8 самых странных супергероев Marvel

У той час як всесвіт Marvel продовжує рости як на екрані, так і в коміксах, обов’язково з’являються незвичайні супергерої. Занадто дивні, надто незрозумілі і занадто незвичайні, щоб бути в центрі уваги.

Ми зібрали список найдивніших супергероїв Marvel. Персонажі, яких ви, ймовірно, не побачите в КВМ найближчим часом, якщо вони взагалі там з’являться.

#8. Рій (Swarm)

самые странные супергерои Марвел Рой

Фріц фон Мейер був колись нацистським ученим. Будучи експертом в галузі бджільництва, він виявив вулик дуже розумних бджіл, які підпали під вплив метеорита, що впав.

Він побудував пристрій для управління бджолами, але зазнав невдачі. Вони вбили вченого, а його свідомість розчинилася в бджолах. Колишній нацистський вчений став єдиним цілим з вуликом і знайшов здатність контролювати рій силою думки.

#7. Мандрілл (Mandrill)

самые странные супергерои Марвел Мандрилл

Джером Бічман – мутант, але замість дивовижних лазерів з очей або цілющих здібностей він був благословенний (або проклятий), щоб виглядати як мавпа Мандрілла.

З позитивних моментів, він отримав надлюдську силу і швидкість. А також може контролювати свідомість жінок завдяки феромонам, які він виділяє. Можливо, виглядати як Мандрілл не так вже й погано. Тим не менш, це один з найбільш дивних супергероїв Marvel.

#6. Тривимірна Людина (3D-Man)

самые странные супергерои Марвел Трехмерный Человек

Чарльз Чандлер був перетворений в Тривимірну Людину, коли його літак-розвідник XF-13 був збитий Скруллами. Його брат Хел побачив як тіло Чарльза зникло у спалаху світла. Пізніше Хел виявив, що зображення Чарльза, в результаті випромінювання, видрукувано на кожній з його лінз для окулярів. Хелу вдалося об’єднати ці зображення, і Чарльз з’явився в 3D.

Радіаційне випромінювання нагородило Чарльза силою і швидкістю в три рази більшою, ніж у нормальних людей. Погодьтеся, це один з найбільш дивних супергероїв Marvel. Це персонаж, якого ми дійсно сподіваємося коли-небудь побачити хоча б в епізодичній ролі в КВМ.

#5. Людина-рослина (Plant-Man)

самые странные супергерои Марвел Человек-растение

Семюель Смізерс був помічником ботаніка. Він працював над підвищенням інтелекту рослин, щоб люди могли спілкуватися з ними.

Одного разу блискавка вдарила в винайдений ним промінь для рослин. Отримавши енергію блискавки, Семюел зміг використовувати промінь для управління рослинами. Так народився Людина-рослина.

#4. Бі-Звір (Bi-Beast)

самые странные супергерои Марвел Би-Зверь

Що виглядає дивніше, ніж один помаранчевий звір? Помаранчевий звір з двома головами складеними одна на одну.

Спочатку створений пташиної расою, щоб бути їхнім опікуном, коли вони були змушені піти в сплячку, Бі-Звір залишився патрулювати порожнє небо. Після багатьох років самотності Бі-Звір збожеволів і спробував викрасти Бетті Росс. Це, звичайно, привело його до неминучої сутички з Халком.

#3. Капітан Ультра (Captain Ultra)

самые странные супергерои Марвел Капитан Ультра

Коли вроджений надлюдський потенціал Гріфіна Гоголя був розкритий позаземним гіпнотерапевтом (у всесвіті Marvel є і такі фахівці), він став Капітаном Ультра.

З надлюдською силою, швидкістю, можливістю літати і невразливістю (чомусь він схожий на Супермена), Капітан Ультра став силою, з якою треба рахуватися. Круте ім’я, але над костюмом потрібно ще попрацювати.

#2. Людина-жаба (Frog-Man)

самые странные супергерои Марвел Человек-лягушка

Пол Патіл звичайна людина з незвичайним костюмом. Насправді, він нічим не відрізняється від нас, але у нього є костюм жаби.

Костюм був винайдений його батьком і містить силові котушки, які дозволяють Людині-жабі стрибати на великі відстані. Це все, чим нагородили цього персонажа письменники Marvel.

#1. Броненосець (Armadillo)

самые странные супергерои Марвел Броненосець

Як ви вже здогадалися, перше місце в списку дивних супергероїв Marvel займає гігантський броненосець.

Антоніо Родрігес був уражений невідомою хворобою. Він зміг знайти допомогу тільки у вченого-криміналіста, доктора Карла Малуса. Доктор Малус погодився допомогти Антоніо, але тільки якщо той погодиться на проведення над ним генних експериментів. Антоніо погодився, і його гени були об’єднані з генами броненосця.

04/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *