Marvel работают над новым сериалом о глухом супергерое Эхо

Marvel Studios оголосили про разробку серіалу спін-офа до серіалу «Соколине око» для Disney +, який буде присвячений глухому супергерою корінних американців Ехо, яку зіграє Алакуа Кокс.

Четверта фаза Кінематографічного Всесвіту Marvel повністю розкриває свої можливості на маленьких екранах. Після десятиліття домінування в кінотеатрах, Кінематографічний Всесвіт Марвел розширює свій контент і на потоковий сервіс Disney. «Ванда/Віжн» і «Сокіл і Зимовий солдат» стали початком величезної кількості серіалів, одним з таких стане «Соколине око» з Джеремі Реннером в головній ролі.

«Соколине око» стане першою можливістю для відомого лучника Marvel отримати сольний проект, але серіал також визначить більшу частину майбутнього Кіновсесвіту Марвел. Хейлі Стейнфілд зіграє Кейт Бішоп, улюбленого фанатами персонажа з коміксів, який стане наступним Соколиним оком. Серіал представить персонажів пов’язаних з минулим і майбутнім Кіновсесвіту, в тому числі глуху вбивцю з числа корінних американців на ім’я Майя Лопес. Раніше невідома актриса Алакуа Кокс зіграє Ехо в «Соколиному оці», а тепер вона отримає і свій сольний проект.

Marvel работают над новым сериалом Эхо

Відповідно до нового звіту Variety, Marvel Studios розробляє серіал Disney + під робочою назвою «Ехо». Це буде спін-оф до серіал «Яструбине око», і зараз він знаходиться на ранній стадії розробки. Етан Коен і його дружина Емілі Коен напишуть сценарій і виступлять в якості виконавчих продюсерів. Marvel також збирає команду сценаристів для роботи над спін-офом. Дата випуску поки не повідомляється.

Ехо ще належить дебютувати в Кіновсесвіті Марвел, але у Marvel Studios великі плани на неї після завершення «Соколиного ока», так як персонаж вже дуже добре відомий багатьом шанувальника Майї Лопес з коміксів. Героїня очолить перший серіал для Disney + про персонажа з раніше невідомої серії коміксів і стане першим супергероєм з народу корінних американців.

Поки не були розкриті подробиці сюжету для цього серіалу, але пригоди персонажа в коміксі обіцяють досить цікаву історію. Майя Лопес вихована Вілсоном Фіском, також відомим як Кінгпін, як смертельна вбивця, і її з дитинства переконували в тому, що Шибайголова вбив її батька. Цей серіал може стати шансом Marvel Studios повернути Вінсента Д’Онофріо в ролі Кінгпіна після його появи в серіалах Марвел для Netflix.

Ехо також є оригінальним Роніном в коміксах, але Кінематографічний Всесвіт Марвел може змінити її історію, щоб дозволити їй взяти звання після Клінта Бартона. Шанувальники будуть краще розуміти про що буде серіал «Ехо» після того, як «Соколине око» дебютує на Disney + в кінці 2021 року.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *