головує в залі суду, куди приводять Локі, а потім бореться з ним під час його спроби втечі.

#13 Засновники Управління Часовими Відхиленнями

Основатели Управления Временными Отклонениями

І сцена в залі суду, і знімок який показує зовнішній вигляд будівлі УЧВ, являють собою три загадкові статуї, імовірно істот відповідальних за створення УЧВ. Хоча вони не зовсім відповідають дизайну персонажів в коміксах, одним або декількома з цих персонажів може бути могутній мандрівник у часі лиходій Канг Завойовник, який повинен з’явитися в прийдешньому продовженні фільму «Людина-мураха та Оса: Quantumania». Вони також можуть представляти трилику космічну істоту, відоме як Живий Трибунал, роль якого полягає в підтриманні балансу між безліччю реальностей мультивсесвіту. З огляду на роль УЧВ в КВМ, Живий Трибунал здається більш відповідним.

#12 Неприємні спогади Локі

Неприятные воспоминания Локи

Цей кадр з трейлера «Локі» показує, що Мебіус переглядає один з найменш приємних спогадів Бога пустощів – його поразку від рук Месників. Цей знімок, який представляє Локі, коли він зазнав поразки перед могутнім героями Землі, є одним з найвідоміших моментів в КВМ, коли всі Месники об’єдналися щоб захистити Землю. Мебіус міг просто донести це до Локі під час допиту, або, виходячи з того факту, що Локі, мабуть, повернувся в Вежу Старка, він міг доручити йому важливу місію.

#11 Поїздка в торговий центр

Поездка в торговый центр

Один епізод, який також варто виділити з трейлера «Локі», відбувається в супермаркеті Roxxcart. Судячи з одягу Локі, коли він йде за солдатами УЧВ, це може бути його перша місія, або та, яку він виконує, щоб точно дізнатися чим займається організація. Після входу в будівлю показано, як ударна група тримає людину під дулом пістолета. «Roxxcart» вказує на те, що супермаркет належить Roxxon Corporation, потужному конгломерату, який з’являвся в багатьох фільмах протягом всієї історії КВМ.

#10 Служба безпеки УЧВ

Служба безопасности УВО

Цей знімок, зроблений після прибуття Локі на контрольно-пропускний пункт служби безпеки Управління Часовими Відхиленнями, може точно показати для чого потрібен нашийник на його шиї. Сканер, поруч з яким він стоїть, схожий на металошукач, але, ймовірно, набагато складніший так як має сліди вибуху та розбризкування якоїсь речовини. Можливо, що спроба пройти через сканер без ошийника УЧВ призведе до досить сильного вибуху.

#9 Нові істоти для поклоніння

Новые существа для поклонения

На цьому кадрі розмови Мебіуса з молодою дівчиною на задньому плані присутня досить зловісна картина. Вітраж із зображенням диявольською фігури. Можливо, це альтернативна реальність, де церкви використовуються для поклоніння дияволу. Рогата фігура також могла бути Мефісто, демонічним персонажем зі сторінок коміксів Marvel, який править кишеньковим виміром, яке він називає пеклом.

#8 Вірні кинджали Локі

Верные кинжалы Локи

Трейлер Локі дражнить зіткненням між Локі та офіційною особою УЧВ Гугу Мбата-Роу, в якому вона володіє однією з зброї організації, схожою на кілочки, а Локі виконує свій улюблений трюк, жонглює кинджалами. Примітно, що в цій сцені він одягнений в той ж одяг в якому супроводжував агентів УЧВ в місії Roxxcart.

#7 Падаючі небеса

Падающие небеса

У трейлері «Локі» натякають як мінімум на два апокаліптичних світи, починаючи з пекельного пурпурного пейзажу, де місяць, схоже, був зруйнований, впав на землю та скинув на палаючий світ безліч метеоритів. Важко сказати, це Земля або якась інша планета. Пурпурний колір нагадує планету Вормір, де Камінь душі міг би бути отриманий за рахунок принесеної в жертву коханої людини.

#6 Можлива поява Чорної Вдови

Возможное появление Черной Вдовы

Бюджети та масштаби серіалів на Disney + від Marvel Studios означають, що можливо практично все, включаючи появу інших зірок франшизи, таких як Скарлетт Йоханссон. Цей знімок жінки з короткими рудуватим волоссям та чорним одягом, яка сидить до глядачів спиною, майже напевно покликаний викликати припущення, що Чорна Вдова, яка буде грати головну роль в своєму першому сольному фільмі в наступному році, також з’явиться в «Локі». Це, безумовно, буде працювати як перехресне просування, враховуючи, що й «Чорна Вдова», й «Локі» вийдуть в травні 2021 року.

#5 Постапокаліптичний Нью-Йорк

Постапокалиптический Нью-Йорк

Знімок зруйнованого Нью-Йорка зі зруйнованою Вежею Старка, що виділяється на горизонті, можливо, є одним з Всесвітів де Месники не змогли зупинити армію Чітаурі Локі. Якою б не була ця версія Землі, вона ще раз дає зрозуміти, що існує великий Мультивсесвіт, повний світів де події розгортаються по-іншому. Локі приземляється в цьому постапокаліптичному Нью-Йорку в сірій сорочці та краватці, які він носить в декількох інших сценах.

#4 Локі це Д.Б. Купер

У трейлері «Локі», який з’явився незабаром після виходу документального фільму HBO «Таємниця Д.Б. Купера» відродив інтерес до одного з найсміливіших, але ще не розкритих злочинів в новітній історії. У 1971 році чоловік, який здобув популярність під псевдонімом Д. Купер викрав літак Боїнг 747 з Портленда в Сіетл та тримав пасажирів в заручниках вимагаючи викуп в розмірі 200 000 доларів. Він отримав свої гроші та вистрибнув з літака з парашутом, але більше його ніхто не бачив. «Локі» показують, що Д. Купер був не ким іншим як самим Локі, й він пояснює таємниче зникнення викрадача втручанням Біфроста.

#3 Біфрост та можлива поява Хеймдалля

Бифрост и возможное появление Хеймдалля

Існує безліч теорій про те, що трапилося з Д. Купером, але трейлер «Локі» представляє досить нетрадиційний варіант. Після того, як він вистрибнув з літака з викупом, він був переміщуватися Асгардським Біфростом. У фільмах Тора Біфростом керував Хеймдалль, який був убитий на початку «Месників: Війна нескінченності». Сам Біфрост був знищений разом з усіма іншими в Асгарді в кінці «Тор: Раґнарок». Однак, оскільки викрадення Купером сталося в 1971 році, Хеймдалль ще не був мертвий в цей момент на часовій шкалі, а Асгард все ще був би недоторканим, що означає, що є вірогідність того, що Ідріс Ельба з’явиться в епізодичній ролі в якості вартового райдужного моста.

#2 Локі стане президентом Америки

Локи станет президентом США

Остання поява Локі в трейлері – відсилання до коміксу «Голосуй за Локі» 2016 року з чотирьох випусків, в якому Бог пустощів балотується на пост президента Сполучених Штатів. Він балотується з на диво успішною програмою брехні, обіцяючи відкрито та безсоромно брехати прямо в обличчя американського народу, а не скритно як більшість політиків. Якщо в серіалі досліджуються альтернативні всесвіти, то в ньому можуть легко з’явитися відгалуження коміксів подібних до цього. Наряди людей, що оточують Локі, припускають, що це може відбуватися в постапокаліптичному Нью-Йорку, про який ми говорили раніше.

#1 Міфічна аркадна гра Полібіус

Мифическая аркадная игра Полибиус

Політична кар’єра Локі закінчується, коли його послідовники починають направляти на нього зброю, але нас більше зацікавив задній фон цього кадру. Полібіус це аркадна гра, якої насправді ніколи не було, але вона була предметом міської легенди, яка стверджувала, що гра напускала дивні психоактивні ефекти на всіх, хто в неї грав. Згідно з легендою, Полібіус протягом одного місяця з’являлася в ігрових залах округу Портленд, штат Орегон, в 1981 році, а потім зникла і більше її ніхто не бачив. Це може бути просто пасхака, або один із способів пояснити ще одну цікавинку людської історії через втручання Локі.

16/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *